Дорогі колеги та студенти!

31 грудня 2018 р.

Щиро вітаємо Вас та Ваші родини з прийдешніми святами – Різдвом Христовим і Новим, 2019 роком! Зимові свята завжди дарують нам казковий настрій, світлі надії, гуртують навколо споконвічних християнських цінностей. Зичимо щастя, міцного здоров’я, родинного добробуту. Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться теплом, радістю та Божим благословенням!

Детальніше »

Володимир Шаран – кращий футбольний тренер України 2018 року

ФУТБОЛ 

31 грудня 2018 р.

ВО футбольних тренерів підвело підсумки 2018 р. Кращим фахівцем визнали випускника Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури Володимира Шарана. «Олександрія», яку уже не перший рік очолює 47-річний фахівець, завершила осінню частину УПЛ поточного сезону-2018/2019 на третьому місці...

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» – у чвертьфіналі Кубка України сезону-18/19

БАСКЕТБОЛ. Кубок України-18/19 

30 грудня 2018 р.

СБК «Львів», у складі якого грає низка студенток та випускників ЛДУФК, а головний тренер Ірина Кленіна працює старшим викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу, без проблем оформив путівку до чвертьфіналу Кубка України з баскетболу серед жіночих команд сезону 2018/2019...

Детальніше »

Юрій Борецький обраний у склад наукової ради Національного фонду досліджень України

29 грудня 2018 р.

Вітаємо працівника нашого вишу, завідувача кафедри біохімії та гігієни доктора біологічних наук Борецького Юрія Романовича із проходженням по конкурсу (обранням) та затвердженням у складі наукової ради Національного фонду досліджень України (НФДУ). Відповідне розпорядження було прийнято 27-го грудня 2018 р., під час засідання кабміну. Уряд затвердив склад наукової ради Національного фонду досліджень України (НФД) – до неї увійшли 30 українських вчених з наукових установ та ВНЗ.

Детальніше »

«Кілька думок про ідентичність»

НАШІ ВИДАННЯ 

29 грудня 2018 р.

Вийшла друком монографія «Кілька думок про ідентичність». Автор – кандидат філософських наук, викладач кафедри олімпійської освіти нашого Університету Ростислав Миколайович Поліщук. У виданні здійснено спробу систематизованого підходу до дослідження ідентичності. Простежено еволюцію тлумачення поняття ідентичності у філософському, соціальному та психологічному вимірах. Проведено історико-філософський аналіз властивостей українського менталітету в контексті дослідження ідентичності...

Детальніше »

Cестри Музичук на ЧС-2018 зі швидких шахів залишилися без медалей

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

29 грудня 2018 р.

Вчора на ЧС-2018 зі швидких шахів, що триває у Петербурзі, було зіграно заключну третину партій у дисципліні рапід. У турнірі серед жінок випускниці ЛДУФК сестри Анна та Марія Музичук, на жаль, залишилися за межами призової трійки...

Детальніше »

Тринадцятий новорічно-різдвяний турнір зі стрільби (Фото)

28 грудня 2018 р.

27 грудня 2018 р. на кафедрі стрільби та технічних видів спорту ЛДУФК відбувся 13-й новорічно-різдвяний турнір зі стрільби кульової серед викладачів та працівників Університету, який проводиться за сприяння профспілкового комітету.

Детальніше »

Ярослав Давидчук – чемпіон України з самбо. Богдан Шершень – бронзовий призер

САМБО 

28 грудня 2018 р.

У Києві, в спорткомплексі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова завершився чемпіонат України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо. Цей турнір був завершальним у 2018 році і одним із головних, щодо формування збірної на 2019 рік.

Детальніше »

ЧС-2018 зі швидких шахів. День другий: Марія і Анна Музичук – друга і третя відповідно

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

28 грудня 2018 р.

Вчора, 27-го грудня, на ЧС-2018 зі швидких шахів, що триває у Санкт-Петербурзі, було зіграно партії 6–10 туру у чоловіків та 5–8 – в жінок у дисципліні рапід. Після восьми зіграних турів, у турнірі представниць прекрасної статі випускниці ЛДУФК сестри Марія та Анна Музичук перед третім, заключним ігровим днем...

Детальніше »

Змагання зі штовхання ядра пам’яті Михайла Микіча

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

27 грудня 2018 р.

В Універсальному манежі НСК «СКІФ» нашого вишу кафедра легкої атлетики ЛДУФК спільно з Федерацією легкої атлетики Львівської області (ФЛАЛО) та спортивним клубом ЛДУФК «СКІФ» вдруге провела змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Микіча Михайла Стаховича.

Детальніше »

Квартет футзалістів ЛДУФК зіграє у «Матчі зірок Екстра-ліги України»

ФУТЗАЛ 

27 грудня 2018 р.

Сьогодні, 27-го грудня, місто столиця Галичини приймає знакову і водночас історичну подію для українського футзалу – перший «Матч усіх зірок футзальної Екстра-ліги». Серед учасників дійства й четверо представників ЛДУФК...

Детальніше »

ЧС-2018 зі швидких шахів. День перший: сестри Музичук ділять друге місце

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

27 грудня 2018 р.

Вчора, 26-го грудня, стартував чемпіонат світу 2018 року зі швидких шахів (рапід) і бліцу, який триватиме упродовж п’яти днів і традиційно завершиться напередодні Нового року, 30-го грудня. У змаганнях жінок одними з головних фаворитів є випускниці Львівського державного університету фізичної культури сестри Анна та Марія Музичук.

Детальніше »

«Новорічний День стрибуна – 2018»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

26 грудня 2018 р.

Напередодні Нового року кафедра легкої атлетики ЛДУФК запросила усіх на традиційні змагання «Новорічний День стрибуна». Ця незмінна традиція бере свій початок від 1969 року і зібрала цьогоріч у стінах легкоатлетичного манежу «СКІФ» близько 200 стрибунів.

Детальніше »

10 років у книжковому просторі

26 грудня 2018 р.

Беручи до рук книгу або газету чи журнал, зазвичай звертаємо увагу на ім’я та прізвище автора. Але мало хто зважає, скільки зусиль і кропіткої праці у це видання вклали редактори, макетувальники, дизайнери – співробітники видавництва, яке випустило його у світ.

Детальніше »

Дві домашні поразки баскетболісток СБК «Львів»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 

24 грудня 2018 р.

Жіноча баскетбольна команда СБК «Львів», у складі якої грає низка студенток та випускників ЛДУФК у суботу та неділю, 22-го і 23-го грудня відповідно, зіграла черговий спарений домашній тур проти БК «Вінницькі Блискавки» та БК «Рівне» в рамках ЧУ серед клубів жіночої Суперліги сезону-2018/2019.

Детальніше »

Вероніка Марченко отримала нагороду найкращої спортсменки Львівщини

CТРІЛЬБА З ЛУКА 

24 грудня 2018 р.

У Львівській Опері відбулося нагородження найкращої спортсменки Львівщини за підсумками листопада поточного року лучниці Вероніки Марченко, а також її тренера Марії Гавелко. Зазначимо, що обоє лауреатів вищу освіту здобули у Львівському державному університеті фізичної культури.

Детальніше »

Сестри Музичук у середу стартують на ЧС-2018 зі швидких шахів і бліцу

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

24 грудня 2018 р.

У середу, 26-го грудня, в Санкт-Петербурзі розпочинаються ЧС-2018 зі швидких шахів (рапід) і бліцу. У змаганнях жінок одними з головних фаворитів є випускниці ЛДУФК сестри Анна та Марія Музичук. Загалом серед учасників світового форуму, за попередніми заявками, одразу 11 представників України.

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» приймають суперниць із Вінниці та Рівного

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 

21 грудня 2018 р.

У суботу та неділю, 22-го і 23-го грудня відповідно, жіноча баскетбольна команда СБК «Львів», у складі якої грає низка студенток та випускників нашого вишу зіграє черговий спарений домашній тур проти БК «Вінницькі Блискавки» та БК «Рівне» в рамках чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-2018/2019.

Детальніше »

Вероніка Марченко завтра отримає нагороду найкращої спортсменки Львівщини у листопаді

21 грудня 2018 р.

Завтра, 22-го грудня, відбудеться нагородження найкращої спортсменки Львівщини у листопаді, випускниці ЛДУФК Вероніки Марченко, а також її наставника, заслуженого тренера України Марії Гавелко, яка також вищу освіту здобула в стінах нашого вишу. Урочистий захід відбудеться у дзеркальній залі Львівської опери...

Детальніше »

Меморіал Михайла Микіча зі штовхання ядра

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

21 грудня 2018 р.

Завтра, 22-го грудня, в Універсальному манежі НСК «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури (вулиця Черемшини, 17) з ініціативи кафедри легкої атлетики вдруге пройдуть змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Микіча Михайла Стаховича.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» перемогами у Києві завершили 2018 рік

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

21 грудня 2018 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер команди Василь Козар вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, завершила 2018 рік у статусі одноосібного лідера турнірної таблиці поточного чемпіонату України серед клубів жіночої Суперліги сезону-18/19.

Детальніше »

«Новорічний день стрибуна – 2018»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

20 грудня 2018 р.

Завтра, 21-го грудня, у Львові відбудеться спортивний захід – Всеукраїнські змагання «Новорічний день стрибуна – 2018». Загальне керівництво проведенням змагань здійснює федерація легкої атлетики Львівщини (ФЛАЛО), Управління молоді та спорту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, спортивний клуб Львівського державного університету фізичної культури «СКІФ» та кафедра легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) ЛДУФК. Кафедра легкої атлетики ЛДУФК вперше провела змагання «Новорічний день стрибуна» у нині вже далекому 1969 році.

Детальніше »

Курс лекцій «Зарубіжні системи фізичного виховання»

НАШІ ВИДАННЯ 

20 грудня 2018 р.

Вийшов друком курс лекцій «Зарубіжні системи фізичного виховання». Автори – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, докторант нашого Університету Андрій Богданович Мандюк і кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Наталія Стефанівна Сороколіт. У виданні подано лекції для вивчення навчального спецкурсу «Зарубіжні системи фізичного виховання». Висвітлено питання організації шкільної освіти та шкільного фізичного виховання у США, Англії, Польщі, Італії та Франції.

Детальніше »

Магістранти ЛДУФК долучилися до Свята Миколая для дітей з інвалідністю

20 грудня 2018 р.

У спортивному комплексі «СКІФ» до Дня Святого Миколая відбулося традиційне свято для дітей з інвалідністю. Захід організовано Львівським обласним реабілітаційно-спортивним клубом «Галичина», а волонтерську підтримку здійснювали магістранти факультету фізичної культури і спорту...

Детальніше »

У Львові відбудеться міжнародний турнір з боксу на призи Андрія Котельника

БОКС 

19 грудня 2018 р.

З 21-го по 23-є грудня Львів прийматиме міжнародний турнір з боксу серед молодих спортсменів віком до 22 років на призи срібного призера Олімпійських ігор-2000 та чемпіона світу за версією WBA, випускника Львівського державного університету фізичної культури Андрія Котельника. Участь у XVI за ліком турнірі на призи українського уславленого боксера візьмуть спортсмени до 22-ох років з України, Румунії та Молдови.

Детальніше »

Подяка захисникам Вітчизни від Університету третього віку ЛДУФК (Фото)

19 грудня 2018 р.

День захисника Вітчизни – свято, де вшановуємо захисників держави. Особливо зараз, коли наша увага, моральна та фінансова підтримка так потрібна воїнам-учасникам АТО та ООС. Не байдужими до відважних українських хлопців є й слухачі Університету третього віку ЛДУФК.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» – переможці турніру у Польщі

ГАНДБОЛ 

18 грудня 2018 р.

Минулими вихідними львівська гандбольна «Галичанка», в складі якої грає ціла група студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Василь Козар вищу освіту здобув у стінах нашого вишу, у місті Кельце (Польща) взяла участь у ХХІ за ліком Міжнародному турнірі «Меморіал Анджея Ковальчика – 2018».

Детальніше »

Студент ЛДУФК Ярослав Давидчук – призер Кубка Європи-2018 з самбо

БОРОТЬБА САМБО 

18 грудня 2018 р.

З 14-го по 16-е грудня у Мадриді відбувся третій за ліком Кубок Європи з боротьби самбо, де змагалося понад 300 атлетів із 27-ми країн Старого Світу. У ваговій категорії до 90 кг студент II курсу ЛДУФК Ярослав Давидчук виборов бронзову нагороду.

Детальніше »

Петро Голубка і Мартин Кравців борються за національну шахову корону

ШАХИ. Чемпіонат України 

18 грудня 2018 р.

У Києві триває фінальний турнір чемпіонату України з шахів серед чоловіків. Формат змагання – десять учасників розігрують в одне коло чемпіонське звання. Серед них і двоє представників ЛДУФК – Петро Голубка та Мартин Кравців.

Детальніше »

Зміни у регламенті жіночої баскетбольної Суперліги сезону-18/19

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 

17 грудня 2018 р.

Виконком Федерації баскетболу України (ФБУ) проголосував за зміни, які мають підвищити інтерес до змагань у жіночій Суперілізі, де виступає й команда СБК «Львів», у складі якої грає низка студенток та випускників нашого вишу...

Детальніше »

Андріївські вечорниці (Фото)

14 грудня 2018 р.

13 грудня 2018 року у нашому виші відбулися українські вечорниці. В одному дійстві поєднали пісні, театральні мініатюри, забави, ворожіння, частування калитою. Не обійшлося без імпровізації. Організатори: культурно-мистецький відділ і студентський профспілковий комітет ЛДУФК.

Детальніше »

День відкритих дверей у ЛДУФК (Фото)

14 грудня 2018 р.

Сьогодні у Львівському державному університеті фізичної культури ім. Івана Боберського був організований День відкритих дверей з метою ознайомлення потенційних вступників зі спеціальностями та умовами навчання. На початку зустрічі гості переглянули документальний фільм про історію нашого вишу...

Детальніше »

Андрію Дулібському - 50!

14 грудня 2018 р.

Сьогодні, 14-го грудня, завідувачу кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, кандидату наук з фізичного виховання і спорту, доценту Дулібському Андрію Васильовичу виповнюється 50 років з дня народження! З цієї нагоди увесь колектив Університету сердечно вітає Андрія Васильовича та щиро бажає ювіляру міцного здоров’я, справжнього кохання від дружини, любові від синів і рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, нових досягнень...

Детальніше »

Науково-педагогічне стажування викладачів ЛДУФК у ВШМВІСК в м. Холм

13 грудня 2018 р.

Група викладачів ЛДУФК у складі представників кафедри біохімії та гігієни професора Сибіль Марії Григорівни, доцента Шавель Христини Євгенівни; кафедри педагогіки та психології завідувача кафедри, доцента Соловйова Валерія Федоровича, доцента Матвійчук Тетяни Фартівни; кафедри фізичної терапії та ерготерапії доцента Ціж Любові Михайлівни пройшли науково-педагогічне стажування на факультеті суспільних наук Вищої школи міжнародних відносин та суспільної комунікації у місті Холм (Польща).

Детальніше »

Сім нагород студентів ЛДУФК на чемпіонаті України-2018 з рукопашу гопак (Фото)

РУКОПАШ ГОПАК 

13 грудня 2018 р.

У Києві відбувся історичний, перший офіційний чемпіонат України 2018 р. з рукопашу гопак. У головному змаганні національного рівня, поєдинки якого приймав спортивний зал Будинку фізичної культури та спорту МВС, за нагороди боролися понад 200 учасників з різних регіонів країни...

Детальніше »

Збірник «Молода спортивна наука України». Випуск №22

НАШІ ВИДАННЯ 

12 грудня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з 22 випуском збірника «Молода спортивна наука України» у 4 томах. У збірнику вміщено тези наукових доповідей з актуальних питань фізичного виховання, спорту і здоров’я людини вчених з України та зарубіжних країн. Збірник буде корисним для вчителів і викладачів фізичного виховання, тренерів, організаторів фізичного виховання та спорту, спортсменів, студентів, усіх, хто цікавиться сучасними проблемами розвитку фізичного виховання, спортивного тренування, фізичної реабілітації.

Детальніше »

Конференція трудового колективу ЛДУФК

11 грудня 2018 р.

Сьогодні, 11 грудня у нашому виші відбулася конференція трудового колективу. Від працівників університету на пропорційній основі було обрано 90 осіб. На порядку денному звітного заходу було чотири питання, зокрема звіт ректора ЛДУФК професора Приступи Євгена Никодимовича про напрацювання та здобутки університету у 2018 році...

Детальніше »

«Золото» і «бронза» борців-вільників ЛДУФК на турнірі в Білій Церкві

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

11 грудня 2018 р.

З 7 по 9 грудня у місті Біла Церква, що на Київщині, відбувся XVI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед молоді на призи триразового олімпійського чемпіона Олександра Медведя. Учасниками престижного змагання були понад 100 спортсменів із Білорусі, Ізраїлю та України. За почесні нагороди боролися й четверо представників кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури, які повернулися додому не з пустими руками.

Детальніше »

«Галичанка» двома перемогами над «Броварами» завершила 2018 рік

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

11 грудня 2018 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», сформована в основному зі студенток та випускниць ЛДУФК (головний тренер – випускник нашого вишу Василь Козар), відзначилась черговими перемогами у чемпіонаті України сезону-2018/2019 серед жіночих команд Суперліги.

Детальніше »

Фільм «Король Данило»: у кожної корони – велика історія (Фото)

11 грудня 2018 р.

Прем’єра стрічки «Король Данило» була 22.11.2018 р. Відтоді упродовж трьох тижнів відбувалися покази в кінотеатрах Львова, Києва... Сюжет базовано на основі життя видатної постаті в історії Української держави – короля Данила Галицького...

Детальніше »

Бігунки ЛДУФК допомогли збірній України пробитися у ТОП-5 у естафеті на Євро-2018 з кросу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

10 грудня 2018 р.

9 грудня, у Beekse Bergen відбувся чемпіонат Європи з кросу-2018. У складі збірної України на континентальному форумі змагалися 28 бігунів. Спортивну честь синьо-жовтого прапора у Країні тюльпанів захищали й четверо представників ЛДУФК...

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» програли БК «Франківськ-ПНУ»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 2018-19 

10 грудня 2018 р.

Дебютант жіночої Суперліги України СБК «Львів», у складі якого виступає чимало студенток Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер Ірина Кленіна працює тут старшим викладачем, зазнав невдачі в Івано-Франківську, поступившись тамтешній однойменній команді – 74:86.

Детальніше »

Випускника ЛДУФК Святослава Шумського нагородили орденом «За мужність»

ВІТАЄМО 

7 грудня 2018 р.

6 грудня Україна відзначила День Збройних Сил. З цієї нагоди випускника спеціалізації рукопаш гопак Львівського державного університету фізичної культури Святослава Шумського Президент України Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Детальніше »

Ювілей турніру з художньої гімнастики «Зимова казка»

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА 

7 грудня 2018 р.

На вихідні, 8-го і 9-го грудня, у Львові, в палаці спорту «Галичина», що на вулиці Керченській, 8, відбудеться ювілейний, ХV Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Зимова казка». До підготовки та проведення цього справжнього свята спорту і краси долучилося й чимало представників нашого вишу.

Детальніше »

Рапіристи Сенюта і Юнес – переможці ХХV Меморіалу Вадима Андрієвського

ФЕХТУВАННЯ 

6 грудня 2018 р.

У Львові завершився ювілейний, уже 25-й за ліком традиційний Відкритий Всеукраїнський турнір з фехтування, присвячений пам’яті заслуженого тренера СРСР, одного із засновників української школи фехтування, колишнього ректора Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури, професора Вадима Олексійовича Андрієвського. Упродовж трьох днів, з 3-го по 5-е грудня, провідні спортсмени України на фехтувальних доріжках комплексної спортивної бази «СКІФ» ЛДУФК імені Івана Боберського визначали переможців та призерів...

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» 7-8 грудня зіграють останні домашні матчі 2018 року

ГАНДБОЛ. Суперліга 2018-19 

6 грудня 2018 р.

Скориставшись паузою в чемпіонаті, львівська «Галичанка» (головний тренер – випускник нашого вишу Василь Козар), яка сформована в основному зі студенток чи випускниць Львівського державного університету фізичної культури, запросила до міста Лева на товариські матчі своїх давніх друзів з польського клубу «Корона» (Кельце)...

Детальніше »

ЛДУФК – співорганізатор лекторію «ЗУНР: уроки української звитяги» (Фото)

6 грудня 2018 р.

5 грудня у Львові, в Музеї визвольної боротьби України, з нагоди 100-річчя ЗУНР відбувся науково-методичний лекторій «Музейні установи у системі освіти» на тему «Західно-Українська Народна Республіка: уроки української звитяги». Захід організували і провели кафедра олімпійської освіти ЛДУФК...

Детальніше »

Студент ЛДУФК програв лише 10-разовому чемпіону світу (Фото)

МОТОСПОРТ 

5 грудня 2018 р.

На третьому курсі ЛДУФК нині навчається майстер спорту з мотоспорту Єлисей Глущенко, котрий чотири роки поспіль (2014-2017 рр.) вигравав чемпіонат України з мотокросу на мотоциклах з колясками (Sidecarcross). Як зазначив сам спортсмен, виступали і перемагали з батьком на мотоциклі, якому 27 років. Лише 2018 року завдяки інвесторам з Пустомит, придбали новий мотоцикл. І вже на ньому змагалися у Відкритому розіграші Кубка України, де поступилися лише 10-разовим чемпіонам світу з Латвії...

Детальніше »

Лучниця Вероніка Марченко – найкраща спортсменка Львівщини у листопаді

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Визнання 

5 грудня 2018 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками листопада 2018 року заслуженого майстра спорту України зі стрільби з лука, випускницю Львівського державного університету фізичної культури Вероніку Марченко.

Детальніше »

«Теоретико-методичні основи фізичної реабілітації / фізичної терапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату»

НАШІ ВИДАННЯ 

4 грудня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією «Теоретико-методичні основи фізичної реабілітації / фізичної терапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату». Автор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної терапії та ерготерапії нашого Університету Андрій Мирославович Герцик. У монографії представлено результати досліджень структурних компонентів, зв’язків, функцій і процесів фізичної реабілітації / фізичної терапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату.

Детальніше »

Волейболістки «Львів’янки-ЛДУФК-СКІФ» за кількістю перемог зрівнялися з лідером

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга (жінки) 

4 грудня 2018 р.

Волейбольна команда вищої ліги України «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», яка на 90 відсотків складена із студенток нашого вишу, після календарних матчів третього туру у Чернівцях за кількістю перемог зрівнялася із лідером...

Детальніше »

На другому етапі КС-18/19 українські санкарі в естафеті фінішували дев’ятими

САННИЙ СПОРТ. Кубок світу-18/19 

4 грудня 2018 р.

30-го листопада та 1-го грудня на канадському зимовому курорті Вістлер, що приблизно в 125 км на північ від столиці ХХІ зимових Олімпійських ігор Ванкувера-2010, відбувся другий етап Кубка світу з санного спорту сезону-18/19. У з’їздах жінок на одномісних санях випускниці Львівського державного університету фізичної культури Олені Стецків не вистарчило 0,036 секунди, щоб кваліфікуватись до основної сітки Кубка світу.

Детальніше »

Студентки ЛДУФК вивели на перше місце збірну Львівщини з боротьби

БОРОТЬБА 

3 грудня 2018 р.

У Броварах завершився чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та Кубок України – серед жінок. Приємно, що з нагородами повернулися до Львова як студенти, так і студентки Львівського державного університету фізичної культури. Зокрема, у змаганнях чоловіків студент 4-го курсу ЛДУФК Павло Білас у ваговій категорії до 97 кг посів третє місце...

Детальніше »

Четверо легкоатлетів ЛДУФК змагатимуться на Євро-2018 з кросу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2018 

3 грудня 2018 р.

У неділю, 9-го грудня, у Тілбурзі (Нідерланди) відбудеться чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу 2018 р. У складі збірної України змагатимуться 28 бігунів. Спортивну честь синьо-жовтого прапора у Країні тюльпанів захищатимуть й четверо представників ЛДУФК...

Детальніше »

Завтра стартує ХХV Меморіал Вадима Андрієвського з фехтування

ФЕХТУВАННЯ 

2 грудня 2018 р.

Упродовж трьох днів, 3–5 грудня, Львів прийматиме ювілейний, уже 25-й за ліком традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування, присвячений пам’яті заслуженого тренера СРСР, одного із засновників української школи фехтування, колишнього ректора Львівського державного інституту (нині – університету) фізичної культури, професора Вадима Олексійовича Андрієвського.

Детальніше »

Ukrainian Combat Games – 2018: Tatami&Mats

1 грудня 2018 р.

У середу, 5-го грудня, Львів прийматиме головну спортивну подію року – Ukrainian Combat Games 2018: Tatami&Mats! Всеукраїнські ігри з єдиноборств у 2018 році відбуваються вдруге. Цього разу на глядацькі овації очікують шість видовищних поєдинків з джиу-джитсу, самбо, кіокушинкай карате, боротьби на поясах Алиш, карате та фрі-файту. У Львові, в палаці спорту «Галичина» за кубки UCG змагатимуться найтитулованіші спортсмени України, зокрема чемпіон Всесвітніх ігор 2017 року з карате...

Детальніше »

Представники ЛДУФК долучилися до благодійного «Свята Шахів» (Фото)

ШАХИ 

30 листопада 2018 р.

У Львові, за ініціативи Ротарі Клубу «Львів» вчора, 29-го листопада, в приміщенні ресторану «Старий рояль» відбувся традиційний, уже 7 за ліком благодійний сеанс одночасної гри в шахи. 28 шанувальників найдревнішої гри в історії людства отримали нагоду помірятися силами з легендарними гросмейстерами світового рівня...

Детальніше »

Четверо гандболісток ЛДУФК зіграють за збірну у відборі на ЧС-2019

ГАНДБОЛ. Чемпіонат світу-2019 

30 листопада 2018 р.

Тренерський штаб жіночої збірної України з гандболу визначився зі складом команди, який у Словаччині з 30 листопада по 2 грудня гратиме кваліфікаційний турнір до ЧС-2019. Триденна кваліфікація за участю збірних Словаччини, України, Косова та Ізраїлю пройде в місті Шаля.

Детальніше »

Василь Іванчук сьогодні проведе благочинний сеанс одночасної гри в шахи

ШАХИ 

29 листопада 2018 р.

Сьогодні у Львові відбудеться традиційний, уже 7-й за ліком благочинний сеанс одночасної гри в шахи, організатором якого є Ротарі Клуб «Львів». Цього року шанувальники найдревнішої гри в історії людства в рамках проекту матимуть нагоду зіграти партію проти легендарних...

Детальніше »

День відкритих дверей у ЛДУФК

29 листопада 2018 р.

14 грудня 2018 року о 12:00 в актовому залі головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11, м. Львів) відбудеться День відкритих дверей.

У нас навчаються за спеціальностями: 017 Фізична культура і спорт; 014.11 Середня освіта (фізична культура); 024 Хореографія; 073 Менеджмент; 227 Фізична терапія, ерготерапія; 241 Готельно-ресторанна справа; 242 Туризм.

Детальніше »

Монографія про Валентина Мороза (Фото)

28 листопада 2018 р.

Відбулася презентація монографії професора, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Олега Полянського про відомого історика, дисидента-шістдесятника, почесного професора ЛДУФК Валентина Яковича Мороза. Організатором презентації виступила кафедра гуманітарних дисциплін. У презентації видання, крім автора та Валентина Мороза, взяли участь завідувачі кафедр та представники навчального відділу університету, гості з ЛНУ ім. І. Франка, викладачі та студенти.

Детальніше »

«Срібло» квартету гандболісток ЛДУФК у складі збірної на «Кубку Турчина – 2018»

ГАНДБОЛ 

27 листопада 2018 р.

У Броварах Київської області завершився престижний міжнародний турнір з гандболу серед жінок «Кубок Турчина – 2018», який був 19-им за ліком.

Детальніше »

ЛДУФК на IV міжнародній конференції консорціуму університетів (Фото)

27 листопада 2018 р.

23-24 листопада у м. Ясси (Румунія) на базі університету «Alexandru Ioan Cuza» відбулася 4th International Conference of the Universitaria Consortium (4-а міжнародна конференція консорціуму університетів) «Impact of sports science and physical education in contemporary society» (Значення спортивної науки та фізичної культури в сучасному суспільстві)...

Детальніше »

На Євро-2018 з кіокушинкай карате представники ЛДУФК завоювали три «золота»

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ. Євро-2018 

26 листопада 2018 р.

З 23-го по 25-е листопада в Будапешті відбувся чемпіонат Європи 2018 року з кіокушинкай карате. У складі національної збірної України на континентальному форумі в столиці Угорщини виступали й представники ЛДУФК, які загалом повернулися додому з гарним врожаєм нагород – три золотих та одна срібна медаль.

Детальніше »

Баскетболістки СБК «Львів» програли в Одесі

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 2018-19 

26 листопада 2018 р.

СБК «Львів», за який виступає чимало студенток ЛДУФК (головний тренер – викладач нашого вишу Ірина Кленіна) у черговому календарному матчі чемпіонату України з баскетболу серед жіночих клубів Суперліги виграв три з чотирьох чвертей, але програв «ІнтерХіму-СДЮСШОР» – 64:67.

Детальніше »

Ростислав Первачук виступив на симпозіумі

26 листопада 2018 р.

Днями у Києві на базі Національного університету фізичного виховання та спорту в межах міжнародної конференції «Сталий розвиток та спадщина у спорті: проблеми та перспективи» відбувся сателітний симпозіум «Виклики та перспективи боротьби», проведений АБУ під патронатом міжнародної мережі дослідників та наукової комісії UWW.

Детальніше »

ЛДУФК – учасник міжнародної виставки «Вища освіта-2018»

25 листопада 2018 р.

Упродовж 23-24-го листопада, у Львівському палаці мистецтв відбувалася VIІ міжнародна виставка «Вища освіта-2018», яка мала на меті допомогти майбутнім абітурієнтам обрати навчальний заклад та навіть країну для здобуття вищої освіти. На рівні із провідними вишами України та низкою закордонних ВНЗ гідно був представлений і ЛДУФК. Готуючись до участі в міжнародній виставці, працівники Інформаційного та редакційно-видавничого відділів нашого вишу провели...

Детальніше »

До ЛДУФК завітала родина Степана Гайдучка з далекої Австралії (Фото)

23 листопада 2018 р.

20-го листопада до Львівського державного університету фізичної культури завітали нащадки професора тіловиховання Степана Гайдучка – Андрій Білинський, Софія Мицак і Поліна Білинська-Мицак. У творчій зустрічі окрім шанованих гостей взяли участь ректор Університету, професор Євген Приступа, Леся Крип’якевич, а також доценти кафедри олімпійської освіти Ярослав Тимчак і Андрій Сова.

Детальніше »

«Гаудеамус» не старіє... (Фото)

23 листопада 2018 р.

Старовинний студентський гімн «Гаудеамус» – «Веселімося» лунав у приміщенні ЛДУФК. Напередодні Міжнародного Дня студента його дзвінко виспівували особливі студенти. Вже багато років працює у нашому виші Університет третього віку (УТВ), який відвідує чимало літніх львів’ян. Саме вони й організували це свято.

Детальніше »

Участь кафедри легкої атлетики ЛДУФК у «Спартакіаді за здоровий спосіб життя»

23 листопада 2018 р.

З 14-го по 16-е листопада у закладах загальної середньої освіти Личаківського та Шевченківського районів м. Львова проводилася «Спартакіада за здоровий спосіб життя» під патронатом народного депутата Богдана Дубневича.

Детальніше »

Революція Гідності – мірило людськості та свободи

22 листопада 2018 р.

Сьогодні студенти нашого Університету зібралися для відзначення 5-ї річниці Революції Гідності. Підготував захід культурно-мистецький відділ. Щороку в Україні свято припадає на 21 листопада – на честь початку цього дня Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше »

ІІІ Міжнародна Євроазійська конференція у сфері спорту, освіти та науки (Фото)

22 листопада 2018 р.

Доцент кафедри легкої атлетики Ольга Павлось взяла участь у 3rd International Eurasian Conference on sport, education and science (ІІІ Міжнародній Євроазійській конференції у сфері спорту, освіти та науки), яка проходила 15–17 листопада 2018 року в м. Мардіні (Туреччина) на базі місцевого університету.

Детальніше »

Вітання з ювілеєм приймає Тетяна Олександрівна Моравська!

22 листопада 2018 р.

Сьогодні, 22-го листопада, свій ювілей святкує старший лаборант кафедри фітнесу та рекреації ЛДУФК Моравська Тетяна Олександрівна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Тетяну Олександрівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успішного виконання професійних обов’язків, гарного настрою і позитивних емоцій кожного дня та звершення усіх життєвих планів!

Детальніше »

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада 2018 р.

Сьогодні, 21-го листопада, в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято, що встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Детальніше »

День студента в нашому «зоряному» Університеті (Фото)

21 листопада 2018 р.

20 листопада 2018 року в рамках відзначення Міжнародного дня студента у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася святкова програма. Дійство підготував культурно-мистецький відділ. Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини, яка робить перші самостійні кроки...

Детальніше »

Семеро гандболісток ЛДУФК зіграють за збірні України на «Кубку Ігоря Турчина – 2018»

ГАНДБОЛ 

20 листопада 2018 р.

У четвер, 22-го листопада, у місті Бровари стартує традиційний міжнародний турнір з гандболу «Кубок Ігоря Турчина – 2018» серед жіночих команд. За почесний трофей упродовж трьох днів, з 22-го по 24-е листопада, боротимуться національні збірні Австрії, Іспанії і України та юніорська збірна України WU-18...

Детальніше »

Збірна ЛДУФК з плавання – переможець Універсіади Львівщини-2018

ПЛАВАННЯ. Універсіада Львівщини-2018 

19 листопада 2018 р.

Збірна команда нашого вишу посіла перше загальнокомандне місце з плавання на турнірі за програмою «Універсіада Львівщини-2018». З-поміж 28-ми дистанцій і чотирьох естафет студенти ЛДУФК вибороли перемогу на 17-ти дистанціях та...

Детальніше »

Дев’ятеро регбістів ЛДУФК стали бронзовими призерами Суперліги-2018

РЕГБІ. Суперліга-2018 

19 листопада 2018 р.

17-го листопада на стадіоні «Юність» у Львові відбувся заключний матч чемпіонату України з регбі-15 серед чоловічих команд Суперліги, де зустрілись столичний «Антарес» та львівський «Сокіл», в складі якого на поле вийшло шестеро студентів та два випускники ЛДУФК, а одним з тренерів команди є Євгеній Тарасенко...

Детальніше »

Медальний здобуток студентів ЛДУФК

ПАУЕРЛІФТИНГ 

19 листопада 2018 р.

Упродовж трьох днів, з 16-го по 18-е листопада, у Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу (жим лежачи) серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків і жінок. Із провідними спортсменами успішно змагалися й студенти Львівського державного університету фізичної культури. Першими у змагальну боротьбу вступили студенти першого курсу.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – переможець Кубка Львівщини-2018 з вільної боротьби (Фото)

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

19 листопада 2018 р.

У легкоатлетичному манежі СКІФ Львівського державного університету фізичної культури відбувся фінал Кубка Львівської області з вільної боротьби 2018 року серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації. Впевнену перемогу святкувала команда нашого вишу.

Детальніше »

Марія Музичук – бронзовий призер ЧС-2018 з шахів

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

18 листопада 2018 р.

На чемпіонаті світу-2018 з шахів серед жінок у Ханти-Мансійську 17-го листопада, було зіграно тай-брейк півфінальної стадії боротьби за шахову корону. На жаль, у протистоянні двох екс-чемпіонок світу випускниця ЛДУФК Марія Музичук програла росіянці Катерині Лагно, яка тепер у фіналі зустрінеться з чинною володаркою...

Детальніше »

Путівку у фінал ЧС-2018 Марія Музичук виборюватиме на тай-брейку

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

16 листопада 2018 р.

На чемпіонаті світу-2018 з шахів серед жінок у Ханти-Мансійську сьогодні, 16-го листопада, було зіграно другі класичні партії півфінальної стадії боротьби за шахову корону. По їх завершенні першою фіналісткою стала чинна володарка титулу китаянка Цзюй Веньцзюнь.

Детальніше »

Станіслав Козак – чемпіон Балканських федерацій з кросу

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

16 листопада 2018 р.

У Румунії, в місті Ботошані завершився черговий Відкритий чемпіонат Балканських федерацій з легкоатлетичного кросу. Юніорська збірна України посіла перше загальнокомандне місце.

Детальніше »

Марія Музичук півфінал ЧС-2018 розпочала з нічиєї білими

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

15 листопада 2018 р.

На чемпіонаті світу-2018 з шахів серед жінок у Ханти-Мансійську сьогодні, 15-го листопада, розпочалися півфінальні поєдинки – відбулися перші класичні партії. Екс-чемпіонка світу, випускниця ЛДУФК Марія Музичук боротьбу за путівку у фінал розпочала з нічиєї.

Детальніше »

З нагоди 100-річчя ЗУНР студенти ЛДУФК пройшли стежками листопадових боїв 1918 р. (Фото)

15 листопада 2018 р.

З нагоди 100-річчя ЗУНР студенти першого курсу факультету спорту (група 3 ФКіС) під керівництвом доцента кафедри олімпійської освіти Андрія Сови відбули захоплюючу мандрівку, пройшовши вулицями Львова на котрих тривали запеклі листопадові бої 1918 р. Дорогою від головного корпусу ЛДУФК до Музею визвольної боротьби України...

Детальніше »

Студентів ЛДУФК запрошують прийняти участь у соціальній програмі Scholarship

15 листопада 2018 р.

Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання ЛДУФК прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35300 гривень на сплату року навчання у навчальному закладі...

Детальніше »

Марія Музичук – у півфіналі ЧС-2018. Анна – припиняє боротьбу

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

14 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні, 14-го листопада, було зіграно тай-брейк чвертьфінальної стадії. На жаль, випускниці ЛДУФК – Анна і Марії Музичук – зіграли з протилежним результатом: молодша із сестер завтра гратиме у півфіналі...

Детальніше »

Презентація монографії Олега Полянського «Валентин Мороз» (Фото)

14 листопада 2018 р.

8 листопада у великій читальній залі Обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація монографії «Валентин Мороз» професора кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК, члена Національної спілки журналістів України Олега Полянського про відомого українського історика...

Детальніше »

«Галичанка» після перемог у Херсоні зміцнила лідерство

ГАНДБОЛ. Суперліга 2018-19 

14 листопада 2018 р.

Чинний чемпіон України, жіноча гандбольна команда «Галичанка», за яку виступає чимало випускниць і студенток ЛДУФК здобула дві виїзні перемоги у Херсоні та зміцнила своє лідерство у турнірній таблиці серед клубів Суперліги.

Детальніше »

Сестри Музичук путівку у півфінал ЧС-2018 виборюватимуть на тай-брейку

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

13 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні, 13-го листопада, було зіграно другі класичні партії чвертьфіналу. За їх підсумками обидві представниці України, випускниці ЛДУФК Анна і Марія Музичук путівки у півфінал завтра, 14-го листопада, виборюватимуть на тай-брейку.

Детальніше »

Запрошуємо на унікальний тренінг «Курс на успіх. Куди йти, щоб мрії збувалися»

13 листопада 2018 р.

Запрошуємо студентів ЛДУФК відвідати унікальний тренінг для молоді «Курс на успіх. Куди йти, щоб мрії збувалися», який відбудеться 19 листопада о 16:30 у готелі «Ramada», м. Львів. Цей 4-годинний інтенсив допоможе швидше адаптуватись молоді в сучасному світі, бути більш ефективними лідерами в студентському житті...

Детальніше »

Доцент ЛДУФК Світлана Криштанович пройшла науково-педагогічне стажування у ВШМВіСК у польському Холмі (Фото)

13 листопада 2018 р.

Доцент кафедри «Економіки та менеджменту», кандидат наук з державного управління Криштанович Світлана Володимирівна пройшла науково-педагогічне стажування у Вищій школі міжнародних відносин і суспільної комунікації в м. Холм (Польща).

Детальніше »

Троє викладачів ЛДУФК отримали нагороди до Всесвітнього дня науки

13 листопада 2018 р.

8-го листопада у Будинку вчених відбулися урочистості з нагоди вручення обласних премій працівникам закладів вищої освіти та наукових установ. Вручив дипломи фахівцям голова ЛОДА Олег Синютка. Очільник Львівщини зокрема привітав присутніх зі святом Всесвітнього дня науки...

Детальніше »

1/4 фіналу сестри Музичук розпочали по-різному

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

12 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні, 12-го листопада, було зіграно перші класичні партії чвертьфіналу. Для випускниць ЛДУФК – Анни і Марії Музичук – партії за їх участю завершилися з різним підсумком: старша із сестер чорними зіграла внічию, а от молодша програла, причому білими фігурами.

Детальніше »

«Галичанка» стала одноосібним лідером

ГАНДБОЛ. Суперліга 2018-19 

12 листопада 2018 р.

Після чергових календарних матчів у жіночій гандбольній Суперлізі є один лідер – чинний чемпіон львівська «Галичанка», за яку виступає чимало випускниць і студенток Львівського державного університету фізичної культури, а її нинішній наставник Василь Козар також вищу освіту здобув у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – на найбільшому в Україні фестивалі гостинності (Фото)

12 листопада 2018 р.

Днями у Львові на базі виставкового центру «Південний-EXPO» відбувся найбільший в Україні фестиваль гостинності «HoReCa SHOW Lviv», участь в організації якого під керівництвом доцента кафедри готельно-ресторанного бізнесу Орисі Іжевської взяли 16 студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» ЛДУФК.

Детальніше »

Повчальні поразки СБК «Львів»

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 2018-19 

12 листопада 2018 р.

Дебютант жіночої Суперліги СБК «Львів», головним тренером якого є старший викладач кафедри спортивних ігор та рекреації ЛДУФК Ірина Кленіна, а в складі команди виступає чимало студенток нашого вишу, у чергових календарних матчах чемпіонату України приймав головних фаворитів – «Динамо-НПУ» і «Київ-Баскет».

Детальніше »

Семінар для переможців конкурсу проектів ERASMUS+

12 листопада 2018 р.

У приміщенні Київського Національного університету ім. Т. Шевченка у рамках Інформаційного тижня програми Еразмус+ відбувся семінар для переможців конкурсу проектів ERASMUS+ «Розвиток потенціалу вищої освіти» з питань особливостей впровадження та управління коштами гранту.

Детальніше »

Анна Музичук слідом за сестрою вийшла в чвертьфінал ЧС-2018

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

11 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні, 11-го листопада, було зіграно тай-брейк 1/8 фіналу. За його підсумками представництво ЛДУФК на світовому форумі не зменшилося – Анна Музичук сьогодні, як і її молодша сестра Марія вчора, пробилася до чвертьфінальної стадії турніру.

Детальніше »

Олександр Усик у восьмому раунді нокаутував британця Тоні Белью

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

11 листопада 2018 р.

У Манчестері, в рингу на «Манчестер Арена» 11-го листопада відбувся боксерський бій випускника аспірантури ЛДУФК Олександра Усика та британця Тоні Белью. Це був бій, в якому Сашко відстоював звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі.

Детальніше »

Марія Музичук – у чвертьфіналі ЧС-2018. Анна – гратиме тай-брейк

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

10 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, 10-го листопада, було зіграно другі класичні партії 1/8 фіналу. Для випускниць ЛДУФК – сестер Анни і Марії Музичук – партії за їх участю завершилися з протилежним результатом...

Детальніше »

Олександр Усик розпочинає своє вторгнення на Туманний Альбіон

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

10 листопада 2018 р.

Сьогодні, 10-го листопада, в Манчестері, у рингу на «Манчестер Арена» зійдуться українець Олександр Усик та британець Тоні Белью. Це буде бій, в якому випускник аспірантури ЛДУФК буде відстоювати звання абсолютного чемпіона світу у важкій вазі.

Детальніше »

Андрій Вовканич взяв участь у XVI Конгресі наук у спорті в Анталії

10 листопада 2018 р.

У період з 31-го жовтня по 4-е листопада у місті Анталія (Туреччина) відбувся XVI Міжнародний конгрес наук у спорті. Участь у ньому взяло понад 950 науковців з Великобританії, Іраку, Німеччини, Норвегії, Румунії, США, Туреччини, України. На конгресі було розглянуте широке коло питань, починаючи від особливостей тренування у різних видах спорту і фізичного виховання різних груп населення до рекреації, олімпізму, історії спорту, спортивної соціології. На запрошення оргкомітету Конгресу у його роботі з доповіддю на тему...

Детальніше »

1/8 фіналу: Класика жанру – перемога білими і нічия чорними

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

9 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні було зіграно перші класичні партії 1/8 фіналу. Для випускниць ЛДУФК – сестер Анни і Марії Музичук – партії за їх участю завершилися згідно з класичним для гросмейстерів найвищого рівня результатом: Анна здобула звитягу...

Детальніше »

У ЛДУФК приймали українців Канади – зірок світового хокею (Фото)

ХОКЕЙ 

9 листопада 2018 р.

Учора, 8-го листопада 2018 року, у нашому виші зустрічали ексклюзивних гостей. У складі делегації – зірки світового хокею, які вперше відвідали Україну. На зустрічі з ректором Університету, професором Євгеном Приступою обговорювали майбутню співпрацю. Адже віднедавна у ЛДУФК на кафедрі зимових видів спорту відкрито спеціалізацію хокею.

Детальніше »

Кафедра олімпійської освіти – співорганізатор конференції 100-річчя ЗУНР (Фото)

9 листопада 2018 р.

Вчора, 8-го листопада, у Львові, в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського, з нагоди 100-річчя ЗУНР відбулася наукова конференція «Західно-Українська Народна Республіка в контексті української та європейської історії». Захід організували і провели кафедра олімпійської освіти ЛДУФК...

Детальніше »

Feci quod potui, faciant meliora potentes... (Фото)

9 листопада 2018 р.

Напередодні Дня української писемності та мови працівники редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури з дружнім візитом побували у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка – найдавнішій книгозбірні України, яка в жовтні цього року відсвяткувала своє 410-ліття.

Детальніше »

На черзі битва лідерів: «Галичанка» проти «Реала»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

9 листопада 2018 р.

Сьогодні та завтра, 9-го і 10-го листопада, у жіночій гандбольній Суперлізі сезону-18/19 в рамках четвертого спареного туру відбудеться протистояння чинних лідерів: у Миколаєві місцевий «Реал» прийматиме львівську «Галичанку», склад якої сформовано головним чином зі студенток та випускниць ЛДУФК.

Детальніше »

Ігорю Богдану - 50!

9 листопада 2018 р.

8-го листопада, виповнилося 50 років з дня народження старшого викладача кафедри фехтування, боксу і національних одноборств ЛДУФК, майстра спорту України з карате, тренера вищої категорії, відмінника освіти України та тренера національної збірної з карате Богдана Ігоря Орестовича! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Ігоря Орестовича та щиро бажає ювіляру міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, успіхів...

Детальніше »

Друге коло. Тай-брейк: Марія Музичук проривається в 1/8 фіналу

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

8 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні, 8-го листопада, було зіграно тай-брейк другого кола змагань – 1/16 фіналу. В одній з восьми пар за путівку до 1/8 фіналу боролася й випускниця ЛДУФК, екс-чемпіонка світу Марія Музичук.

Детальніше »

Олександр Усик провів відкрите тренування в Манчестері (Відео)

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

8 листопада 2018 р.

Український чемпіон світу з боксу за версіями WBC, IBF, WBO, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик і його британський суперник Тоні Белью провели відкрите тренування напередодні боксерського поєдинку.

Детальніше »

Доценти Марта Ярошик і Алла Соловей здійснили сходження на гору Пікуй

ФОТОФАКТ 

8 листопада 2018 р.

З нагоди відзначення 100-річчя створення ЗУНР доценти кафедри теорії і методики фізичної культури ЛДУФК Марта Ярошик та Алла Соловей здійснили сходження на найвищу вершину Львівської області гору Пікуй (1.408 м). Сходження на вершину було організоване Львівською міською федерацією спортивного туризму.

Детальніше »

Перед боєм Усик – Белью відбудеться прем’єра фільму «Абсолютний чемпіон» (Відео)

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

7 листопада 2018 р.

10-го листопада, перед титульним боєм між українським боксером, випускником аспірантури ЛДУФК Олександром Усиком і британцем Тоні Белью в Україні відбудеться прем’єра документального фільму «Абсолютний чемпіон». Трейлер фільму про українського боксера Олександра Усика з’явився на каналі VideoBoxing в YouTube.

Детальніше »

Друге коло. День другий: Переможний дубль сестер Музичук

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

7 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, сьогодні, 7-го листопада, було зіграно другі класичні партії другого кола змагань – 1/16 фіналу. Для обох випускниць Львівського державного університету фізичної культури – сестер Анни і Марії Музичук – партії за їх участю завершилися переможно.

Детальніше »

Cтудент ЛДУФК Кирило Кривий переміг у Білорусі

КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ 

7 листопада 2018 р.

У білоруському Гомелі завершився традиційний престижний міжнародний турнір, де перемогу святкував студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Кирило Кривий. Змагався Кирило у ваговій категорії до 65 кг зі своїми однолітками-юніорами (16–17 років), провів два поєдинки і в обох святкував перемогу. Перший бій виграв у білоруського спортсмена нокаутом у середині другого раунду. Другий – у росіянина за явною перевагою.

Детальніше »

Алла Черкасова – найкраща спортсменка Львівщини у жовтні

БОРОТЬБА 

7 листопада 2018 р.

Новоспечена чемпіонка світу з боротьби Алла Черкасова стала найкращою спортсменкою Львівщини за підсумками жовтня. Спортивна громадськість Львівщини за кандидатуру випускниці Львівського державного університету фізичної культури проголосувала одноголосно.

Детальніше »

Друге коло. День перший: Перемога Анни і неприємний сюрприз від Марії Музичук

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

6 листопада 2018 р.

У Ханти-Мансійську, де триває чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок, 6-го листопада, було зіграно перші класичні партії другого кола змагань – 1/16 фіналу. Для випускниць ЛДУФК – сестер Анни і Марії Музичук – партії за їх участю завершилися з протилежним результатом.

Детальніше »

Підсумки IX турніру пам’яті тренера-викладача ЛДУФК Юрія Козія

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС 

6 листопада 2018 р.

Упродовж трьох днів у спортивному залі ДІПМ «Містопроект» вирували пристрасті біля столів для гри в настільний теніс. За перемогу у традиційному, дев’ятому за ліком турнірі пам’яті тренера-викладача ЛДУФК Юрія Козія, котрий трагічно загинув у ДТП 4-го жовтня 2009 року, змагалися юні майстри малої ракетки різних вікових категорій, спортивні журналісти та усі бажаючі.

Детальніше »

Четверо каратистів ЛДУФК стартують на чемпіонаті світу

КАРАТЕ. Чемпіонат світу-2018 

6 листопада 2018 р.

З 6-го по 11-е листопада у Мадриді пройде 24-й чемпіонат світу з карате. Змагання відбудуться на арені WiZink Center (15 тис. глядачів). Медалі виборюватимуть 1117 спортсменів з 140 країн. Прогнозується, що це буде наймасштабніший світовий форум в історії карате.

Детальніше »

Олександр Усик прилетів до Манчестера на бій з Тоні Белью

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

5 листопада 2018 р.

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі українець Олександр Усик прилетів до Великобританії на поєдинок з британцем Тоні Белью. Про це повідомляє фан-сторінка випускника аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександра у Facebook.

Детальніше »

Презентація книги Олега Полянського про Валентина Мороза

5 листопада 2018 р.

Кафедра гуманітарних дисциплін Львівського державного університету фізичної культури запрошує викладачів, працівників та студентів ЛДУФК імені Івана Боберського на презентацію монографії завідувача кафедри, професора Олега Полянського про відомого історика, дисидента-шістдесятника, почесного професора нашого університету Валентина Мороза. Презентація монографії відбудеться: 8-го листопада – Обласна універсальна наукова бібліотека (проспект Тараса Шевченка, 13). Початок – о 16:00.

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» перемогла у Чернівцях, але втратила лідерство

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга-18/19 

5 листопада 2018 р.

Жіноча волейбольна команда нашого вишу «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (головний тренер – доцент Василь Ковцун) здобула дві перемоги в Чернівцях, де відбулися матчі другого туру чемпіонату України з волейболу серед жіночих клубів вищої ліги.

Детальніше »

СБК «Львів»: знову перемога і поразка

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

5 листопада 2018 р.

У чергових календарних матчах регулярної першості жіночої баскетбольної Суперліги України її дебютант СБК «Львів», як і в попередніх поєдинках, здобув перемогу і зазнав поразки. У гостях обіграли БК «Вінницькі Блискавки» (78:69) та програли у Рівному – 57:72.

Детальніше »

Медальні здобутки борців ЛДУФК у Тернополі

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

5 листопада 2018 р.

У Тернополі відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби – «Тернове поле», де студенти ЛДУФК відзначилися медальними здобутками. Зокрема, у фіналі вагової категорії до 57 кг студент другого курсу факультету фізичної культури і спорту Віктор Стасів поступився борцю із Харкова Камілю Карімову і в підсумку посів друге місце.

Детальніше »

Сестри Музичук вийшли у друге коло чемпіонату світу-2018

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

4 листопада 2018 р.

У місті Ханти-Мансійськ (Росія) напередодні, 3-го листопада, стартував чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок. Боротьбу за корону шахової королеви розпочали 64 учасниці, серед яких і дві зіркові випускниці Львівського державного університету фізичної культури – сестри Анна і Марія Музичук.

Детальніше »

Представники ЛДУФК взяли участь у міжнародній науковій конференції з нагоди 100-річчя ЗУНР (Фото)

100-РІЧЧЯ ЗУНР 

4 листопада 2018 р.

30-го і 31-го жовтня цього року у Львові та Івано-Франківську відбулася Міжнародна наукова конференція «Західно-Українська Народна Республіка: революція, державність, соборність.

Детальніше »

Сестри Музичук розпочинають похід за шаховою короною

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

2 листопада 2018 р.

У суботу, 3-го листопада, в Ханти-Мансійську стартує чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок. Корону розіграють 64 шахістки за нокаут-системою, серед яких і дві зіркові випускниці нашого вишу – сестри Анна і Марія Музичук.

Детальніше »

Алла Черкасова визнана НОК України найкращою спортсменкою жовтня

ЖІНОЧА БОРОТЬБА 

2 листопада 2018 р.

НОК України визнав чемпіонку світу-2018 з жіночої боротьби Аллу Черкасову кращою спортсменкою жовтня в Україні. Високого визнання НОК випускниця ЛДУФК удостоєна завдяки блискучому виступу на чемпіонаті світу, що відбувся в Будапешті. У ваговій категорії до 68 кг Алла Черкасова здобула медаль найвищого ґатунку, ставши найсильнішою борчинею Планети.

Детальніше »

Студентський похід на відзначення 100-річчя ЗУНР (Фото)

2 листопада 2018 р.

Учора на відзначення 100-річчя Листопадового Чину й проголошення ЗУНР відбувся вже традиційний студентський похід пошани й пам’яті до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям, що на Янівському кладовищі. Захід був ініційований викладачами й студентами ЛНУ ім. Івана Франка. Долучилися до цієї почесної акції й студенти ЛДУФК...

Детальніше »

Ірина Руда свою першу медаль... з’їла (Фото)

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА 

2 листопада 2018 р.

Інформація про те, що 15-річна львівська гімнастка Христина Погранична на ІІІ літній Юнацькій Олімпіаді-2018 в Аргентині виборола срібну медаль по Львову та усьому світу розлетілася зі швидкістю звуку. А от про людину, яка плідно працювала з нею усі 10 років і вивела на планетарний подіум, її тренера, старшого викладача кафедри гімнастики ЛДУФК, кандидата наук з фізвиховання та спорту Ірину Руду й досі знають одиниці. Аби виправити ситуацію ми попросили п. Ірину виділити зі свого щільного графіка викладача, тренера й судді...

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася студентська Конференція до 100-річчя ЗУНР

1 листопада 2018 р.

На кафедрі гуманітарних дисциплін ЛДУФК до 100-річчя ЗУНР організовано і проведено студентську наукову конференцію. Відповідальна – старший викладач кафедри, кандидат історичних наук Руслана Труба. У конференції взяли участь студенти першого курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії.

Детальніше »

Завтра у Львові стартує ІX турнір пам’яті тренера-викладача ЛДУФК Юрія Козія

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС 

1 листопада 2018 р.

Не дарма кажуть, що людина живе доти, доки її пам’ятають. Ці красномовні слова справді про доцента ЛДУФК Юрія Севериновича Козія, котрий 4 жовтня 2009 року у розквіті сил після жахливої ДТП залишив цей світ. А йому на той момент було всього лише 36 років...

Детальніше »

Студент ЛДУФК Данило Демчишин виграв Кубок Європи (Фото)

ТАЕКВОН-ДО 

31 жовтня 2018 р.

У Румунії відбулися змагання за Кубок Європи з таеквон-до, які стали наймасштабнішими за останні роки, бо за нагороди боролися більше тисячі учасників із 30 країн Старого світу. Приємно, що серед переможців Кубка Європи – студент 2 курсу ЛДУФК, майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу та майстер спорту України з таеквон-до Данило Демчишин (тренер – ЗТУ Соловей Олег Ярославович).

Детальніше »

Студентка ЛДУФК перемогла на «LVIV JUDO OPEN-2018»

ДЗЮДО 

31 жовтня 2018 р.

Днями у місті Лева відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Lviv Judo Open-2018», де змагалися майже 700 учасників з різних регіонів України, а також команди з Литви та Латвії. Перемогу у своїй ваговій категорії до 78 кг святкувала студентка ЛДУФК Макурова Валерія. Срібні нагороди вибороли Орчакова Юлія (51 ФПО) у ваговій категорії до 52 кг та Костюк Руслан (32 ФК) у ваговій категорії до 60 кг.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – чемпіони і призери України

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

30 жовтня 2018 р.

В Івано-Франківську завершився чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. Чемпіонкою України у бігу на 2 км стала випускниця ЛДУФК Ірина Бубняк (7:39), срібну нагороду завоювала ще одна наша випускниця – Орися Дем’янюк (Мочульська) з результатом 7:46.

Детальніше »

Софія Прийма – чемпіонка Євро-2018 з крос-триатлону серед молоді

ТРИАТЛОН 

30 жовтня 2018 р.

На острові Ібіца (Іспанія) відбувся чемпіонат Європи 2018 року з неолімпійських видів триатлону. В рамках континентального форуму студентка Львівського державного університету фізичної культури Софія Прийма принесла збірній України одразу три нагороди. У крос-триатлоні Софія виборола «золото» серед молоді та «бронзу» серед жінок.

Детальніше »

У ЛДУФК пройшли курси підвищення кваліфікації керівників хореографічних колективів Львівщини

30 жовтня 2018 р.

Упродовж трьох днів, з 23-го по 25-е жовтня, на кафедрі хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК (завідувач кафедри – професор Валентина Сосіна) відбулися курси підвищення кваліфікації керівників хореографічних колективів Львівської області.

Детальніше »

Володимир Гоза – бронзовий призер молодіжного Євро-2018

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

29 жовтня 2018 р.

У Замосці (Польща) з 20 по 27 жовтня тривав чемпіонат Європи з важкої атлетики 2018 року серед молоді віком до 23 років. Україна вперше цьогоріч змогла прийняти участь у міжнародному старті після дискваліфікації Міжнародною федерацією важкої атлетики.

Детальніше »

Вийшла у світ книга Олега Полянського про Валентина Мороза

29 жовтня 2018 р.

У видавництві Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, в серії «Історики України» вийшла друком монографія Олега Полянського – професора, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін ЛДУФК про відомого дисидента Валентина Мороза. У книзі досліджується формування світогляду, становлення громадянської позиції й громадсько-політична діяльність відомого шістдесятника, дисидента, історика, публіциста, журналіста та письменника Валентина Мороза, який після звільнення уже багато років працює у нашому університеті. 

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – переможці Універсіади Львівської області з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Універсіада Львівщини-2018 

29 жовтня 2018 р.

Завершилися змагання з легкої атлетики в рамках літньої Універсіади Львівщини 2018 року. Збірна команда Львівського державного університету фізичної культури, набравши 684 очки, виборола перше загальнокомандне місце серед одинадцяти вишів Львівської області.

Детальніше »

Університет третього віку розпочав новий навчальний рік (Фото)

29 жовтня 2018 р.

УТВ розпочав новий навчальний рік. З цієї нагоди, а також до «Дня сеньйора», відбувся концерт, який вела Ірина Дубик (учасниця проекту телеканалу СТБ «Рік потому»), а розпочався він з привітання – «Ми творимо себе! Душа від народження здібна, вчитись змушує воля. Душі нашій мудрість потрібна, як тілу потрібне здоров’я».

Детальніше »

Нові вимоги до магістерських робіт

НАВЧАЛЬНА РОБОТА 

28 жовтня 2018 р.

Вчена рада ЛДУФК на своєму черговому засідання (протокол №3 від 23 жовтня 2018 р.) затвердила нові вимоги до кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня.

Детальніше »

Лідія Тимошенко виборола шість медалей на Кіпрі (Фото)

ПЛАВАННЯ 

26 жовтня 2018 р.

Старший викладач кафедри спортивного туризму ЛДУФК Лідія Тимошенко завоювала 6 медалей (1 золоту, 2 срібні, 3 бронзові) на престижних міжнародних змаганнях «Masters» з плавання, які днями завершилися в Лімасолі (Кіпр). Зокрема, п. Лідія, яка представляла клуб «Euro-Lviv», у своїй віковій категорії найшвидше подолала дистанцію 200 метрів брасом.

Детальніше »

Відкритий Кубок Львова назвав переможців (Фото)

РУКОПАШ ГОПАК 

26 жовтня 2018 р.

Днями у місті Лева розіграли Кубок Львова, на який до нас приїхали позмагатися представники різних областей України, де розвивається рукопаш гопак (усього 200 учасників). Приємно, що на чільних позиціях у цьому виді українського бойового мистецтва перебувають студенти Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Ігор Кукурудзяк).

Детальніше »

Юлія Ткач учетверте здобула медаль чемпіонату світу з жіночої боротьби

БОРОТЬБА. Чемпіонат світу-2018 

26 жовтня 2018 р.

У Будапешті підходить до свого завершення чемпіонат світу-2018 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. У змаганнях жінок третю нагороду збірній України принесла аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач-Остапчук, яка виборола бронзову медаль у ваговій категорії до 62 кг.

Детальніше »

Ще раз обіграти віце-чемпіона України «ІнтерХім» СБК «Львів» не спромігся

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

25 жовтня 2018 р.

Після яскравої перемоги у першому домашньому матчі жіночої Суперліги України над віце-чемпіоном країни одеським «ІнтерХімом» (52:49) СБК «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури Ірини Кленіної та з чималою кількістю студенток нашого вишу у складі програв повторний поєдинок – 46:53.

Детальніше »

Алла Черкасова – чемпіонка світу 2018 року з жіночої боротьби (Відео)

БОРОТЬБА. Чемпіонат світу-2018 

25 жовтня 2018 р.

У Будапешті (Угорщина) триває чемпіонат світу 2018 року з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. У змаганнях жінок першу нагороду до скарбнички збірної України принесла випускниця ЛДУФК Алла Черкасова, яка виграла титул чемпіонки світу у ваговій категорії до 68 кг.

Детальніше »

Магістранти ЛДУФК зустрілися з тренером призера Юнацької Олімпіади-2018 (Фото)

24 жовтня 2018 р.

У межах семінарського заняття з дисципліни «Теорія і методика спорту вищих досягнень» магістранти факультету фізичної культури і спорту Львівського державного університету фізичної культури зустрілися з тренером гімнастки Христини Пограничної, срібної призерки ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018, старшим викладачем кафедри гімнастики ЛДУФК, кандидатом наук з фізичного виховання та спорту Іриною Рудою.

Детальніше »

СБК «Львів» яскраво дебютував перед рідними уболівальниками

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

24 жовтня 2018 р.

СБК «Львів» під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого вишу Ірини Кленіної та з чималою кількістю студенток ЛДУФК у складі здобув яскраву перемогу над віце-чемпіоном країни одеським «ІнтерХімом» (52:49) у першому домашньому матчі жіночої Суперліги України.

Детальніше »

Алла Черкасова вийшла у фінал ЧС-2018 з жіночої боротьби

БОРОТЬБА. Чемпіонат світу-2018 

24 жовтня 2018 р.

У Будапешті (Угорщина) триває чемпіонат світу 2018 року з вільної, жіночої та греко-римської боротьби. У змаганнях жінок українка, випускниця Львівського державного університету фізичної культури Алла Черкасова вийшла в фінал змагань у ваговій категорії до 68 кг, забезпечивши собі як мінімум «срібло». Алла Черкасова в 1/8 фіналу впевнено перемогла Марію Мамашук з Білорусі (10:0).

Детальніше »

Дві золоті медалі студентів ЛДУФК (Фото)

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

24 жовтня 2018 р.

Днями у Харкові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів, пам’яті майстра спорту міжнародного класу Мурада Караєва. У активі студентів Львівського державного університету фізичної культури дві золоті медалі.

Детальніше »

Троє ватерполістів ЛДУФК зіграють за збірну України у прем’єрному матчі Світової ліги

ВОДНЕ ПОЛО. Світова ліга-18/19 

23 жовтня 2018 р.

Сьогодні, 23-го жовтня, національна збірна України з водного поло зіграє свій перший поєдинок в історії вітчизняного спорту в рамках чоловічої Світової ліги. У матчі першого туру другого раунду підопічні Валерія Завізіона та Олександра Євтушка у гостьовому матчі поміряються силами з національною командою Нідерландів.

 

Детальніше »

CБК «Львів» сьогодні дебютує у Суперлізі перед львівськими вболівальниками

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

23 жовтня 2018 р.

СБК «Львів», створений Львівською обласною та міською федераціями баскетболу на базі команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», яка минулого сезону успішно виступила у чемпіонаті Вищої ліги дебютує у жіночій Суперлізі на домашній арені.

Детальніше »

Футбольна команда ЛДУФК – чемпіон Універсіади Львівщини-2018 (Фото)

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-2018 

23 жовтня 2018 р.

У понеділок, 22-го жовтня 2018 року, на стадіоні «Арена СКІФ» відбувся вирішальний матч за звання чемпіона Універсіади Львівщини з футболу серед чоловічих команд 2018 року, у якому в очному протистоянні зійшлися команди Львівського державного університету фізичної культури та Львівського Національного аграрного університету.

Детальніше »

Андрій Сова отримав подяку від НТШ

22 жовтня 2018 р.

11–13 жовтня у Львові найдавніша наукова громадська інституція України – Наукове товариство ім. Шевченка, у формі трьох тематичних «круглих столів», пленарного засідання й урочистої академії, відзначило своє 145-річчя. 13-го жовтня 2018 р. на урочистій академії в актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка відповідно до розпорядження Президії НТШ вручено подяку «За активну участь у діяльності Наукового товариства імені Шевченка з нагоди його 145-річчя» кандидату історичних наук, доценту кафедри олімпійської освіти, дійсному члену НТШ Андрію Сові.

Детальніше »

Футбольна команда ЛДУФК запрошує на «золотий» матч Універсіади Львівщини-2018

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-2018 

21 жовтня 2018 р.

У понеділок, 22-го жовтня 2018 року, о 15:00 на стадіоні «Арена СКІФ» (Львів, вул. Черемшини, 17) відбудеться «золотий» матч за звання чемпіона Універсіади Львівщини з футболу серед чоловічих команд 2018 року. У вирішальній грі в очному протистоянні зійдуться принципові суперники – команди Львівського державного університету фізичної культури та Львівського Національного аграрного університету, яка стала переможцем попереднього турніру.

Детальніше »

5–ий міжнародний фестиваль «Live is beautiful» - «Життя прекрасне» (Фото)

21 жовтня 2018 р.

У болгарському місті Варна днями відбувся 5–ий міжнародний фестиваль «Live is beautiful» - «Життя прекрасне», у якому брали участь люди різних вікових категорій багатьох країн світу – України, Білорусі, Греції, Росії, Литви, Латвії, Молдови, Македонії і, звичайно, Болгарії.

Детальніше »

Перша перемога СБК «Львів» у жіночій Суперлізі (Фото)

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

20 жовтня 2018 р.

Учора в жіночій Суперлізі України сезону-18/19 відбувся матч, у якому свою першу перемогу здобули підопічні старшого викладача кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Клєніної з команди СБК «Львів», у складі якої виступає чимало студенток нашого вишу. Отож, у Запоріжжі СБК «Львів» з рахунком 54:47 обіграв тамтешню «Козачку-КПУ».

Детальніше »

Євген Приступа привітав студента ЛДУФК Ігоря Леська з виграшем чемпіонського поясу «Real Fight Promotion»

ФОТОФАКТ 

19 жовтня 2018 р.

Нещодавно у Львові завершився Відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств (ММА) – «Lviv Open Cup-2018», у рамках якого відбулося два титульних поєдинки. В одному з них, у ваговій категорії до 70 кг, перемогу святкував студент третього курсу ЛДУФК Ігор Лесько.

Детальніше »

Анна Музичук здобула «золото» командного Кубка Європи-2018 з шахів

ШАХИ. Кубок Європи-2018 

19 жовтня 2018 р.

Українська шахістка, випускниця ЛДУФК Анна Музичук стала володаркою Кубка Європи-2018 в Греції у складі команди «Монте Карло» з Монако. Причому саме львів’янка у фіналі принесла монегаскам «золото».У півфіналі жіночого турніру між собою грали «Монте Карло» та російська «Югра». На першій шахівниці зустрічалися дві українські Анни – Музичук та Ушеніна. Підсумок їхнього двобою – нічия. Але дві одноклубниці Музичук здобули перемогу і виграли матч – 2,5:0,5.

Детальніше »

«Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України»

НАШІ ВИДАННЯ 

19 жовтня 2018 р.

Вийшов друком збірник матеріалів ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України». Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України : матеріали ІІІ Всеукр. наук.-практ. конф. (19–20 жовтня 2018 року, м. Львів). – Львів : ЛДУФК, 2018. – 90 с. У збірнику представлено матеріали доповідей учасників ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку туризму в регіонах України»

Детальніше »

Завтра в Угорщині стартує чемпіонат світу-2018

БОРОТЬБА. Чемпіонат світу-2018 

19 жовтня 2018 р.

Завтра у Будапешті стартує чемпіонат світу-2018 з трьох видів спортивної боротьби – вільної, жіночої та греко-римської. Змагатимуться за медалі головного турніру 2018 року й представники ЛДУФК: випускники Василь Шуптар і Алла Черкасова, титулована аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач та студентки нашого вишу Софія Боднар і Анастасія Шустова.

Детальніше »

«Галичанка» підтвердила реноме лідера вітчизняного гандболу

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

19 жовтня 2018 р.

17-18-го жовтня у Львові відбулися центральні матчі 3-го спареного туру чемпіонату України з гандболу серед жіночих команд Суперліги сезону-18/19. Львівська «Галичанка» приймала головного суперника у боротьбі за «золото» кількох останніх сезонів ужгородські «Карпати».

Детальніше »

Україністика в Угорщині та поза її межами (Фото)

19 жовтня 2018 р.

11–12 жовтня 2018 року у Ніредьгазькому університеті (м. Ніредьгаза, Угорщина) відбувся Міжнародний науковий форум «Україністика в Угорщині та поза її межами», учасником якого була й керівник редакційно-видавничого відділу Львівського державного університету фізичної культури Оксана Борис.

Детальніше »

Сестри Музичук дізналися своїх перших суперниць на чемпіонаті світу-2018

ШАХИ. Чемпіонат світу-2018 

19 жовтня 2018 р.

3-го листопада в Ханти-Мансійську стартує чемпіонат світу-2018 з шахів серед жінок. Зіграють 64 учасниці, які змагатимуться за нокаут-системою. Шахістки проведуть по дві класичні партії: одну білими фігурами, другу – чорними.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК відвідали виставку «Готельний та ресторанний бізнес» (Фото)

18 жовтня 2018 р.

XII спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» відвідали студенти 2-ї групи ГРС факультету туризму ЛДУФК. Виставка тривала 16–18 жовтня 2018 року у Львівському палаці мистецтв. Це головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України.

Детальніше »

Підсумки змагань з дисципліни «Оздоровчий фітнес» (Фото)

18 жовтня 2018 р.

Вчора, 17-го жовтня, у гімнастичному залі ЛДУФК (вул. Дудаєва, 8) відбулися залікові змагання з дисципліни «Оздоровчий фітнес» серед студентів ІІІ курсу факультету фізичної терапії та ерготерапії та студентів ІІІ курсу факультету педагогічної освіти – спеціальність «Здоров’я людини».

Детальніше »

Кафедра готельно-ресторанного бізнесу отримала подяку обласної ради

18 жовтня 2018 р.

Відповідно до розпорядження Голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина від 8-го жовтня 2018 р. № 1063 колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК відзначено нагородою «Подяка обласної ради» за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів...

Детальніше »

СБК «Львів» втратив перевагу і програв стартову гру Суперліги

БАСКЕТБОЛ. Суперліга-18/19 

18 жовтня 2018 р.

Дебютант жіночої Суперліги СБК «Львів», за яку виступає чимало студенток ЛДУФК успішно відіграв три чверті стартового матчу у Бердянську, але розгубив перевагу у заключній десятихвилинці й програв тамтешній «Чайці» – 63:65.

Детальніше »

Кафедра туризму на XIX міжнародній виставці «LVIV TOUREXPO 2018» (Фото)

17 жовтня 2018 р.

Сьогодні, 17 жовтня студенти I курсу ЛДУФК (спеціальність туризм) відвідали XIX міжнародну виставку «LVIV TOUREXPO 2018» в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Детальніше »

Четверта звитяга наших студентів-футболістів

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-2018. 4-й тур 

17 жовтня 2018 р.

Футболісти-студенти нашого вишу здобули четверту поспіль перемогу у матчах Універсіади Львівщини-2018. Цього разу наша збірна на полі рідного стадіону СКІФ перемогла команду Львівського торговельно-економічного університету (колишня Комерційня Академія) – 4:1.

Детальніше »

Мартин Кравців – переможець представницького шахового турніру в Індії

ШАХИ 

17 жовтня 2018 р.

В Індії, у місті Ахмедабаді фінішував представницький міжнародний шаховий турнір Gujarat Оpen – 2018, у якому взяло участь 250 шахістів з 16-ти країн світу, в тому числі 18 міжнародних гросмейстерів. Головний приз здобув випускник Львівського державного університету фізичної культури Мартин Кравців, який піднявся на перше місце, вигравши у вирішальній зустрічі.

Детальніше »

Олімпійське «срібло» Буенос-Айреса-2018 вихованки Ірини Рудої

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА 

17 жовтня 2018 р.

На ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх-2018, що тривають у Буенос-Айресі, в ніч з вівторка на середу завершився фінал у змаганнях з багатоборства в художній гімнастиці. Серед восьми фіналісток за нагороди Ігор-2018 вела боротьбу й 15-річна львів’янка Христина Погранична, яка кваліфікувалася у фінал з третім результатом. Вихованка старшого викладача кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Ірини Євгенівни Рудої за підсумками виступів у чотирьох вправах – зі стрічкою, булавами, обручем і м’ячем – набрала 65,100 бала, що дозволило їй піднятися на другу сходинку олімпійського п’єдесталу.

Детальніше »

Навчально-виробнича конференція для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (Фото)

16 жовтня 2018 р.

11-12 жовтня у с. Гута Богородчанського району Івано-Франківської області відбулася виїзна навчально-виробнича конференція для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа», що була організована кафедрою готельно-ресторанного бізнесу нашого університету.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Ярослав Давидчук – призер молодіжного чемпіонату світу

БОРОТЬБА САМБО 

16 жовтня 2018 р.

У Тбілісі відбувся молодіжний чемпіонат світу з боротьби самбо, де змагалися більше 300 спортсменів з різних куточків планети. Приємно, що до числа призерів змагань пробився студент Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Давидчук (22 група, факультет фізичної культури і спорту).

Детальніше »

Олександр Хомич і Крістіан Юрах – призери міжнародного турніру в Польщі

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

16 жовтня 2018 р.

У польському місті Краснік відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби – Кубок Красніцької землі, де змагалися більше 500 спортсменів із 12 країн Європи. Успішно виступили студенти Львівського державного університету фізичної культури, котрі складали основу усієї львівської команди, яка у підсумку посіла третє командне місце серед юніорів.

Детальніше »

Переможний старт нашої команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (Фото)

ВОЛЕЙБОЛ. Вища ліга 

15 жовтня 2018 р.

13-14 жовтня у Львові відбувся І тур XXVІІI чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд вищої ліги сезону-2018/2019. Наша команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ», сформована в основному із студенток ЛДУФК (головний тренер – Василь Ковцун), здобула дві перемоги у двох стартових матчах нового чемпіонату України.

Детальніше »

Вітання з Днем захисника України!

14 жовтня 2018 р.

Шановні захисники України! Сьогодні, 14-го жовтня, Україна відзначає три славетних свята: День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Від усього серця вітаємо з цими знаменними святами усіх вояків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча...

Детальніше »

Студент ЛДУФК Ігор Лесько виграв чемпіонський пояс «Real Fight Promotion» (Фото)

ЗМІШАНІ ЄДИНОБОРСТВА 

12 жовтня 2018 р.

Нещодавно завершився Відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств (ММА) – «Lviv Open Cup-2018», у рамках якого відбулося два титульних поєдинки. У одному з них перемогу святкував студент 3 курсу ЛДУФК Ігор Лесько (тренери – Олег Согор та Ігор Кукурудзяк). Організатором турніру у Львові була Всеукраїнська відкрита ліга ММА «Real Fight Promotion» за підтримки Управління молоді і спорту міста Львова

Детальніше »

Першокурсниця ЛДУФК Олена Жезло – переможець і призер Кубка Львова

КІННИЙ СПОРТ 

12 жовтня 2018 р.

Днями на базі Львівської ДЮСШ «Буревісник» відбулися змагання за Кубок Львова та Кубок Федерації кінного спорту Львівської області, де студентка першого курсу Львівського державного університету фізичної культури Олена Жезло (тренер – Гут Оксана Михайлівна) виборола дві медалі. Зокрема, Олена на коні Абхазія виборола особистий приз і посіла друге місце у виїздці у програмі юнаки (15-18 років)...

Детальніше »

Троє представників ЛДУФК зіграють на Кубку Європи-2018 з шахів

ШАХИ. Кубок Європи-2018 

12 жовтня 2018 р.

У грецьких Халкідіках сьогодні, 12-го жовтня, розпочинається клубний Кубок Європи з шахів 2018 року. У чоловічому турнірі заявлено 62 команди, у жіночому – 12. В обох змаганнях зіграють по сім турів за швейцарською системою.

Детальніше »

«СКІФ» прийматиме фехтувальний турнір на призи Яни Шемякіної

ФЕХТУВАННЯ 

11 жовтня 2018 р.

13-го та 14-го жовтня, у Львові, на Універсальній спортивній базі «СКІФ» ЛДУФК (вул. Черемшини, 17) відбудеться рейтинговий турнір з фехтування «Перші Кроки» на призи олімпійської чемпіонки Лондона-2012, аспірантки нашого вишу Яни Шемякіної. У турнірі, що відбудеться за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській обл., візьмуть участь понад 300 юних мушкетерів з усіх регіонів України, а також гості зі Словаччини.

Детальніше »

Ювілей Вишневської Наталії Іванівни!

11 жовтня 2018 р.

Сьогодні, 11-го жовтня, вітання з ювілеєм приймає заступник головного бухгалтера з питань планування та розрахунків ЛДУФК Вишневська Наталія Іванівна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Наталію Іванівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних і поваги від колег по роботі та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів...

Детальніше »

Переможні традиції родини Шубертів

ФЕХТУВАННЯ 

10 жовтня 2018 р.

Україна здобула першу золоту медаль на ІІІ літній Юнацькій Олімпіаді-2018, що триває в ці дні у столиці Аргентини Буенос-Айресі. На найвищу сходинку п’єдесталу пошани по завершенні особистих змагань з фехтування на шпагах зійшла українка Катерина Чорній – онука доцента кафедри фехтування, боксу і національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури, Заслуженого тренера СРСР та України, Майстра спорту СРСР, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, члена тренерської ради Національної федерації фехтування України Шуберта Василя Степановича.

Детальніше »

Шлягер «Аргентина – Ямайка» у виконанні футболістів ЛДУФК

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-2018. 3-й тур 

10 жовтня 2018 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у третьому турі футбольного турніру в рамках Універсіади Львівщини-2018 вперше зіграла на полі рідного стадіону «СКІФ». Суперником наших хлопців була збірна Львівського Національного лісотехнічного університету України...

Детальніше »

Львівська «Галичанка» двічі обіграла київський «Спартак»

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

10 жовтня 2018 р.

Львівська «Галичанка», склад якої сформовано головним чином зі студенток та випускниць Львівського державного університету фізичної культури, а головний тренер команди Василь Козар вищу освіту також здобув у стінах нашого вишу, на домашньому майданчику зіграла два матчі з київським «Спартаком» в рамках другого туру чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону-2018/2019. Господині паркету прогнозовано здолали гостей з рахунками 42:20 (18:8) та 43:15 (17:8)

Детальніше »

Навчальний посібник «Теоретико-методичні основи оздоровчого фітнесу»

НАШІ ВИДАННЯ 

9 жовтня 2018 р.

Автори: кандидат педагогічних наук, доцент, керівник Івано-Франківської обласної федерації спортивної аеробіки та фітнесу Юлія Ігорівна Беляк, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, професор кафедри фітнесу та рекреації нашого Університету Ірина Грибовська, а також кандидат біологічних наук, професор кафедри анатомії та фізіології, проректор з навчальної та виховної роботи Федір Музика, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фітнесу та рекреації Вікторія Іваночко і кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент цієї ж кафедри Любов Чеховська.

Детальніше »

Назар Василишин – срібний призер турніру з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

8 жовтня 2018 р.

Минулими вихідними у місті Коломия Івано-Франківської області відбувся 53-й відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша, у якому прийняли участь кращі борці-юніори із Вірменії, Грузії, Білорусії, Молдови та України. Серед учасників була й низка студентів ЛДУФК.

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» – третя у Чернівцях

ВОЛЕЙБОЛ 

8 жовтня 2018 р.

5-8 жовтня у Чернівцях відбувся турнір, присвячений 143-й річниці заснування Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Підопічні Василя Ковцуна з команди «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» посіли призове третє місце.

Детальніше »

Українки – срібні призерки Всесвітньої Олімпіади

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

5 жовтня 2018 р.

Жіноча збірна України на чолі з випускницями ЛДУФК Анною і Марією Музичук виборола 2-е місце на Всесвітній шаховій Олімпіаді, яка завершилася у Батумі. В останньому турі українки впевнено перемогли команду США (3:1) і набрали 18 очок. Доля «золота», зрештою, вирішувалася у матчі Росія – Китай...

Детальніше »

Виставка-ярмарок «Львівський товаровиробник» (Фото)

НОВИНИ КАФЕДР 

5 жовтня 2018 р.

«Купуй львівське» – таке гасло презентувало виставку-ярмарок «Львівський товаровиробник» 4-8 жовтня 2018 р. Оглянути виставку-ярмарок у Львівському палаці мистецтв 4 жовтня прийшли студенти групи 1 ГРС факультету туризму ЛДУФК. Ознайомлення з експозицією відбулося у рамках семінарського заняття з курсу «Культура бізнесу», яке проводила старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін І. І. Гузенко.

Детальніше »

Жіноча збірна України – за крок від медалей шахової Олімпіади-2018

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

5 жовтня 2018 р.

Передостанній, 10-й тур 43-ї шахової Олімпіади-2018 виявився вельми важким для обох українських збірних. Та якщо чоловіки втратили свої надії на медалі раніше, то для жінок, де на перших двох дошках грають сестри Анна і Марія Музичук, які вищу освіту здобули у ЛДУФК, настав момент істини.

Детальніше »

Вітання з Всесвітнім Днем вчителя!

5 жовтня 2018 р.

Шановні колеги! Дорогі наші вчителі!

Вітаємо вас з Всесвітнім Днем вчителя! Ми високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до своїх учнів! Нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується...

Детальніше »

Чоловіча збірна України обіграла Чорногорію, жіноча – розписала нічию з Азербайджаном

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

4 жовтня 2018 р.

На фінішну пряму вийшла 43-я Всесвітня шахова Олімпіада-2018, «чорно-білі» баталії якої тривають у грузинському Батумі. У дев’ятому турі, що відбувся напередодні, перемоги в складі збірних України у своїх партіях здобули лідери чоловічої та жіночої команд – випускники ЛДУФК Василь Іванчук та Анна Музичук.

Детальніше »

Збірна Львівщини на полі стадіону «СКІФ» обіграла команду Азербайджану (Фото)

ФУТБОЛ. Кубок Регіонів УЄФА 

3 жовтня 2018 р.

У вівторок, 2-го жовтня, у Львові на стадіоні «СКІФ» стартував один з восьми групових турнірів відбірного етапу Кубка Регіонів УЄФА-2018/2019 – головного змагання для кращих аматорських футбольних команд Старого Світу, який вперше відбувся ще в далекому 1966 році.

Детальніше »

Українки зрівнялися з лідером

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

3 жовтня 2018 р.

Жіноча збірна України на чолі з випускницями ЛДУФК Анною та Марією Музичук у 8-му турі Всесвітньої Олімпіади у Батумі перемогли на той момент лідера турніру команду Вірменії (3:1) і зрівнялися за набраними очками з уже новим лідером Китаєм (у обох по 14 очок).

Детальніше »

Вольова звитяга футболістів ЛДУФК над конкурентом у Дрогобичі

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини-2018. 2-й тур 

3 жовтня 2018 р.

Взявши гору на полі суперника з рахунком 6:2 у перший ігровий день футбольного турніру в рамках Універсіади Львівщини-2018 над Національним університетом «Львівська політехніка», команда ЛДУФК у другому турі продовжила свою переможну ходу, здобувши у гостях вольову звитягу.

Детальніше »

Шахова Олімпіада-2018: Жіноча збірна України обіграла Іран, чоловіча розійшлися миром з Китаєм

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

2 жовтня 2018 р.

Сьомий ігровий день на 43-й Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018, що триває у грузинському Батумі склався для українців значно вдаліше, ніж попередній. Зокрема, наші дівчата після нічиєю з суперницями із Піднебесної зуміли перемогти команду Ірану.

Детальніше »

ЛДУФК – на фестивалі туристичної пісні «Бабине літо-2018» (Фото)

1 жовтня 2018 р.

З нагоди Всесвітнього дня туризму, 29 вересня у відпочинковому осередку «Верещиця» в Яворівському національному природному парку відбувся щорічний молодіжний фестиваль української туристичної пісні «Бабине літо-2018». У фестивалі брали участь десять команд з різних навчальних закладів Львівщини.

Детальніше »

«СКІФ» приймає груповий етап футбольного Кубка Регіонів УЄФА-18/19

ФУТБОЛ. Кубок Регіонів УЄФА 

1 жовтня 2018 р.

У вівторок, 2-го жовтня, у восьми містах Європи, серед яких і Львів, стартує відбірний етап Кубка Регіонів УЄФА-18/19 – головний турнір для кращих аматорських футбольних команд Старого Світу, який вперше відбувся ще в далекому 1966 році. Україну на цьому континентальному форумі, як чинний переможець Кубка регіонів ФФУ, в поточному розіграші представлятиме збірна Львівщини, в складі якої грає група студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а тренує команду Віталій Пономарьов, який вищу освіту також здобував у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Андрій Кухарчук – призер європейського фестивалю «Arnold Classic Europe»

БОДІБІЛДИНГ 

1 жовтня 2018 р.

Випускник кафедри атлетичних видів спорту нашого вишу, титулований культурист Андрій Кухарчук виборов бронзову нагороду Європейського фестивалю «Arnold Classic Europe – 2018» з бодібілдингу у Барселоні (Іспанія).

Детальніше »

Шахова Олімпіада-2018: Перша невдача чоловіків та друга нічия жінок

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

1 жовтня 2018 р.

Вихідний у суботу не пішов на користь українським збірним на 43-й Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018, що триває у грузинському Батумі. У неділю, 30 вересня, в останній календарний день місяця, після єдиного вихідного обидві наші команди зіграли не найкращим чином.

Детальніше »

Випускник ЛДУФК Андрій Демчук – чемпіон Євро-2018 з фехтування на шаблях серед паралімпійців

ФЕХТУВАННЯ НА ВІЗКАХ. Євро-2018 

1 жовтня 2018 р.

Знаменитий український фехтувальник Андрій Демчук, який одну зі своїх вищих освіт здобув у ЛДУФК, блискуче виступив на головних змаганнях року – чемпіонаті Європи-2018, який відбувся в італійському місті Терні. Галичанин там здобув три медалі, одна з яких найвищого ґатунку.

Детальніше »

Збірна журналістів України на полі стадіону «СКІФ» виграла у Ветеранів «Карпат» (Фото, Відео)

БЛАГОДІЙНІСТЬ 

29 вересня 2018 р.

Вчора, 28-го вересня, напередодні гри 10 туру УПЛ «Карпати» – «Шахтар», Збірна журналістів України зіграла благодійний матч за «Кубок Львова» з Ветеранами львівських «Карпат», левова частка яких вищу освіту здобувала в різні часи у стінах Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури. Гра відбулася на стадіоні «СКІФ» нашого університету.

Детальніше »

На Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018 українці знову перемагають, а українки втрачають перше очко

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

29 вересня 2018 р.

На 43-й Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018, що триває у Батумі, вчора було зіграно поєдинки чергового, п’ятого туру, в якому чоловіча збірна України зуміла продовжити свою переможну ходу, що розпочалася для «синьо-жовтих» у перший ігровий день турніру.

Детальніше »

Програма Еразмус+ для студентів ЛДУФК на 2018/2019 навчальний рік

НАВЧАННЯ ЗА КОРДОНОМ 

29 вересня 2018 р.

Студенти II та III курсів бакалаврату та магістратури денної форми навчання факультетів педагогічної освіти, фізичної культури і спорту, туризму, фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК відповідно до умов проекту «Програма Еразмус+» мають можливість навчатися у Uniwersytet Rzeszowski упродовж п’яти місяців у другому семестрі 2018/2019 навчального року.

Детальніше »

Віталій Кільчицький – срібний призер чемпіонату України з літнього біатлону в спринті

БІАТЛОН 

29 вересня 2018 р.

У Чернігові завершився чемпіонат України з літнього біатлону. Змагання відбувалися у дисциплінах: спринт (лижеролери), змішана естафета, гонка переслідування (лижеролери) та мас-старт (крос). До лона призерів пробився і випускник ЛДУФК Віталій Кільчицький. Спочатку він став срібним призером у спринті. Як і переможець – Сергій Семенов, Віталій на обох вогневих рубежах розбив усі мішені, але дистанцію пройшов з трохи гіршим часом – відставання склало 14,7 секунди.

Детальніше »

Українські збірні на Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018 здобули по четвертій звитязі

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

28 вересня 2018 р.

На 43-й Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018, що триває у Батумі, вчора було зіграно поєдинки чергового, 4-го туру. Одразу повідомимо, що і жіноча, і чоловіча збірні України продовжили свою переможну серію, яку розпочали у 1-ий ігровий день.

Детальніше »

Поміж переможцями Book Forum

28 вересня 2018 р.

Завершив свою роботу 25-ий ювілейний Форум видавців у Львові. Цьогоріч – у новому, значно ширшому, міжнародному форматі – Book Forum. Він не оминув добрими новинами і наш виш: праця «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної і спортової традиції», авторства доцентів університету Андрія Сови і Ярослава Тимчака, перемогла у номінації конкурсу: «Популярна наукова література».

Детальніше »

День туризму: усі дороги ведуть в ЛДУФК! (Фото)

27 вересня 2018 р.

Вчора, 26-го вересня, напередодні Міжнародного дня туризму у нашому виші відбувся святковий концерт. На свято завітали всі, хто наполегливо вчиться, здобуває досвід у міжнародних програмах, щоб зростати найкращим студентом факультету туризму ЛДУФК. Хоча численні успіхи студентів і викладачів кожного разу підтверджують: наш Університет підкорює найвищі вершини спорту, науки, культури, мистецтва...

Детальніше »

Туристичний похід студентів ЛДУФК до Міжнародного дня туризму (Фото)

ТУРИЗМ 

27 вересня 2018 р.

В рамках святкування Міжнародного дня туризму, який відзначається сьогодні, 27-го вересня, упродовж 20-го і 21-го вересня студенти групи 21-Т ЛДУФК на чолі із своїм куратором Наконечною Любов’ю Романівною (кафедра економіки та менеджменту) здійснили пізнавальний туристичний похід по маршруту Львів – озеро Синевир – село Колочава – водоспад Шипіт – Львів.

Детальніше »

На Всесвітній шаховій Олімпіаді-2018 українці продовжують переможну ходу

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

27 вересня 2018 р.

У Батумі (Грузія), де тривають «чорно-білі» баталії 43-ої за ліком Всесвітньої шахової Олімпіади-2018, вчора, 26-го вересня, у змаганнях жінок та чоловіків було зіграно поєдинки третього туру. Нагадаємо, у складі національних збірних України спортивну честь синьо-жовтого прапора захищають й троє випускників ЛДУФК.

Детальніше »

Легкоатлетки ЛДУФК – чемпіонки України-2018 в естафеті 4х400 м

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2018 

26 вересня 2018 р.

Минулими вихідними у Черкасах відбувся Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Загалом у змаганнях брали участь легкоатлети 16-ти команд. Команду Львівської обл. представляли чотири вихованки доцента кафедри легкої атлетики ЛДУФК Ярослава Свища – Романа Харченко (51 група факультету педагогічної освіти), Рената Механчук та Іванна Остимчук (обидві – 42 група ФПО) і Анна Голуб (2 група факультету фізичної культури і спорту), а також Мар’яна Шостак – учениця Львівського державного училища фізичної культури. 

Детальніше »

Троє регбістів ЛДУФК стали срібними призерами Кубка України-2018 з регбіліг

РЕГБІ-13. Кубок України-2018 

26 вересня 2018 р.

Студент 4 курсу ЛДУФК Богдан Ханьков, магістрант нашого вишу Остап Грищенко та випускник нашого вишу Павло Чеховський у складі львівської команди «Lviv Sokil – Tigers» стали срібними призерами розіграшу Кубку України-2018 з регбіліг (регбі-13).

Детальніше »

Українські шахові збірні на старті Олімпіади-2018 здобули по дві перемоги

ШАХИ. Всесвітня Олімпіада-2018 

26 вересня 2018 р.

У Батумі за швейцарською системою в 11 турів, 24-го вересня, розпочалася 43-я Всесвітня шахова Олімпіада-2018, у відкриту секцію якої заявилися 185 чоловічих команд, а в жіночу – 151 збірна. Нагадаємо, у складі національних збірних України спортивну честь країни захищають й троє випускників ЛДУФК.

Детальніше »

На стадіоні «СКІФ» Збірна журналістів України і Ветерани «Карпат» зіграють благодійний матч

БЛАГОДІЙНІСТЬ 

26 вересня 2018 р.

У найближчу п’ятницю, напередодні матчу 10 туру футбольної Прем’єр-ліги України сезону-18/19 «Карпати» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк), Збірна журналістів України зіграє благодійний матч за «Кубок Львова» з Ветеранами львівських «Карпат», левова частка яких вищу освіту здобувала в різні часи у стінах Львівського державного тоді ще інституту, а нині університету фізичної культури. Гра відбудеться 28 вересня, о 14:00, на стадіоні «СКІФ» нашого вишу. Основна мета матчу – допомогти дітям-переселенцям зі Сходу України займатися спортом.

Детальніше »

Переконлива стартова перемога збірної команди ЛДУФК

ФУТБОЛ. Універсіада Львівщини. 1 тур 

25 вересня 2018 р.

Стартова гра Універсіади Львівщини відбувалася за несприятливих погодніх умов, бо упродовж усього матчу лив дощ. Та це не завадило більше контролювати м’яч футболістам Львівського державного університету фізичної культури й забити швидкий гол.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – срібний призер чемпіонату України серед студентів ВНЗ

ПАУЕРЛІФТИНГ 

24 вересня 2018 р.

Із 18 по 22 вересня 2018 року у Коломиї проходив чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед студентів вищих навчальних закладів, де срібними призерами стала команда ЛДУФК – Манастирський Андрій, Нос Андрій, Фітель Богдан, Посенко Олександр.

Детальніше »

Перемога і дві поразки СБК «Львів»

БАСКЕТБОЛ. Товариський турнір 

24 вересня 2018 р.

У Львові завершився передсезонний турнір жіночих команд цьогорічної Суперліги, де дебютуватиме й СБК «Львів», кольори якої захищатимуть в основному студентки ЛДУФК, а головним тренером є викладач нашого вишу Ірина Кленіна. На домашньому турнірі підопічні Ірини Кленіної здобули одну перемогу...

Детальніше »

Оресту Стефанишину – 50!

24 вересня 2018 р.

Сьогодні, 24-го вересня, виповнюється 50 років з дня народження завідувача кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, заслуженого тренера України, голови технічного комітету Федерації лижного спорту України з лижних перегонів, першого заступника голови Федерації лижного спорту Львівщини, доцента Стефанишина Ореста Мар’яновича! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Ореста Мар’яновича та щиро бажає ювіляру міцного здоров’я, великого кохання від дружини, любові від доньки й рідних...

Детальніше »

Львівська «Галичанка» у гандбольній Суперлізі-18/19 стартувала з двох перемог

ГАНДБОЛ. Суперліга-18/19 

24 вересня 2018 р.

Наприкінці минулого тижня львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками ЛДУФК, а головний тренер Василь Козар вищу освіту здобував у стінах нашого вишу, на виїзді зіграла з новачком Суперліги – ГК «Бровари».

Детальніше »

Сестри Музичук і Василь Іванчук стартують на 43-й шаховій Олімпіаді

ШАХИ. 43-я Всесвітня Олімпіада-2018 

24 вересня 2018 р.

Сьогодні в Батумі стартує 43-я Всесвітня шахова Олімпіада-2018. У ній візьмуть участь 189 чоловічих команд і 151 жіноча. Гратимуть у головному змаганні планети й українські збірні, які традиційно будуть серед головних претендентів на нагороди.

Детальніше »

Святкування Всесвітнього дня туризму

23 вересня 2018 р.

27-го вересня, у світі з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти та розвитку зв’язків між народами різних країн відзначатиметься Всесвітній день туризму. Святкуватимуть цей день і в Львівському державному університеті фізичної культури. Зокрема, напередодні, у середу, 26-го вересня, в актовій залі нашого вишу відбудеться урочистий вечір з нагоди Всесвітнього дня туризму, у програмі якого виступи Театру спорту ЛДУФК, пісні і танці у виконанні студентів та нагородження кращих студентів факультету туризму.

Детальніше »

Презентація наукового доробку професора Олега Гриніва

ПРЕЗЕНТАЦІЯ 

22 вересня 2018 р.

У стінах нашого вишу, в рамках ХХV Форуму видавців у Львові, професор Олег Іванович Гринів перед студентами і викладачами презентував свій науковий доробок. Модератор зустрічі, декан факультету туризму ЛДУФК, доцент Володимир Холявко, повідомив, що у різних видавництвах побачили світ три видання п. Гриніва...

Детальніше »

У День студентського спорту в Харкові стартувала літня Універсіада України (Фото)

ОФІЦІЙНО 

21 вересня 2018 р.

Учора, 20-го вересня, в міжнародний День студентського спорту у Харкові офіційно стартувала Універсіада України-2018/2019. Нагадаємо, головне змагання вітчизняного студентського спорту проводиться раз у два роки. Цікаво, що відтепер усі наступні Універсіади України відкриватимуться саме 20-го вересня, а закриватимуться 1-го червня. А Тернопіль уже обрано містом, яке підбиватиме підсумки й офіційно оголосить про закриття Універсіади України 2018/2019 років.

Детальніше »

Студентки ЛДУФК готуються до дебюту в Суперлізі України

БАСКЕТБОЛ. Суперліга 

21 вересня 2018 р.

Сьогодні, 21-го вересня, у Львові, на паркеті палацу спорту «Галичина» стартує передсезонний турнір з баскетболу за участю чотирьох жіночих команд. Зокрема, змагатиметься і новостворений клуб СБК «Львів», який у минулому сезоні виступав у Вищій лізі чемпіонату України під назвою «ЛДУФК-СКІФ-Спартак».

Детальніше »

Андрію Бойку – 55!

21 вересня 2018 р.

Сьогодні, 21-го вересня, вітання з 55-літтям з дня народження приймає старший викладач кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК Бойко Андрій Борисович! З цієї нагоди увесь колектив нашого університету сердечно вітає Андрія Борисовича та щиро бажає йому міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, творчих успіхів у непростій педагогічній діяльності і нових досягнень в науковій роботі, а також здійснення усіх життєвих планів!

Детальніше »

Вероніка Марченко і Маркіян Івашко – призери ювілейної «Золотої осені»

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

20 вересня 2018 р.

Упродовж п’яти днів у Львові тривав 55-й міжнародний турнір зі стрільби з лука «Золота осінь». Змагання відбувалися на території НСБ обласної організації ФСТ «Динамо», а фінал – на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету. Срібними призерами цього престижного міжнародного турніру стали випускники ЛДУФК – заслужені майстри спорту Вероніка Марченко та Маркіян Івашко.

Детальніше »

Львівська «Галичанка» завтра стартує у гандбольній Суперлізі сезону-18/19

ГАНДБОЛ. Суперліга 

20 вересня 2018 р.

ГК «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками ЛДУФК, а головний тренер Василь Козар вищу освіту здобував у стінах нашого вишу, 21-го вересня стартує у чемпіонаті України з гандболу сезону-18/19 років серед жіночих команд Суперліги.

Детальніше »

Гоза Володимир – чемпіон України серед чоловіків

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

19 вересня 2018 р.

Днями у Львові завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок, де в особистій першості переміг представник Львівського державного університету фізичної культури Володимир Гоза (до 96 кг) з результатом 167 кг у ривку та 200 кг у поштовху. Окрім золотої медалі, богатир із Жидачева встановив три рекорди України серед молоді до 23 років!

Детальніше »

Олександр Усик піднявся у ТОП-5 кращих боксерів світу за версією журналу The Ring

БОКС 

19 вересня 2018 р.

Абсолютний чемпіон світу з боксу в крузервейті (перша важка вагова категорія) випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик у оновленому рейтингу кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії за версією журналу The Ring піднявся одразу на п’ять рядків і тепер займає в ньому п’ятий рядок.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» двічі програли у Данії грізному «Віборгу»

ГАНДБОЛ. Кубок ЄГФ 

18 вересня 2018 р.

Львівська гандбольна «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками ЛДУФК, а головний тренер команди Василь Козар вищу освіту здобував у стінах нашого вишу, минулими вихідними поступилася данському «Віборгу» в межах першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ сезону-18/19.

Детальніше »

«Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» – переможець міжнародного турніру – «Відкритий Кубок Львова-2018» (Фото)

ВОЛЕЙБОЛ 

17 вересня 2018 р.

Волейбольна команда «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (головний тренер – Василь Ковцун), сформована в основному зі студенток Львівського державного університету фізичної культури, стала переможцем Відкритого Кубка Львова, у якому вперше змагалися жіночі колективи.

Детальніше »

25-й Міжнародний книжковий «Форум видавців у Львові»

17 вересня 2018 р.

Наймасштабніша книжкова подія України традиційно відбуватиметься у Львові з 19 до 23 вересня 2018 року. Упродовж п'яти днів заплановано 1000 культурних та освітніх закладів за участі авторів книг, які проходитимуть не лише у Палаці Мистецтв, але й у 50 інших локаціях міста.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Анастасія Горлова отримала відзнаку найкращої спортсменки Львівщини у серпні

ОФІЦІЙНО 

16 вересня 2018 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня студентку ЛДУФК, веслувальницю Анастасію Горлову.

Детальніше »

Офіційно: Усик та Белью зійдуться у рингу 10-го листопада в Манчестері

БОКС 

15 вересня 2018 р.

Бій абсолютного чемпіона світу у важкій вазі, випускника аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика і британця Тоні Белью офіційно узгоджений. Про це повідомив промоутер українця Олександр Красюк на своїй сторінці у Facebook.

Детальніше »

Практичні заняття на головній кавовій події року – «Lviv Coffee Festival-2018» (Фото)

НОВИНИ КАФЕДР 

15 вересня 2018 р.

13 вересня 2018 року студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» під час практичних занять з дисциплін фахового спрямування відвідали ХIІ Фестиваль кави «На каву до Львова» (Lviv Coffee Festival 2018) – головну кавову подію року у Львові.

Детальніше »

Наш Олександр Петрів – бронзовий призер чемпіонату світу в команді

СТРІЛЬБА КУЛЬОВА 

15 вересня 2018 р.

Заключний день ЧС зі стрільби у Південній Кореї приніс Україні дві медалі. Львівський майстер стрільби зі спортивної династії Коростильових Павло завоював золото в неолімпійському виді МП-10 (набрав 581 очко). А в командній першості чемпіонату світу збірна України – Павло Коростильов, Володимир Пастернак і випускник ЛДУФК, олімпійський чемпіон Пекіна-2008 Олександр Петрів – виборола бронзову медаль!

Детальніше »

Випускник ЛДУФК Юрій Федечко – призер чемпіонату світу в складі збірної України

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО 

15 вересня 2018 р.

У Мехіко завершився ЧС з сучасного п’ятиборства, де українці двічі підіймалися на п’єдестал. Бронзу в фіналі особистої першості завоював срібний призер Олімпіади-2016 Павло Тимощенко. А в командній першості випускник ЛДУФК Юрій Федечко, Павло Тимощенко і Денис Павлюк також вибороли бронзову медаль!

Детальніше »

У ЛДУФК проведено лекцію-тренінг на тему: «Гнучкість у побудові відносин» (Фото)

НОВИНИ КАФЕДР 

14 вересня 2018 р.

В рамках Проекту «Поділися своїм досвідом», який працює на кафедрі економіки та менеджменту другий рік, на лекцію з курсу «Комунікативний менеджмент» 31 групи спеціальності Туризм, доцентом Криштанович С.В. була запрошена Юлія Міщиха...

Детальніше »

Львівське «Динамо» сьогодні стартує у ватерпольній Лізі чемпіонів-18/19

ВОДНЕ ПОЛО 

13 вересня 2018 р.

Сьогодні, 13-го вересня, у румунському Брашові cтартує турнір групи «А» в рамках 1-го кваліфай-раунду Ліги чемпіонів з водного поло сезону-18/19, серед учасників якого й чинний чемпіон України львівське «Динамо», більшість гравців якого є студентами чи випускниками ЛДУФК...

Детальніше »

Юрій Федечко – у фіналі чемпіонату світу-2018 з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. ЧС-2018 

13 вересня 2018 р.

Українці Павло Тимощенко, Денис Павлюк та випускник ЛДУФК Юрій Федечко вийшли у фінал чемпіонату світу-2018 з п’ятиборства, який проходить у Мексиці. Найсильніші майстри сьогодні і завтра розіграють медалі в особистих змаганнях.

Детальніше »

Олександр Усик підписав контракт на кілька боїв з британською компанією «Matchroom Boxing»

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

13 вересня 2018 р.

Випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик нині веде переговори про бій з Тоні Белью у важкій вазі. Заради цього український абсолютний чемпіон світу навіть підписав контракт з промоутерською компанією британця. Відтак, офіційно український боксер працюватиме з Едді Гірном, який веде справи Белью і Джошуа.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщини у серпні

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

13 вересня 2018 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту ЛОДА та членів виконкому відділення НОК України у Львівській обл. визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня студентку ЛДУФК, львівську веслувальницю Анастасію Горлову.

Детальніше »

У п’ятницю стартує міжнародний турнір – «Відкритий Кубок Львова з волейболу»

ВОЛЕЙБОЛ 

12 вересня 2018 р.

З 14 по 16 вересня у Львові в палаці спорту «Галичина» (вул. Керченська, 8) відбудеться міжнародний турнір «Відкритий Кубок Львова з волейболу». За цей почесний трофей змагатимуться по чотири чоловічі і жіночі команди, з-поміж яких і команда нашого вишу – «Львів’янка-ЛДУФК-СКІФ» (головний тренер – Василь Ковцун). Змагання серед чоловіких колективів пройдуть за участі провідних команд національних чемпіонатів сусідніх країн: «Ресовія» (м. Жешув, Польща), «Шахтар» (м. Солігорск, Білорусь), «Славія Свіднік» (м. Свіднік, Словаччина), а також...

Детальніше »

Львівське «Динамо» – переможець міжнародного турніру «LVIV OPEN WATER POLO CUP-2018»

ВОДНЕ ПОЛО 

12 вересня 2018 р.

На водному майданчику басейну львівського СКА завершився третій за ліком міжнародний турнір з водного поло «LVIV OPEN WATER POLO CUP-2018». Приємно, що головний трофей вибороли ватерполісти львівського «Динамо», більшість гравців якого є студентами чи випускниками Львівського державного університету фізичної культури, а наставники команди Ігор Зінкевич і Олексій Шведов також вищу освіту здобули у нашому «ІнФізі».

Детальніше »

Львів приймає чемпіонат України-2018 з важкої атлетики

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

11 вересня 2018 р.

Другий рік поспіль, з 11-го до 16-е вересня, у Львові відбудеться чемпіонат України серед чоловіків та жінок з важкої атлетики. У національному чемпіонаті спортивну честь Львівщини будуть захищати 30 атлетів – 8 жінок та 22 чоловіки, левова частка яких є студентами та випускниками ЛДУФК. Відкриття відбудеться сьогодні, 11-го вересня, о 16:00, а власне самі змагання розпочнуться завтра, 12-го вересня, о 09:00 у новому реконструйованому спеціалізованому важкоатлетичному залі СК «Епіцентр» (м. Львів, вул. Пекарська, 50)...

Детальніше »

На базі ЛДУФК відбувся Кубок області зі спортивної акробатики

СПОРТИВНА АКРОБАТИКА 

10 вересня 2018 р.

Вихідними, у рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні, на базі спортивного корпусу ЛДУФК було проведено Кубок області зі спортивної акробатики (парно – групові види). Організаторами змагань є управління фізичної культури та спорту ЛОДА та СК ЛДУФК «СКІФ». Головний суддя змагань – суддя Національної категорії, старший викладач кафедри гімнастики нашого вишу Аліна Сениця. Парад відкриття змагань відбувся за участі віце-президента ЛОФГ, завідувача кафедри гімнастики ЛДУФК, доцента Олега Бубели...

Детальніше »

Моральні настанови Івана Боберського актуальні і через 100 років

10 вересня 2018 р.

У серпні цього року світ побачив надзвичайно цікавий проект, присвячений 145 річчю від дня народження Батька українського тіловиховання – набір поштівок «Українському громадянинови. Моральні настанови Івана Боберського». У наборі зібрано 12 поштівок із світлинами Івана Боберського...

Детальніше »

Студенти ЛДУФК Віталій Радевич, Олег Гасюк і Назарій Войтович завоювали Суперкубок України у складі «Енергії»

ФУТЗАЛ 

10 вересня 2018 р.

Футзальна «Енергія» вперше у своїй історії стала володарем Суперкубка України. Команда Валерія Легчанова у Львові здобула вольову перемогу над діючим чемпіоном країни херсонським «Продексімом» – 4:3. Свій внесок у цю звитягу внесли і студенти ЛДУФК Віталій Радевич, Олег Гасюк і воротар команди Назарій Войтович.

Детальніше »

Шановні друзі!

8 вересня 2018 р.

Щиро вітаємо увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури, студентів і випускників, а також усіх спортсменів, тренерів та фахівців галузі фізичної культури і спорту, усіх прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту!

Детальніше »

Команда Усика хоче відкласти переговори про бій з Лебедєвим заради бою проти Белью

БОКС 

7 вересня 2018 р.

Команда абсолютного чемпіона світу з боксу у першій важкій вазі, аспіранта Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика спробує відстрочити переговори про титульний бій проти росіянина Дениса Лебедєва за версією WBA.

Детальніше »

Сьогодні стартує ватерпольний турнір «Відкритий Кубок Львова – 2018»

ВОДНЕ ПОЛО 

7 вересня 2018 р.

У п’ятницю, 7-го вересня, у Львові, на водному майданчику басейну СКА (вулиця Клепарівська, 39/А) стартує третій за ліком міжнародний турнір з водного поло LVIV OPEN WATER POLO CUP – 2018.

Детальніше »

20-літній ювілей «зелено-білої бронзи» (Фото, Відео)

ФУТБОЛ 

6 вересня 2018 р.

5-го вересня, на стадіоні «Україна» у Львові відбулося футбольне супершоу присвячене 20-річчю здобуття «Карпатами» бронзових нагород чемпіонату України. На полі зійшлися «бронзовий» склад «зелено-білих» сезону-1997/1998 та збірна «Карпат» усіх часів.

Детальніше »

Андрій Гнатюк – срібний призер чемпіонату світу-2018 з пауерліфтингу

ПАУЕРЛІФТИНГ 

6 вересня 2018 р.

Днями у місті Почефструм (ПАР) триває чемпіонат світу-2018 з пауерліфтингу серед юнаків і юніорів. Львівщину на цьому спортивному заході представляв студент першого курсу факультету педагогічної освіти нашого вишу Андрій Гнатюк, який із сумою триборства 650 кг виборов срібну нагороду серед юнаків у ваговій категорії до 83 кг.

Детальніше »

Василь Іванчук і Анна Музичук – кращі серед українців у оновленому рейтингу ФІДЕ

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

6 вересня 2018 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) оприлюднила оновлений рейтинг-лист на вересень 2018 року, де найвищі позиції з-поміж українців займають випускники Львівського державного університету фізичної культури різних років Василь Іванчук та Анна Музичук.

Детальніше »

«Методичні рекомендації» для підготовки та захисту магістерських робіт студентів спеціальності 242 «Туризм»

НАШІ ВИДАННЯ 

5 вересня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з «Методичними рекомендаціями для підготовки та захисту магістерських робіт студентів спеціальності 242 «Туризм» денної та заочної форм навчання». Укладачі – викладачі ЛДУФК – кандидат географічних наук, старший викладач кафедри туризму Юлія Чикайло, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри туризму Іван Волошин, доктор економічних наук, доцент кафедри туризму Андрій Голод і кандидат географічних наук, доцент цієї ж кафедри Володимир Худоба.

Детальніше »

Олександр Усик – на сьомій позиції вересневого рейтингу BoxRec

БОКС 

5 вересня 2018 р.

Чемпіон світу з боксу за версією WBO у легкій вазі Василь Ломаченко та абсолютний чемпіон у першій важкій вазі, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик увійшли до ТОП-10 вересневого рейтингу авторитетного боксерського порталу BoxRec.

Детальніше »

Завтра у Львові відбудеться футбольне свято за участю легенд ФК «Карпати»

ФУТБОЛ 

4 вересня 2018 р.

У середу, 5-го вересня, о 18:30 на стадіоні «Україна» міста Лева відбудеться футбольне супершоу присвячене 20-річчю здобуття «Карпатами» бронзових нагород чемпіонату України-1997/1998.

Детальніше »

Софія Прийма, Анастасія Горлова та Маркіян Івашко отримали нагороди

4 вересня 2018 р.

У ресторані «Грушевський» відбулося нагородження найкращих спортсменів Львівщини за підсумками червня та липня поточного року. Серед лауреатів й троє представників ЛДУФК – студентка Софія Прийма, магістрант Анастасія Горлова та випускник нашого вишу Маркіян Івашко.

Детальніше »

Віталій Кільчицький – другий у спринті на Czech Open-2018 з літнього біатлону

БІАТЛОН 

3 вересня 2018 р.

У перших числах вересня в Летограді традиційно триває відкритий чемпіонат Чехії – Czech Open з літнього біатлону. Пробує свої сили там і значний «десант» українських біатлоністів, з-поміж яких на п’єдестал зійшов представник ЛДУФК Віталій Кільчицький, котрий лише нещодавно після 1,5-річної перерви повернувся у професійний біатлон. У Чехії вихованець Новояворівської ДЮСШ «Янтар» Віталій Кільчицький у спринті був влучним на вогневому рубежі й, програвши 18,7 секунди...

Детальніше »

Студента ЛДУФК Василя Кравця викликано до збірної України з футболу на матчі Ліги націй

ФУТБОЛ. Ліга націй 

2 вересня 2018 р.

У понеділок, 3-го вересня, національна збірна України з футболу розпочне підготовку до двох стартових матчів Ліги націй УЄФА проти команд Чехії та Словаччини, які відбудуться 6-го і 9-го вересня – у гостях та вдома відповідно. До табору «синьо-жовтих» головний тренер української збірної Андрій Шевченко запросив і студента...

Детальніше »

Посвята у студенти ЛДУФК (Фото)

1 вересня 2018 р.

Сьогодні у нашому виші відбулися феєричні урочистості з нагоди посвяти першокурсників у студенти ЛДУФК. На свято завітали батьки, почесні гості і професорсько-викладацький колектив. Представлення програми здійснювала старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Ірина Гузенко. Урочиста академія розпочалася із...

Детальніше »

У фіналі «Діамантової ліги – 2018» Андрій Проценко показав свій найкращий результат сезону

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

1 вересня 2018 р.

Учора, 31-го серпня, в Брюсселі (Бельгія), у рамках одного з найстаріших легкоатлетичних змагань у Європі – Memorial Van Damme, завершилися фінальні змагання престижної серії «Діамантова ліга – 2018», які розпочалися днем раніше у швейцарському Цюріху.

Детальніше »

Троє регбістів ЛДУФК у складі збірної України готуються до матчів Євро-18/19

РЕГБІ. Євро-18/19 

1 вересня 2018 р.

Національна чоловіча збірна України з регбі-15 розпочала підготовку до матчів Чемпіонату Європи сезону 2018/2019. До поєдинків континентальної першості у складі «синьо-жовтих» (головний тренер – Валерій Кочанов) готуються й четверо гравців львівського РК «Сокіл»: студент ІV курсу факультету педагогічної освіти ЛДУФК Богдан Ханьков, випускник нашого вишу, майстер спорту Павло Чеховський (на фото)...

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко сьогодні змагатиметься у фіналі «Діамантової ліги – 2018»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

31 серпня 2018 р.

Напередодні, в Цюріху (Швейцарія) розпочалися фінальні змагання престижної серії «Діамантова ліга – 2018», в якій за нагороди та призові ведуть боротьбу найсильніші легкоатлети планети. А сьогодні турнір продовжиться у бельгійському Брюсселі в рамках одного з найстаріших легкоатлетичних змагань у Європі – Memorial Van Damme...

Детальніше »

Дві «5» Вовканича Андрія Степановича!

31 серпня 2018 р.

Сьогодні, в останній календарний день літа, 31-го серпня, вітання з 55-річчям приймає проректор з науки та зовнішніх зв’язків і професор кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК, кандидат біологічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, відмінник освіти України Андрій Степанович Вовканич! Колектив університету сердечно вітає Андрія Степановича з ювілеєм та щиро бажає соленізанту міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів...

Детальніше »

У Лізі чемпіонів-18/19 ватерполісти «Динамо» стартують матчем з румунською «Короною»

ВОДНЕ ПОЛО. Ліга чемпіонів 

30 серпня 2018 р.

Європейська ліга плавання (LEN) затвердила розклад матчів першого кваліфай-раунду Ліги чемпіонів з водного поло 2018/2019 серед чоловіків. Серед учасників головного змагання континентального рівня для клубних команд Старого світу й чинний чемпіон України львівське «Динамо», в складі якого грає група нинішніх студентів та випускників ЛДУФК...

Детальніше »

Три британські міста претендують на бій Олександра Усика з Тоні Белью

БОКС 

29 серпня 2018 р.

Добре знаний у світі промоутер Едді Гірн заявив, що у найближчі кілька тижнів буде підписано контракт на бій між його підопічним британцем Тоні Белью та українцем, випускником аспірантури ЛДУФК Олександром Усиком. На проведення поєдинку претендують три британські міста.

Детальніше »

Навчально-методичний посібник «Екологія»

НАШІ ВИДАННЯ 

28 серпня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з виданням другим (доповненим) навчально-методичного посібника «Екологія». Автори – викладачі нашого Університету – кандидат географічних наук, старший викладач кафедри туризму Юлія Ігорівна Чикайло та кандидат географічних наук, доцент цієї ж кафедри Володимир Володимирович Худоба. У посібнику визначено зміст, мету і завдання навчальної дисципліни, подано структуру навчальної програми курсу, лекційні та семінарські заняття, практичну роботу та алгоритм її виконання, а також мету, зміст тем та методи контролю виконання...

Детальніше »

«Залізна бартка» повертаться! (Фото)

28 серпня 2018 р.

На День Незалежності у селі Липівка Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл. відбувся унікальний Всеукраїнський фестиваль традиційних українських бойових мистецтв «Залізна бартка – 2018». Його організатор – випускник ЛДУФК Роман Яськів, який є майстром застосування бартки, як споконвічної української бойової зброї.

Детальніше »

Софія Прийма 31 серпня отримає нагороду кращої спортсменки Львівщини за підсумками липня

28 серпня 2018 р.

У п’ятницю, 31-го серпня, в ресторані «Грушевський» (просп. Шевченка, 28) голова відділення НОК України у Львівській обл. Юрій Турянський нагородить кращих спортсменів Львівщини у червні та липні 2018 р. – відповідно веслувальника Дмитра Озимока та триатлоністку, студентку ЛДУФК Софію Прийму. Початок – 11:00.

Детальніше »

Стрибун у висоту Андрій Проценко виграв турнір у Італії. Дмитро Дем’янюк – шостий

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

28 серпня 2018 р.

Традиційно після чемпіонатів Європи чи світу один з найулюбленіших турнірів легкоатлетів щорічно приймає італійське місто Роверето. Цього разу тут зібралося доволі зіркове сузір’я спортсменів, серед яких були і чемпіони континенту, і призери.

Детальніше »

«Галичанка» – триразовий володар Суперкубка України-2018

ГАНДБОЛ 

27 серпня 2018 р.

Матчем за Суперкубок офіційно стартував клубний сезон жіночого гандболу України. У матчі за трофей зійшлися чемпіон України львівська «Галичанка», більшість гравців якої є випускницями чи студентками Львівського державного університету фізичної культури, і володар Кубка України ужгородські «Карпати».

Детальніше »

Ласкаво просимо в сім’ю ЛДУФК!

27 серпня 2018 р.

У суботу, 1 вересня, о 11:30 в актовому залі головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури (вул. Костюшка, 11) відбудеться урочиста посвята першокурсників у студенти.

Детальніше »

Віталій Радевич і Мар’ян Пелех – бронзові призери студентського ЧС-2018 з футзалу

ФУТЗАЛ. Студентський чемпіонат світу–2018 

26 серпня 2018 р.

Студенти ЛДУФК Віталій Радевич та Мар’ян Пелех у складі студентської збірної України стали бронзовими призерами ЧС-2018 серед студентів, що сьогодні, 26-го серпня, завершився у Казахстані. У матчі за третє місце Радевич забив двічі у ворота Португалії, а збірна України перемогла 3:0.

Детальніше »

Анастасія Горлова – бронзовий призер ЧС-2018 у байдарці-двійці на 200 метрів

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ. Чемпіонат світу-2018 

26 серпня 2018 р.

У португальському місті Монтемор-у-Велью триває чемпіонат світу-2018 з веслування на байдарках і каное. Збірну України на головному старті сезону представляють 26 веслярів – 18 чоловіків і 8 жінок. Серед них і чотири представники ЛДУФК, а саме: випускник нашого вишу Віталій Вергелес, студент першого курсу Василь Чедрик та магістранти Тарас Міщук і Анастасія Горлова, яка напередодні, 25-го серпня, зійшла на бронзову сходинку п’єдесталу пошани.

Детальніше »

Віталій Кільчицький фінішував за крок до «бронзи» ЧС-2018 з літнього біатлону у спринті

БІАТЛОН. Літній чемпіонат світу-2018 

25 серпня 2018 р.

На літньому чемпіонаті світу-2018 з літнього біатлону, що триває у чеському місті Нове Мєсто, сьогодні, 25-го серпня, було розіграно нагороди у спринтерських гонках серед жінок та чоловіків. Найкращими у складі української збірної були аспіранти Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна та Віталій Кільчицький. У підсумковому протоколі Олена замкнула ТОП-5, а Віталій фінішував одразу за трійкою призерів.

Детальніше »

Квартет веслярів ЛДУФК стартує на чемпіонаті світу-2018 у Португалії

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

24 серпня 2018 р.

У португальському місті Монтемор-у-Велью сьогодні, стартував чемпіонат світу-2018 з веслування на байдарках і каное. Збірну України на головному старті сезону представляють 26 веслярів – 18 чоловіків і 8 жінок. Серед них і чотири представники ЛДУФК: магістранти Тарас Міщук і Анастасія Горлова, студент 1-го курсу Віталій Брезіцький та випускник нашого вишу Віталій Вергелес.

Детальніше »

З Днем Незалежності, дорогі співвітчизники!

24 серпня 2018 р.

З нагоди 27-ої річниці Незалежності України бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного миру, щастя, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками! Протягом багатьох століть наші предки відвойовували право на свободу...

Детальніше »

ЛДУФК – переможець Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+!

23 серпня 2018 р.

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) оголосило результати конкурсу 2018 року за напрямом Розвиток потенціалу вищої освіти Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Софія Прийма – найкраща спортсменка Львівщини у липні

ТРИАТЛОН 

22 серпня 2018 р.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту ЛОДА і членів виконкому відділення НОК України у Львівській обл. визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного липня студентку ЛДУФК, майстра спорту України з триатлону та велоспорту, члена національної збірної команди України з триатлону Софію Прийму.

Детальніше »

«Теоретико-методичні основи фізичної реабілітації/терапії дітей шкільного віку з бронхолегеневими патологіями»

НАШІ ВИДАННЯ 

21 серпня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією «Теоретико-методичні основи фізичної реабілітації/терапії дітей шкільного віку з бронхолегеневими патологіями». Автор – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, докторант нашого Університету Наталія Орестівна Івасик. У монографії розкрито сучасний підхід і погляди науковців-практиків щодо фізичної реабілітації/терапії дітей із бронхолегеневими захворюваннями в Україні та Європейського респіраторного й Американського торакального товариств...

Детальніше »

Жіноча студентська збірна України з футболу розпочала підготовку до ХХХ Всесвітньої Універсіади-2019

ФУТБОЛ. ХХХ Всесвітня Універсіада-2019 

21 серпня 2018 р.

Українські футболістки 17-го серпня розпочали свій перший навчально-тренувальний збір до ХХХ літньої Всесвітньої Універсіади-2019. У рамках збору заплановано два спаринги із юніорською збірною України WU-19, які відбудуться на полях тренувальної бази у Щасливому Київської обл.

Детальніше »

Олександр Красюк: «Для Усика розмір гонорарів ніколи не був головною мотивацією»

БОКС 

21 серпня 2018 р.

Промоутер абсолютного чемпіона світу з боксу у першій важкій вазі, випускника аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександра Усика Олександр Красюк розповів про мотивацію свого підопічного, зазначивши, що гонорари за бої для нього ніколи не були на першому місці.

Детальніше »

Ювілей святкує Вікторія Валеріївна Іваночко!

20 серпня 2018 р.

Сьогодні, 20-го серпня, вітання з ювілеєм приймає доцент кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, кандидат в майстри спорту з художньої гімнастики Іваночко Вікторія Валеріївна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Вікторію Валеріївну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів у непростій педагогічній діяльності...

Детальніше »

Віталій Кільчицький та Олена Підгрушна їдуть на літній чемпіонат світу-2018

БІАТЛОН 

20 серпня 2018 р.

Випускник нашого вишу Віталій Кільчицький та аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна братимуть участь у літньому чемпіонаті світу у чеському місті Нове Место, який стартує 22 серпня. Для формування остаточної заявки на мундіаль чоловіки проводили відбіркові контрольні тренування в австрійському місті Обертілліах, а жінки – в Отепяя (Естонія).

Детальніше »

Зустріч у ЛДУФК спортивного активу Львівщини з президентом УСЦАК (ФОТО)

16 серпня 2018 р.

Президент Української Спортової Централі Америки та Канади Мирон Биц в ході свого візиту на Україну з метою вирішення організаційних питань по проведенню VII Чемпіонат світу з футболу серед діаспорних команд, матчі якого відбудуться у період з 19-го по 25-е вересня нинішнього року в місті Ірпінь Київської області, вчора, 15-го серпня, в стінах Львівського державного університету фізичної культури зустрівся з спортивним активом Львівщини.

Детальніше »

Олександр Усик вперше увійшов до ТОП-10 рейтингу ESPN незалежно від вагових категорій

БОКС 

15 серпня 2018 р.

Абсолютний чемпіон світу з боксу у першій важкій вазі, переможець Всесвітньої боксерської суперсерії, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик уперше потрапив до ТОП-10 рейтингу pound-for-pound за версією ESPN.

Детальніше »

Анна Петрик долучилася до виходу «Житлобуду-1» в плей-оф Ліги чемпіонів-18/19

ФУТБОЛ. Жіноча Ліга чемпіонів 

15 серпня 2018 р.

Чинний чемпіон України з футболу серед жінок, харківський клуб «Житлобуд-1», в лінії півзахисту якого грає студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури Анна Петрик, переможно завершив свої виступи у відбірному етапі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19, матчі якого проходили у столиці Слобожанщини з 7-го по 13-е серпня. Обігравши усіх своїх суперниць – мальтійську «Біркіркару», валлійський «Кардіфф Мет» та румунську «Олімпію», українська команда виборола путівку до 1/16 фіналу плей-оф.

Детальніше »

145 років тому народився Іван Боберський (Фото)

14 серпня 2018 р.

145 років тому, 14-го серпня 1873 року в селі Доброгостів Дрогобицького району на Львівщині, у родині отця Миколи народився один із найвизначніших фундаторів українського спорту досовєцької епохи Іван Боберський, ім’я якого носить Львівський державний університет фізичної культури. Освіту Іван здобував у Самбірській класичній та Першій Українській академічній ґімназіях, університетські студії – в університетах Львова, австрійських Відня та Ґраца...

Детальніше »

Діана Нагорнюк – призер чемпіонату України з важкої атлетики серед молоді

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

14 серпня 2018 р.

У Коломиї завершився чемпіонат України-2018 з важкої атлетики серед молоді віком до 23 років з важкої атлетики. Жіноча збірна команда Львівської області виборола третє загальнокомандне місце, а представниця ЛДУФК, багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань, майстер спорту Діана Нагорнюк у ваговій категорії до 90 кг виборола срібну медаль.

Детальніше »

Андрій Проценко – п’ятий на Євро-2018 в стрибках у висоту

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2018 

12 серпня 2018 р.

На «Олімпіаштадіоні» в Берліні (Німеччина) сьогодні, 12-го серпня, завершуються найголовніші змагання сезону для легкоатлетів Старого Світу – чемпіонат Європи-2018. Перед заключним днем в активі збірної України сім нагород – дві золоті, три срібні та дві бронзові...

Детальніше »

Христина Юдкіна: «На дистанції була одночасно і спортсменкою, і тренером»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи-2018 

11 серпня 2018 р.

Національна збірна команда України свої перші нагороди на чемпіонаті Європи-2018 в Берліні здобула у спортивній ходьбі на 50 км, де Мар’ян Закальницький здобув «золото», а Аліна Цвілій – «срібло». А от випускниця нашого вишу Христина Юдкіна, фінішувавши четвертою, залишилася, на жаль, без медалі.

Детальніше »

Випускники ЛДУФК Дмитро Дем’янюк та Андрій Проценко стрибатимуть у фіналі ЧЄ-2018

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат Європи 

10 серпня 2018 р.

У Берліні триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. У змаганнях зі стрибків у висоту в чоловіків кваліфікацію успішно подолали двоє випускників ЛДУФК – львів’янин Дмитро Дем’янюк (на фото) і представник Херсонщини Андрій Проценко.

Детальніше »

«Динамо» дізналося суперників по першому раунду кваліфікації Ліги чемпіонів сезону-2018/2019

ВОДНЕ ПОЛО. Ліга чемпіонів-18/19 

10 серпня 2018 р.

У Глазго, де триває Чемпіонат Європи-2018 з водних видів спорту, вчора, 9-го серпня, Європейська ліга плавання (LEN) провела жеребкування першого кваліфікаційного раунду єврокубкових турнірів з водного поло сезону-2018/2019 серед чоловічих команд, в яких після багаторічної перерви гратиме й представник України.

Детальніше »

Анна Петрик долучилася забитим голом до прем’єрної перемоги «Житлобуду-1» в Лізі чемпіонів-18/19

ФУТБОЛ. Жіноча Ліга чемпіонів-18/19 

10 серпня 2018 р.

Чинний чемпіон України з футболу серед жінок, харківський клуб «Житлобуд-1» переможно стартував у відбірному етапі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-18/19, матчі якого проходять у столиці Слобожанщини з 7-го по 13-е серпня.

Детальніше »

Чемпіонат Європи з бочче (Фото)

9 серпня 2018 р.

На запрошення президента Міжнародної конфедерації бочче пана Мутлу Туркмена команда України у складі доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора кафедри теорії спорту і фізичної культури Мар’яна Пітина та двох студентів – Віталія Колещука і Олега Сироїшка вперше взяла участь в змаганнях Чемпіонату Європи (U 18).

Детальніше »

Олександр Усик піднявся на восьмий рядок рейтингу кращих боксерів світу – BWAA

БОКС 

9 серпня 2018 р.

Абсолютний чемпіон світу з професійного боксу у першій важкій вазі, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик після перемоги над Муратом Гассієвим у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії продовжує своє сходження до вершин. Так, у рейтингу кращих боксерів світу за версією Асоціації журналістів Америки (BWAA) Сашко піднявся на восьмий рядок.

Детальніше »

Андрію Герцику – 55!

8 серпня 2018 р.

Сьогодні, 8-го cерпня, виповнюється 55 років з дня народження доцента кафедри фізичної терапії та ерготерапії ЛДУФК, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, майстра спорту з веслування на байдарках і каное Герцика Андрія Мирославовича! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Андрія Мирославовича та щиро бажає йому міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку, успіхів у непростій педагогічній діяльності і нових досягнень...

Детальніше »

У Берліні за участі трьох легкоатлетів ЛДУФК стартує Євро-2018

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2018 

7 серпня 2018 р.

Сьогодні, 7-го серпня, на «Олімпіаштадіоні» в Берліні стартують найголовніші змагання сезону для легкоатлетів Старого Світу – чемпіонат Європи-2018. Як ми вже повідомляли, українська заявка нараховує численну команду, у складі якої 88 легкоатлетів, серед яких троє представників Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Випускники ЛДУФК – срібні призери Гран-прі Європи

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

7 серпня 2018 р.

У Софії завершилися міжнародні змагання зі стрільби з лука – Гран-Прі Європи сезону 2018 року. Українська команда здобула в столиці Болгарії дві медалі. У складі національної чоловічої української збірної виступали одразу троє представників ЛДУФК...

Детальніше »

Бій Олександр Усик – Тоні Белью відбудеться 10 листопада

БОКС 

6 серпня 2018 р.

Стала відома дата проведення бою між абсолютним чемпіоном світу з професійного боксу, випускником аспірантури ЛДУФК Олександром Усиком та «почесним» чемпіоном світу за версією WBC у першій важкій вазі британцем Тоні Белью.

Детальніше »

Роман Гладиш здобув «золото» Євро-2018 з велоперегонів на треку у скретчі

ВЕЛОТРЕК. Євро-2018 

4 серпня 2018 р.

У Глазго триває чемпіонат Європи 2018 року з велоспорту на треку. Український велогонщик, студент Львівського державного університету фізичної культури Роман Гладиш виборов золоту медаль у скретчі – індивідуальній гонці на 15 км.

Детальніше »

Олександр Усик прочитав власний вірш про Україну (Відео)

БОКС 

3 серпня 2018 р.

Український боксер, абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик прочитав власний вірш українською мовою, присвячений Україні. «Я написав цей вірш 2 січня цього року, в 1 годину 27 хвилин, незадовго до бою у Ризі з Майрісом Брієдісом», – відзначив Олександр.

Детальніше »

Пропонуємо ознайомитися з монографією «Інноваційні засоби підготовки спортсменів у фехтуванні»

НАШІ ВИДАННЯ 

2 серпня 2018 р.

Авторський  колектив:
Юрій Аркадійович Бріскін,
Ольга Романівна Задорожна,
Мар’ян Петрович Пітин,
Зоряна Степанівна Семеряк,
Володимир Геннадійович Сивицький,
Олена Миколаївна Шевчук

Інновації у підготовці фехтувальників : монографія / [Бріскін Ю.А., Задорожна О.Р., Пітин М.П. та ін.]. – Львів: ЛДУФК, 2018. – 280 с.

ISBN 978-617-7336-31-9

Детальніше »

Маркіян Івашко – співавтор світового рекорду зі стрільби з лука у міксті

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

2 серпня 2018 р.

На відкритому Гран-Прі Європи-2018 зі стрільби з лука в болгарській Софії український дует у складі випускника кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) ЛДУФК Маркіяна Івашка та Анастасії Павлової з Нової Каховки встановив новий світовий рекорд.

Детальніше »

Чемпіон світу з боксу Олександр Усик відмовився від звання Героя України

БОКС 

2 серпня 2018 р.

Суперчемпіон WBO український боксер, випускник Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик заявив, що йому не потрібне звання Героя України. Про це сам боксер заявив на прес-конференції. «Звання героя? Не потрібні мені ніякі зірки...

Детальніше »

Візит делегації університету до Туреччини

1 серпня 2018 р.

1 – 4 серпня у Туреччині відбуватиметься 10-й чемпіонат Європи з бочче U18. На запрошення президента Міжнародної конфедерації бочче пана Мутлу Туркмена делегація ЛДУФК у складі доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора кафедри теорії спорту і фізичної культури Мар’яна Пітина та двох студентів – Віталія Колещука і Олега Сироїшка відбула до країни-організатора з метою ознайомлення на практиці з цим новим для України видом спорту. Цей візит став можливим завдяки фінансовій підтримці Міжнародної конфедерації бочче а також народного депутата України Миколи Величковича.

Детальніше »

Олександр Усик на бій проти Тоні Белью поїде у Лондон

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

1 серпня 2018 р.

Бій за звання абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі між діючим володарем усіх головних чемпіонських титулів, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури українцем Олександром Усиком (15-0, 11 КО) і екс-чемпіоном світу за версією WBC британцем Тоні Белью (30-2-1, 20 КО) відбудеться на території Великої Британії у жовтні-листопаді 2018 року.

Детальніше »

Випускники ЛДУФК готують юнацьку збірну України з водного поло до Євро-2019

ВОДНЕ ПОЛО 

31 липня 2018 р.

У неділю, 29-го липня, на базі басейну СКА у Львові завершилася перша частина навчально-тренувальних зборів юнацької збірної України U-16 з водного поло, сформованої з гравців, що народилися не раніше 1-го січня 2002 року.

Детальніше »

Троє легкоатлетів ЛДУФК змагатимуться на Євро-2018

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Євро-2018 

30 липня 2018 р.

7-го серпня на «Олімпіаштадіоні» в Берліні стартують найголовніші змагання сезону для легкоатлетів Старого Світу – чемпіонат Європи-2018. Українська заявка нараховує численну команду, у складі якої 88 легкоатлетів, серед яких троє представників Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Олегу Рибаку – 60!

29 липня 2018 р.

Сьогодні, 29-го липня, виповнюється 60 років з дня народження професора кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, доктора наук з фізичного виховання і спорту, майстра спорту міжнародного класу з автомобільного спорту і просто прекрасної Людини Олега Юрійовича Рибака! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає ювіляра та щиро бажає йому міцного здоров’я, великого кохання від дружини, любові від рідних, поваги від колег по роботі...

Детальніше »

На чемпіонаті України-2018 з легкої атлетики представники ЛДУФК здобули шість нагород (Фото)

ЛЕГКА АТЛЕТИКА. Чемпіонат України-2018 

27 липня 2018 р.

У Луцьку, на стадіоні «Авангард», відбувся чемпіонат України з легкої атлетики та командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств 2018 р. Збірна команда Львівської області виборола сьоме командне місце, набравши 1195 очок, а також перемогла у командному чемпіонаті з багатоборств. Свій внесок у здобутки львів’ян зробили й представники Львівського державного університету фізичної культури: у їхньому активі шість медалей – по три «срібла» та «бронзи».

Детальніше »

Бій Олександра Усика з Тоні Беллью може відбутися восени нинішнього року

БОКС 

26 липня 2018 р.

Промоутер чемпіона світу з боксу за версією WBC в першій важкій вазі Тоні Беллью Едді Хірн заявив, що планує продовжити діалог з командою абсолютного чемпіона світу в дивізіоні, випускника аспірантури нашого вишу Олександра Усика з приводу організації бою свого підопічного з українцем.

Детальніше »

«Хореографічна підготовка в техніко-естетичних видах спорту (на матеріалі спортивної аеробіки)»

НАШІ ВИДАННЯ 

25 липня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з монографією «Хореографічна підготовка в техніко-естетичних видах спорту (на матеріалі спортивної аеробіки)». Автор – кандидат педагогічних наук, доцент, докторант Львівського державного університету фізичної культури Валентина Георгіївна Тодорова. Хореографічна підготовка в техніко-естетичних видах спорту (на матеріалі спортивної аеробіки) : монографія / Валентина Тодорова. – Львів : ЛДУФК, 2018. – 252 с.

Детальніше »

Юрій Федечко – бронзовий призер Євро-2018 з сучасного п’ятиборства

СУЧАСНЕ П’ЯТИБОРСТВО. Євро-2018 

24 липня 2018 р.

Чоловіча збірна України з сучасного п’ятиборства стала бронзовим призером чемпіонату Європи 2018 року в командних змаганнях. Континентальний форум пройшов в угорському Секешфехерварі. Володарями бронзових нагород стали Павло Тимощенко, Денис Павлюк та випускник Львівського державного університету фізичної культури Юрій Федечко (на фото – зліва у нижньому ряді).

Детальніше »

Юлія Павлова – стипендіат Верховної Ради України

23 липня 2018 р.

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 11.07.2018 № 2502-VIII «Про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» та подання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти у 2018 році призначено 30 іменних стипендій Верховної Ради України. Серед стипендіатів і професор кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК, доктор наук з фізичного виховання та спорту Павлова Юлія Олександрівна.

Детальніше »

Олександр Усик у світовому рейтингу піднявся на сьому позицію

БОКС 

23 липня 2018 р.

Випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик після перемоги у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS), почав пожинати плоди своєї роботи – зробив ривок у рейтингу найкращих боксерів світу незалежно від вагової категорії.

Детальніше »

Шпажистка Анфіса Почкалова – у ТОП-16 чемпіонату світу-2018

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат світу-2018 

23 липня 2018 р.

На чемпіонаті світу 2018 року з фехтування, що триває в китайському місті Усі, розіграно два перші комплекти нагород. У перший медальний день світового форуму визначилися переможці та призери в особистій першості у змаганнях жінок з фехтування на шпагах та чоловіків – на шаблях. Найкращий результат серед представників України показала Олена Кривицька, яка стала п’ятою у турнірі шпажисток.

Детальніше »

Олександр Усик у Москві в фіналі WBSS декласував росіянина Мурата Гассієва (Фото)

БОКС. Всесвітня Суперсерія WBSS 

22 липня 2018 р.

У ніч з суботи на неділю в Москві відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу з боксу в першій важкій вазі, в якому зійшлися українець, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик (14-0, 12 КО) і росіянин Мурат Гассієв (26-0, 19 КО). У рингу в очному протистоянні зустрілися два боксери, які ніколи не програвали в професійному рингу.

Детальніше »

На чемпіонаті та Кубку України-2018 з вільної боротьби представники ЛДУФК здобули 13 медалей

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

21 липня 2018 р.

У Хмельницькому завершився чемпіонат України серед жінок та Кубок України 2018 року серед чоловіків з вільної боротьби. Звітні змагання, в яких на килим виходили борці з 16-ти областей країни, є етапом відбору на чемпіонат світу поточного сезону. Турнір проходив упродовж чотирьох днів у спеціалізованому залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

Детальніше »

Усик – Гассієв: історія шляху претендентів до бою за титул абсолютного чемпіона світу

БОКС. Всесвітня Суперсерія WBSS 

21 липня 2018 р.

Сьогодні, 21-го липня, в Москві відбудеться бій за звання абсолютного чемпіона світу з боксу у першій важкій вазі, в якому зійдуться українець, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик (14-0, 12 КО) і росіянин Мурат Гассієв (26-0, 19 КО). В ринг вийдуть два боксери, які ніколи не програвали в професійному рингу.

Детальніше »

Вийшла у світ книга про легендарного тренера з боксу Дмитра Сосновського

БОКС 

20 липня 2018 р.

Вийшла у світ книга «У команді Дмитро Сосновський». Творіння відомого публіциста Святослава Осіпова присвячене одному з найвідоміших випускників за більш ніж 70-літню історію ЛДУФК, заслуженому тренеру України, багаторічному головному тренеру національної збірної України з боксу Дмитру Дмитровичу Сосновському, якому не так давно виповнилося 60 років. Автор розповідає про життєвий та професійний шлях одного з найкращих тренерів в історії не лише вітчизняного, а й світового боксу.

Детальніше »

Львівська гандбольна «Галичанка» розпочала підготовку до сезону-18/19

ГАНДБОЛ 

19 липня 2018 р.

Чинні чемпіонки України гандболістки львівської «Галичанки», кістяк якої складають нинішні студентки та випускниці нашого вишу, а тренує команду Василь Козар, який вищу освіту здобував також у стінах нашого вишу, вийшли з відпустки та розпочали підготовку до нового сезону зі зборів у Скадовську.

Детальніше »

Названо суддів фінального поєдинку WBSS Олександр Усик – Мурат Гассієв

БОКС. WBSS 

19 липня 2018 р.

Стало відомо, хто саме буде судити фінальний поєдинок Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) між українським чемпіоном світу з професійного боксу у першій важкій вазі за версіями WBC і WBO, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком (14-0, 12 КО) та чемпіоном світу за версіями WBA і IBF росіянином Муратом Гассієвим (26-0, 19 КО), що відбудеться у суботу, 21-го липня, у Москві.

Детальніше »

Троє представників ЛДУФК – чемпіони України-2018 з веслування на байдарках і каное

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

18 липня 2018 р.

У місті Дніпро завершився чемпіонат України 2018 року з веслування на байдарках і каное, за підсумками якого буде сформовано національну збірну команду нашої країни для участі у цьогорічному чемпіонаті світу, що відбудеться у португальському Монтемор-у-Велью з 22-го по 26-е серпня.

Детальніше »

«Галичанка» отримала першого суперника у Кубку ЄГФ сезону-18/19

ГАНДБОЛ. Кубок ЄГФ 

18 липня 2018 р.

У Відні, в штаб-квартирі Європейської гандбольної федерації (EHF) вчора, 17-го липня, відбулося жеребкування кваліфікаційних раундів гандбольних єврокубкових турнірів нового сезону-2018/2019. Свого суперника дізналася й жіноча «Галичанка» (Львів), кістяк якої складають нинішні студентки та випускниці ЛДУФК.

Детальніше »

Олександр Усик відмовився від відкритого тренування в Москві перед боєм з Муратом Гассієвим

БОКС. Всесвітня Суперсерія WBSS 

18 липня 2018 р.

Чемпіон світу з професійного боксу за версіями WBC і WBO у важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик відмовився від проведення відкритого тренування в Москві напередодні фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) проти володаря титулів WBA і IBF росіянина Мурата Гассієва.

Детальніше »

Богдану Виноградському - 50!

18 липня 2018 р.

Сьогодні, 18-го липня, виповнюється 50 років з дня народження завідувача кафедри стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора, майстра спорту СРСР зі стрільби з лука, відмінника освіти України Богдана Виноградського! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Богдана Анатолійовича та щиро бажає ювіляру міцного здоров’я, правдивого кохання від дружини, любові від сина й рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх...

Детальніше »

Двоє лучників ЛДУФК стартують на етапі Кубка світу-2018 у Берліні

СТРІЛЬБА З ЛУКА. Кубок світу 

17 липня 2018 р.

Сьогодні у Берліні розпочинаються кваліфікаційні змагання 4-го, заключного етапу Кубка світу-2018 зі стрільби з лука. За найвищими нагородами на змагання прибули 384 кращих лучники, які представляють 52 країни світу.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Софія Прийма – чемпіонка світу з акватлону серед молоді

ТРИАТЛОН 

17 липня 2018 р.

На острові Фюн у Данії завершився чемпіонат світу-2018 з акватлону серед молоді (II ранг). У напруженій спортивній боротьбі студентка Львівського державного університету фізичної культури львів’янка Софія Прийма на біговому сегменті відіграла та випередила представницю Великої Британії.

Детальніше »

Наші баскетболістки із студенткою ЛДУФК Вікторією Бабич фінішували сьомими

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2018 U-20 

16 липня 2018 р.

На чемпіонаті Європи у дивізіоні -В- жіноча збірна України U-20, у складі якої виступала вихованка львівського баскетболу (перший тренер – Марія Шуп’яна), студентка Львівського державного університету фізичної культури Вікторія Бабич, посіла підсумкове сьоме місце.

Детальніше »

Українки змагатимуться за 5-8 місця

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2018 U-20 

13 липня 2018 р.

Молодіжна жіноча збірна України U-20, у складі якої виступає студентка ЛДУФК Вікторія Бабич (перший тренер – Марія Шуп’яна), розгромила Ізраїль (87:69) у заключному матчі групового раунду Євробаскета-2018 у Дивізіоні В. Відтак, команда Інни Кочубей посіла третє місце у групі А і тепер змагатиметься за 5-8 місця.

Детальніше »

П’ятиденна експедиція Лівобережною Україною

12 липня 2018 р.

25-30 червня 2018 у складі групи членів Товариства «Україна-Світ» доцент кафедри олімпійської освіти ЛДУФК, кандидат мистецтвознавства Олена Падовська взяла участь в науково-пошуковій та агітаційній експедиції Лівобережною Україною.

Детальніше »

Українські баскетболістки втратили шанс підвищитися в класі першості Європи U-20

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2018 U-20 

12 липня 2018 р.

На молодіжному чемпіонаті Європи з баскетболу у Дивізіоні В жіноча збірна України U-20 (головний тренер – Інна Кочубей), за яку виступає студентка нашого вишу, вихованка львівського баскетболу Вікторія Бабич (на фото №15, перший тренер – Марія Шуп’яна), попри важливу перемогу над Великою Британією (70:59), втратила шанс на продовження боротьби за підвищення в класі.

Детальніше »

П’ятеро представників ЛДУФК змагатимуться на чемпіонаті світу-2018 з фехтування

ФЕХТУВАННЯ. Чемпіонат світу-2018 

12 липня 2018 р.

Став відомий склад збірної України на чемпіонат світу-2018 з фехтування, який з 19-го по 26-е липня прийматиме китайське місто Усі. Змагатимуться за нагороди планетарного форуму й 24 українці, п’ятеро з яких представляють у національній команді ЛДУФК.

Детальніше »

Гандболістки «Галичанки» 17 липня отримають першого суперника в Кубку ЄГФ-18/19

ГАНДБОЛ. Кубок ЄГФ 

11 липня 2018 р.

У жіночих гандбольних єврокубках сезону-18/19 виступить тільки одна українська команда – львівська «Галичанка», кістяк якої складають нинішні студентки та випускниці Львівського державного університету фізичної культури, а тренує команду Василь Козар, який вищу освіту здобував також у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Вікторія Бабич грає за збірну України U-20 на континентальному форумі

БАСКЕТБОЛ. Євробаскет-2018 U-20 

11 липня 2018 р.

На чемпіонаті Європи-2018 з баскетболу серед дівчат U-20 у Дивізіоні В в складі збірної України виступає студентка ЛДУФК Вікторія Бабич, вихованка львівського тренера обласної ДЮСШ Марини Шуп’яної. Наша команда відіграла три матчі, у яких здобула одну перемогу й двічі програла. Сьогодні, 11-го липня, у нас – вкрай важливий поєдинок проти британок, а завтра, 12-го липня, граємо з Ізраїлем.

Детальніше »

Працівники ЛДУФК відсвяткували Івана Купала на березі річки Стрий (Фото)

10 липня 2018 р.

З 5-го по 9-е липня відбулася екскурсійна поїздка, організована профспілковим комітетом ЛДУФК. Працівники університету відпочивали у чудовому готельно-відпочинковому комплексі «Осоння Карпати», недалеко від курортної Східниці серед мальовничої гірської природи на березі ріки Стрий. На Івана Купала персоналом бази для всіх гостей було організовано чудове свято з плетінням вінків, стрибками через багаття, зі смачною гостиною та дотриманням усіх стародавніх традицій. Працівники університету під час відпочинку покращили самопочуття чистим гірським повітрям, цілющою джерельною водою, оздоровчими процедурами. 

Детальніше »

Команда важкоатлетів ЛДУФК – найсильніша в Україні

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

10 липня 2018 р.

У Кам’янці-Подільському завершився чемпіонат України з важкої атлетики серед студентів закладів вищої освіти. У командній боротьбі команда ЛДУФК виборола перше місце серед профільних навчальних закладів вищої освіти, а також стала переможцем серед усіх закладів України, набравши 433,5 очок!

Детальніше »

Студент Жешувського Університету пройшов навчання за програмою обміну Еразмус+ у ЛДУФК (Фото)

10 липня 2018 р.

Студент з Жешувського Університету (Uniwersytet Rzeszowski (Республіка Польща) на навчанні за программою обміну Еразмус+ у ЛДУФК (Україна). В ЛДУФК на навчання за програмою обміну Еразмус+ приїхав студент магістратури з Жешувського Університету (Uniwersytet Rzeszowski) – Rafal Edward Budarz. Навчання відбувалося продовж 2-го семестру 2017/2018 н.р. на факультеті фізичного виховання.

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК на молодіжному чемпіонаті України-2018 завоювали вісім нагород

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

9 липня 2018 р.

Минулими вихідними, 7-8 липня, в місті Бахмут відбувся головний старт сезону для молодих вітчизняних легкоатлетів – чемпіонат України 2018 року. Для студентів кафедри легкої атлетики нашого вишу звітні змагання виявилися дуже вдалими. В їхньому активі вісім медалей: три «золота», два «срібла» і три «бронзи».

Детальніше »

На п’єдесталі – випускники ЛДУФК

БОРОТЬБА ВІЛЬНА. Кубок України 

9 липня 2018 р.

У Хмельницькому завершилися змагання за Кубок України з боротьби вільної серед чоловіків, де в активі випускників ЛДУФК чотири медалі – три золоті та одна бронзова. Зокрема, у ваговій категорії до 61 кг бронзову нагороду виборов випускник ЛДУФК 2016 року Андрій Блажейко. Троє випускників нашого університету 2015 року Віталій Гурський (65 кг)...

Детальніше »

Студенти ЛДУФК пройшли навчання в Жешувському Університеті в рамках програми Еразмус+ (Фото)

9 липня 2018 р.

Студенти факультету фізичного виховання – Сарабун Євгеній та Лавринович Анна, факультету туризму – Барила Христина, Гринчук Олена, Марчук Анастасія, Федунь Оксана, факультету фізичної реабілітації – Гнідець Ольга, Шарко Тарас, Павленчик Софія та Ціздин Владислав пройшли навчання в другому семестрі 2017/2018 н.р. в рамках програми Еразмус+ у Жешувському Університеті – (Uniwersytet Rzeszowski (Польща).

Детальніше »

Ірина Кленіна: «Перемога в Ізраїлі додала фантастичних вражень»

БАСКЕТБОЛ 

8 липня 2018 р.

Команда баскетболісток нашого вишу успішно виступила на престижному міжнародному турнірі «Friendship Games» в Ізраїлі. Наші дівчата під керівництвом старшого викладача кафедри спортивних та рекреаційних ігор ЛДУФК Ірини Кленіної досягли максимального результату і повернулися додому переможцями.

Детальніше »

Гоза Володимир – чемпіон України серед студентів (Фото)

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

7 липня 2018 р.

Після успішного виступу студенток Львівського державного університету фізичної культури на чемпіонаті України серед студентів, у боротьбу вступили чоловіки. Найкращим став виступ капітана команди ЛДУФК, випускника 4-го курсу Володимира Гози у ваговій категорії до 105 кг.

Детальніше »

Ювілей Ільків Оксани Степанівни!

6 липня 2018 р.

Сьогодні, 6-го липня, вітання з ювілеєм приймає доцент кафедри інформатики та кінезіології Львівського державного університету фізичної культури, кандидат педагогічних наук Ільків Оксана Степанівна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Оксану Степанівну зі святом та щиро бажає їй міцного здоров’я, великого кохання від чоловіка, любові від синів, невістки й рідних і поповнення в родині, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто її оточує, матеріального достатку...

Детальніше »

На чемпіонаті ВНЗ України з важкої атлетики студентки ЛДУФК здобули п’ять медалей (Фото)

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

5 липня 2018 р.

У Кам’янці-Подільському, на найсучаснішій в Україні важкоатлетичній базі спортивної підготовки СК «Епіцентр» триває чемпіонат України-2018 з важкої атлетики серед студентів ВНЗ. Студентки ЛДУФК здобули 5 нагород: дві золоті та три бронзові медалі.

Детальніше »

Випускниці та студентки ЛДУФК підтвердили свій високий клас

БОРОТЬБА. Чемпіонат України 

5 липня 2018 р.

У Хмельницькому завершився чемпіонат України з боротьби серед жінок, який став одним з етапів відбору на цьогорічний чемпіонат світу. Студентки і випускниці Львівського державного університету фізичної культури вкотре продемонстрували свій високий рівень боротьби і потішили своїми здобутками.

Детальніше »

Пропозиції Комісії ЛДУФК з моніторингу якості освіти

5 липня 2018 р.

З метою поточної актуалізації та впорядкування навчально-методичної документації, уніфікації подання різних її форм до репозитарію ЛДУФК, подальшої реалізації студентоцентрового підходу в освітньому процесі та відповідно до чинних нормативних документів (Постанова Кабінет Міністрів України від 10.05.2018 р. № 347 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. № 1187...

Детальніше »

Баскетболістки ЛДУФК – переможці турніру в Ізраїлі Friendship games – 2018 (Фото)

БАСКЕТБОЛ 

4 липня 2018 р.

Жіноча баскетбольна команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-Скіф-Спартак» повернулася з Ізраїлю, де стала переможцем міжнародного турніру Friendship games – 2018. Окрім підопічних Ірини Кленіної у престижних змаганнях брали участь команди з Ізраїлю, Йорданії, Палестини та Росії.

Детальніше »

Олександр Усик: «Збираюся перемогти Гассієва у Москві»

БОКС. WBSS 

2 липня 2018 р.

Чемпіон світу з професійного боксу в першій важкій вазі за версіями WBC і WBO, випускник аспірантури ЛДУФК Олександр Усик розповів про свій майбутній бій проти чемпіона світу за версіями WBA і IBF росіянином Муратом Гассієвим у Москві в фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

Детальніше »

Євген Хитров виступить у США в боксерському телешоу «Претендент»

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

1 липня 2018 р.

16 боксерів-професіоналів середньої вагової категорії візьмуть участь у новому сезоні боксерського шоу «Претендент», що стартує в США 24-го серпня. До числа 16-ти потрапив й українець, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Євген Хитров. Окрім українця Євгена Хитрова, в шоу «Претендент» виступлять...

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК на чемпіонаті України-2018 здобули 11 медалей

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

30 червня 2018 р.

У Кропивницькому 25-26-го червня відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики 2018 р. серед молоді та дорослих. У складі команди Львівської обл. успішно виступили студенти-легкоатлети нашого вишу, які завоювали 11 медалей: дві золоті, п’ять срібних і чотири бронзові.

Детальніше »

Музика Федір Васильович – Заслужений працівник освіти України

29 червня 2018 р.

Указом Президента України №188/2018 від 27 червня 2018 року Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України проректорові з навчальної та виховної роботи Львівського державного університету фізичної культури, кандидату біологічних наук, професору, відміннику освіти України, почесному працівнику фізичної культури і спорту України МУЗИЦІ Федору Васильовичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Детальніше »

У продаж надійшли квитки на бій Олександра Усика

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

29 червня 2018 р.

На фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в першій важкій вазі між українським чемпіоном світу за версіями WBC і WBO, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком (14-0, 11 КО) і чемпіоном планети за версіями WBA і IBF російським боксером Муратом Гассієвим (26-0, 19 КО), який відбудеться 21-го липня в Москві на головній критій арені міста – спорткомплексі «Олімпійський» у продаж надійшли квитки.

Детальніше »

З Днем Конституції, дорогі співвітчизники!

28 червня 2018 р.

ЛДУФК щиро вітає усіх із державним святом – 22-ою річницею прийняття Конституції України! У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію!

Детальніше »

Легкоатлети ЛДУФК – призери Чемпіонату України

26 червня 2018 р.

20-23 червня 2018 року у м. Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. До команди Львівської області входило четверо студентів нашого вишу, троє з яких змогли принести в актив команди призові нагороди: Банира Вікторія (21 ФС) – ІІІ місце у метанні списа; Гаюк Віталій (21 ФС) – ІІІ місце у багатоборстві; Козак Станіслав (3 ФС) – ІІ місце в бігу на 10.000 м.

Детальніше »

Співпраця з Львівським національним університетом імені Івана Франка (Фото)

25 червня 2018 р.

У п’ятницю 22-го червня у Дзеркальній залі ЛНУ ім. І. Франка відбулася зустріч науковців франкового вузу і Львівського державного університету фізичної культури, метою якої був пошук шляхів наукової співпраці.

Детальніше »

Стажування студентів ЛДУФК в Panorama Morska w Jaroslawcu (Фото)

25 червня 2018 р.

Студенти ЛДУФК вже другий рік поспіль їдуть для проходження стажування в Panorama Morska w Jaroslawcu, де вони не тільки отримують знання, навики та досвід, але і весело проводять вільний від проходження стажування час.

Детальніше »

У ЛДУФК святкували Олімпійський день, присвячений 124-й річниці заснування Міжнародного олімпійського комітету (Фото)

23 червня 2018 р.

У суботу, 23 червня 2018 року Львівський державний університет фізичної культури став епіцентром важливих подій. Передусім, Олімпійський день сьогодні відзначає увесь спортивний світ. У цей день, 1894 року в Парижі, заснували Міжнародний олімпійський комітет. Членом першого складу МОК став уродженець Полтавщини – Олексій Бутовський. Відзначення розпочалося урочистим засіданням Відділення НОК України у Львівській області за участю Сергія Бубки, Doctor Honoris Causa ЛДУФК, президента Національного олімпійського комітету України, члена Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету. Згодом відбулося святкування у центральній частині міста Лева.

Детальніше »

У ЛДУФК відбулося засідання Відділення НОК України у Львівській області за участю Сергія Бубки (Фото)

23 червня 2018 р.

Сьогодні, 23 червня 2018 року Львівський державний університет фізичної культури став місцем проведення урочистого засідання Виконкому Відділення НОК України у Львівській області. Знаковим є те, що саме на це засідання прибув Doctor Honoris Causa ЛДУФК, президент Національного олімпійського комітету України, член Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, перший віце-президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Назарович Бубка.

Детальніше »

Шпажистки Ксенія Пантелеєва та Анфіса Почкалова зупинилися за крок до медалей Євро-2018

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2018 

23 червня 2018 р.

У сербському місті Нові Сад завершився чемпіонат Європи з фехтування 2018 року. У заключний день змагань відбувся командний турнір шпажисток, де за нагороди вели боротьбу 17 команд, серед яких й збірна України, в складі якої виступали випускниці ЛДУФК Ксенія Пантелеєва і Анфіса Почкалова та киянки Олена Кривицька і Джоан Фейбі Бежура...

Детальніше »

Засідання відділення НОК України у Львівській області у ЛДУФК за участі Сергія Бубки

22 червня 2018 р.

У суботу, 23-го червня, коли увесь спортивний світ відзначатиме Олімпійський день #OlympicDay, у актовій залі Львівського державного університету фізичної культури відбудеться засідання Виконкому відділення НОК України у Львівській області за участі президента Національного олімпійського комітету України, члена Виконкому Міжнародного Олімпійського Комітету, першого віце-президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, Олімпійського чемпіона, Doctor Honoris Causa, Героя України Сергія Назаровича Бубки. Початок засідання – о 09:30.

Детальніше »

Усик і Гассієв матимуть шанс на реванш

ПРОФЕСІЙНИЙ БОКС 

21 червня 2018 р.

Як відомо, фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в першій важкій вазі між українським чемпіоном світу за версіями WBC і WBO, випускником аспірантури ЛДУФК Олександром Усиком (14-0, 11 КО) і чемпіоном планети за версіями WBA і IBF російським боксером Муратом Гассієвим (26-0, 19 КО) відбудеться 21-го липня в Москві на головній критій арені міста – спорткомплексі «Олімпійський». У той же час з’явилася інформація про те, що, незважаючи на результат поєдинку, боксери матимуть право на реванш.

Детальніше »

На вихідні у Львові відбудеться «Фінал чотирьох» Кубка України-2018 з водного поло

ВОДНЕ ПОЛО. Кубок України-2018 

21 червня 2018 р.

У найближчі суботу та неділю, 23-го і 24-го червня відповідно, на водному майданчику басейну СКА у Львові (вулиця Клепаріська, 39/а) відбудуться поєдинки «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України з водного поло 2018 року серед чоловічих команд. За почесний приз вестимуть боротьбу чотири колективи: ВК «Маріуполь» і харківський клуб НТУ-ХПІ – два переможці кваліфікаційного етапу, Збірна Харківської області – фіналіст минулорічного розіграшу, а також чинний володар трофею львівське «Динамо», в складі якого грає...

Детальніше »

Рапіристи Ростислав Герцик і Клод Юнес – у ТОП-6 Євро-2018

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2018 

20 червня 2018 р.

На чемпіонаті Європи 2018 року з фехтування, що триває у сербському місті Нові Сад, розпочалися командні змагання. Наразі завершили свої виступи майстри чоловічої рапіри. За нагороди континентального форуму вели боротьбу 14 команд, серед яких...

Детальніше »

Петренку Костянтину Григоровичу – 70!

20 червня 2018 р.

Сьогодні, 20-го червня, виповнюється 70 років з Дня народження доцента кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, кандидата педагогічних наук, майстра спорту з спортивної гімнастики Петренка Костянтина Григоровича! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає ювіляра та щиро бажає йому міцного здоров’я, родинного затишку і любові від рідних, поваги від студентів, колег по роботі та усіх, хто його оточує, матеріального достатку...

Детальніше »

Студент ЛДУФК Букатевич Борис – чемпіон України!

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

20 червня 2018 р.

Радісна звістка надійшла з Черкас, де завершився чемпіонат України зі стрільби з лука. В олімпійському луці чемпіоном України 2018 року став студент 4-го курсу нашого вишу (факультет спорту) Букатевич Борис (майстер спорту, вихованець провідної львівської школи СДЮШОР «Електрон»).

Детальніше »

Представники ЛДУФК серед призерів півмарафону на дистанції 21 км

20 червня 2018 р.

17 червня 2018 року представники кафедри теорії спорту та фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури професор Мар’ян Пітин та доцент Христина Хіменес взяли участь у Тернопільському півмарафоні на дистанції 21 км. Христині Хіменес вдалось зайняти високе третє місце у своїй категорії...

Детальніше »

Вероніка Марченко з Маркіяном Івашком – призери чемпіонату України

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

19 червня 2018 р.

Із 13 по 18 червня у Черкасах тривав чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів. Бронзові нагороди у змаганнях змішаних пар здобув тандем львівських лучників, випускники Львівського державного університету фізичної культури, заслужені майстри спорту Вероніка Марченко та Маркіян Івашко. Вітаємо!

Детальніше »

Боксерський поєдинок фіналу WBSS Усик – Гассієв відбудеться в Москві

БОКС. WBSS 

18 червня 2018 р.

Стало відомо місце проведення фінального бою Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) в першій важкій вазі між українським чемпіоном світу за версіями WBC і WBO, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком і чемпіоном планети за версіями WBA і IBF російським боксером Муратом Гассієвим.

Детальніше »

Соколовському Віктору Миколайовичу – 60!

18 червня 2018 р.

Сьогодні, 18-го червня, виповнюється 60 років з Дня народження Віктору Миколайовичу Соколовському – начальнику відділу технічного забезпечення навчальної роботи ЛДУФК. З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Віктора Миколайовича з ювілеєм та щиро бажає йому міцного здоров’я, родинного затишку і любові від рідних, поваги від усіх, хто його оточує, матеріального достатку, успіхів у непростій трудовій діяльності, а також якомога більше світлих і радісних днів та звершення усіх життєвих задумів!

Детальніше »

Запрошення на подію: 23-го червня – усі на Олімпійський день #OlympicDay

17 червня 2018 р.

Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області запрошує студентів, викладачів та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури на Олімпійський день #OlympicDay – захід, який проводиться щороку майже в 200 країнах світу...

Детальніше »

Фотофакт: Футболісти «Карпат» підтримують Олега Сенцова

ФУТБОЛ 

16 червня 2018 р.

Поки Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) довірила країні-агресору проведення чемпіонату світу, а багато хто, навіть з України, заявляє, що «Спорт поза політикою», львівські «Карпати» доводять протилежне.

Детальніше »

Олександр Усик: «Я готовий битися з Гассієвим у будь-якій точці світу»

БОКС. WBSS 

15 червня 2018 р.

Український чемпіон WBC і WBO у важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександр Усик повідомив, що готовий провести бій з чемпіоном WBA і IBF російським боксером Муратом Гассієвим у будь-якій точці світу.

Детальніше »

Квінтет мушкетерів ЛДУФК змагатиметься на Євро-2018

ФЕХТУВАННЯ. Євро-2018 

15 червня 2018 р.

Завтра, 16-го червня, стартує чемпіонат Європи 2018 року з фехтування. Континентальний форум найсильніших мушкетерів Старого Світу триватиме упродовж шести днів у сербському місті Нові Сад. Особисті змагання проходитимуть з 16-го по 18-е червня...

Детальніше »

Міжнародна програма підвищення кваліфікації для освітян і науковців

14 червня 2018 р.

Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція) у партнерстві з низкою інституцій України, Польщі, Німеччини та Франції запрошує освітян і науковців взяти участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації...

Детальніше »

«Конструктивно-географічні засади оптимізації функціонування регіональних ландшафтних парків Західного Волино-Поділля»

НАШІ ВИДАННЯ 

14 червня 2018 р.

Вийшла друком монографія «Конструктивно-географічні засади оптимізації функціонування регіональних ландшафтних парків Західного Волино-Поділля». У монографії обґрунтовано конструктивно-географічні засади та запропоновано практичні рекомендації щодо оптимізації функціонування регіональних ландшафтних парків Західного Волино-Поділля. З’ясовано природні й історичні передумови розвитку мережі природоохоронних територій. Проаналізовано репрезентативність сучасної мережі природних заповідників...

Детальніше »

Олександр Усик – у ТОП-10 кращих боксерів світу

БОКС 

13 червня 2018 р.

Чемпіон світу з боксу за версіями WBO і WBC в першій важкій вазі, випускник аспірантури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Олександр Усик потрапив до десятки кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії за найпрестижнішою версією журналу The Ring.

Детальніше »

«Галичанка» – срібний призер чемпіонату України-2018 з пляжного гандболу серед жінок

ПЛЯЖНИЙ ГАНДБОЛ 

12 червня 2018 р.

З 6-го по10-е червня у київському Гідропарку проходив чемпіонат України з пляжного гандболу 2018 року серед жіночих команд. Змагалися дев’ять команд, серед них й дві титуловані команди класичного гандболу – херсонська «Дніпрянка» (бронзовий призер) та львівська «Галичанка» (чемпіон жіночої Суперліги), в складі якої виступає ціла група студенток та випускників ЛДУФК, а готував команду до звітних змагань Віталій Надич, який вищу освіту також здобував у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Катерина Крива – бронзовий призер етапу «Karate 1 Premier League» у Стамбулі

КАРАТЕ 

12 червня 2018 р.

Минулими вихідними у Стамбулі (Туреччина) відбувся черговий старт сезону-2018 для національної збірної команди України з карате – «Karate1 Premier League – Istanbul 2018». У цьому представницькому турнірі взяли участь майже півтисячі спортсменів із понад 30-ти країн світу. Збірна України повернулася додому з двома нагородами.

Детальніше »

Фотофакт: Анна Музичук і Юлія Ткач взяли участь в Львівському напівмарафоні

12 червня 2018 р.

Провідна українська шахістка, випускниця нашого вишу Анна Музичук, яка є одним з лідерів світового рейтингу, взяла участь у львівському напівмарафоні. Разом з нею на дистанцію вийшла й інша зіркова представниця нашого університету – чемпіонка світу та Європи з жіночої боротьби, аспірантка ЛДУФК Юлія Ткач. Свою мотивацію взяти участь в заході Анна пояснила (перед початком змагань) так на своїй сторінці у Facebook: «Я візьму участь у благодійному забігу, який пожертвує 50% коштів від вартості реєстрацій...

Детальніше »

Йосипу Георгійовичу Фалесу – 80!

12 червня 2018 р.

Сьогодні, 12-го червня, свій 80-й день народження відзначає у недалекому минулому багаторічний завідувач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури, доцент Йосип Георгійович Фалес, який у молодості був гравцем першого складу львівського футбольного клубу «Карпати». Вихованець закарпатського футболу Йосип Фалес – добре знана постать у наукових і футбольних колах не лише України, а й далеко за її межами. Три в одному – це саме про Йосипа Георгійовича...

Детальніше »

Тарас Міщук – бронзовий призер Євро-2018

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ. Євро-2018 

11 червня 2018 р.

У Белграді завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, який тривав з 8-го по 10-е червня. Особливістю стартів цьогорічного континентального форуму було те, що під час них відбувся й розіграш путівок на ІІ Європейські ігри, які у 2019 році...

Детальніше »

Василь Крупський – срібний призер ЧС-2018 з гірського бігу серед ветеранів

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

9 червня 2018 р.

У словенському містечку Железники (словен. – Železniki) завершився ХVІІІ чемпіонат світу-2018 з гірського бігу в категорії «Мастерс», в якому взяло участь близько 900 ветеранів спорту з 25-ти країн планети. Приємно, що серед медалістів світового форуму є й представник Львівського державного університету фізичної культури – кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Василь Крупський, який багато-багато років працював на кафедрі зимових видів спорту нашого вишу, а нині, перебуваючи на заслуженому відпочинку, продовжує підкорювати найвищі вершини ветеранського спорту, причому як у літніх, так і в зимових видах спорту.

Детальніше »

Презентації та тренінги системи Strikeplagiarism.com

8 червня 2018 р.

Впродовж 4-5 червня 2018 р. відбулися презентації та тренінги системи Strikeplagiarism.com. Представники нашого університету професор Мар’ян Петрович Пітин та доцент Христина Робертівна Хіменес взяли активну участь у навчаннях за цими програмами.

Детальніше »

Анастасія Шустова – чемпіонка молодіжного Євро-2018 з боротьби

ВІЛЬНА БОРОТЬБА. Молодіжне Євро-2018 

8 червня 2018 р.

У Стамбулі, на чемпіонаті Європи-2018 з боротьби серед молоді U-23 тривають змагання з жіночої боротьби. За підсумками першого фінального дня континентального форуму українки здобули чотири нагороди – два «золота» і дві «бронзи». Приємно, що на найвищу сходинку п’єдесталу пошани зійшла студентка третього курсу факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Анастасія Шустова.

Детальніше »

Анастасія Горлова і Тарас Міщук стартують на Євро-2018

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ. Євро-2018 

8 червня 2018 р.

Упродовж трьох днів, з 8-го по 10-е червня, столиця Сербії Белград прийматиме чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Особливістю стартів цьогорічного континентального форуму є те, що під час них будуть розіграні путівки на ІІ Європейські ігри, які у 2019 році пройдуть у столиці Білорусі Мінську.

Детальніше »

Перемоги студентів ЛДУФК в Універсіаді Львівщини-2018 (Фото)

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

7 червня 2018 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури вдало виступили на змаганнях зі стрільби з лука за програмою Універсіади Львівщини-2018. Чоловіча та жіноча команди ЛДУФК здобули перемоги у загальнокомандній першості. Окрім того, в особистих змаганнях у чоловіків перемогу святкував студент 2-го курсу Максим Журило який здолав у фіналі студента 4-го курсу ЛДУФК Поповича Максима.

Детальніше »

Студентка ЛДУФК Софія Прийма – призер етапу Кубка Європи

ТРИАТЛОН 

7 червня 2018 р.

Представниця нашого вишу Софія Прийма (тренери – Сергій Прийма та Юрій Сорохан) завоювала бронзову нагороду на етапі Кубку Європи серед дорослих. Вперед на п’єдестал вона пропустила лише титуловану співвітчизницю Юлію Єлістратову і спортсменку з Португалії.

Детальніше »

Олена Підгрушна: «Підготовка зараз у нас дуже класна – усе грамотно розподілено»

БІАТЛОН 

6 червня 2018 р.

Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 з біатлону, аспірантка ЛДУФК Олена Підгрушна поділилася враженнями від першого тренувального збору національної жіночої команди у Чернігові в рамках підготовки до нового сезону-2018/2019 під керівництвом нового наставника «синьо-жовтих» Андрія Прокуніна.

Детальніше »

«Золотий дубль» Анни Петрик

ФУТБОЛ 

6 червня 2018 р.

Фінальним матчем розіграшу Кубка України 2018 року в Тернополі завершився сезон-2017/2018 у вітчизняному жіночому футболі. Приємно, що серед його героїнь і студентка кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури Анна Петрик. Третьокурсниця факультету спорту у складі харківського клубу «Житлобуд–1» разом зі своїми партнерками оформила так званий «золотий дубль».

Детальніше »

Назар Штиюк – переможець студентського забігу «Зелена миля – 2018»

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

5 червня 2018 р.

У Львові відбувся перший студентський забіг «Зелена миля – 2018». Дистанцію довжиною в одну милю територією Стрийського парку подолали близько 300 студентів університетів і коледжів Львівської області. Серед юнаків перемогу здобув студент ЛДУФК Назар Штиюк.

Детальніше »

Представники ЛДУФК – призери юніорського чемпіонату України (Фото)

СТРІЛЬБА З ЛУКА 

5 червня 2018 р.

У Львові завершився чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів та юнаків, де студенти 2 курсу факультету спорту Максим Журило та Роман Шеремет вибороли срібні медалі в командних змаганнях серед юніорів. Бронзову медаль в особистих змаганнях здобув Максим Журило.

Детальніше »

Студентки ЛДУФК – бронзові призерки Студентської ліги України

БАСКЕТБОЛ 

5 червня 2018 р.

У столиці України відбулися вирішальні матчі Студентської баскетбольної ліги України Таскомбанк, де жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Ірина Кленіна) виборола призове третє місце! У півфінальному напруженному поєдинку підопічні Ірини Кленіної поступилися господарям майданчика із київського НУФВСУ (63:78), а ось у поєдинку за «бронзу» львівські студентки ЛДУФК переконливо здолали суперниць з Мелітополя команду МДПУ – 94:46.

Детальніше »

Наші студенти на п’єдесталі відкритого Кубку СК ЛДУФК «СКІФ» (Фото)

ПАУЕРЛІФТИНГ 

5 червня 2018 р.

У період із 2 по 3 червня 2018 року на базі нашого вишу відбувся відкритий Кубок СК ЛДУФК «СКІФ» з пауерліфтингу та класичного пауерліфтингу. У змаганнях взяли участь 135 спортсменів із Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Волинської та Київської областей. 

Детальніше »

Студентки ЛДУФК – переможці Універсіади Львівщини-2018

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ 

4 червня 2018 р.

Волейболістки-студентки Львівського державного університету фізичної культури стали переможцями Універсіади Львівщини 2018 року з пляжного волейболу, яка днями завершилася на спортивній базі Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій.

Детальніше »

Чоловіки ЛДУФК фінішували другими (Фото)

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ. Універсіада Львівщини-2018 

4 червня 2018 р.

У Львові на спортивній базі Львівського коледжу Державного університету телекомунікацій відбулися змагання Універсіади Львівщини-2018 з пляжного волейболу серед чоловічих і жіночих команд. Друге місце виборола команда Львівського державного університету фізичної культури (тренер – Михайло Хома), честь якого захищали студенти факультету фізичного виховання Юрій Гриців (44 групи) та Артур Балушинський (33 група).

Детальніше »

У новому світовому рейтингу Анна Музичук – третя, Марія – дев’ята

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

3 червня 2018 р.

Міжнародна Федерація шахів (ФІДЕ) оприлюднила оновлений рейтинг-лист, у якому в жінок у першій десятці кращих перебувають дві випускниці ЛДУФК: Анна Музичук (2564) – третя, її молодша сестра Марія (2521) – дев’ята. Ще один випускник нашого вишу Василь Іванчук має найкращий світовий рейтинг (2710 – 33 місце) з-поміж шахістів України.

Детальніше »

Бронза знову оминула команду ЛДУФК

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

2 червня 2018 р.

Футбольна команда Львівського державного університету фізичної культури вдруге поспіль не змогла вибороти бронзові медалі Чемпіонату України серед закладів вищої освіти. Цього разу у матчі за треє місце підопічні Олега Колобича поступилися ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – 2:4.

Детальніше »

Представники ЛДУФК на стажуванні в рамках Міжнародної програми ERASMUS+ (Фото)

1 червня 2018 р.

Завідувач кафедри економіки, професор, д.е.н. Наталя Федорівна Павленчик, доцент кафедри економіки, к.е.н. Анатолій Олександрович Павленчик та доцент кафедри фітнесу та рекреації, канд. фіз. вих. Уляна Станіславівна Шевців з 14 по 19 травня перебували на стажуванні в Жешувському університеті (республіка Польща) у рамках міжнародної програми Erasmus+.

Детальніше »

«Динамо» повернуло до Львова титул чемпіона України з водного поло

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-17/18 

31 травня 2018 р.

У Львові завершився шостий, заключний тур XXVII чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2017/2018, матчі якого приймав водний майданчик басейну СКА столиці Галичини.

Детальніше »

«Фінал чотирьох»: післяматчеві пенальті на користь суперника

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

30 травня 2018 р.

Збірна команда футболістів Львівського державного університету фізичної культури у Києві відіграла перший матч «Фіналу чотирьох» Студентської ліги України. Підопічні Олега Колобича у серії післяматчевих пенальті поступилися команді ФК «Кременець-Академія» (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Т. Шевченка) – 4:5. Основний час гри завершився унічию – 3:3. На перших хвилинах футболісти ЛДУФК відкрили рахунок. Згодом пропустили два голи у контрвипадах суперника. Та влучні удари Лебеденка та Буська відновили статус-кво...

Детальніше »

Вийшов друком навчальний посібник «Рекреаційні ігри»

НАШІ ВИДАННЯ 

30 травня 2018 р.

Автори – кандидати наук з фізичного виховання і спорту, викладачі кафедри спортивних та рекреаційних ігор нашого Університету Вікторія Михайлівна Пасічник і Валерій Олександрович Мельник. Навчальний посібник підготовано на основі узагальнення теоретичного й практичного матеріалу. Представлено матеріал про деякі рекреаційні ігри, які можуть активно використовуватися в сучасній рекреаційно-оздоровчій практиці різних верств населення. Висвітлено особливості використання рекреаційних ігор в оздоровчому тренуванні та рекреаційній діяльності.

Детальніше »

Національний конгрес Спортивної студентської спілки України

29 травня 2018 р.

25 травня 2018 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки (м. Луцьк) відбувся Національний конгрес Спортивної студентської спілки України.

Детальніше »

Анонс «Фіналу чотирьох» чемпіонату ВНЗ України-2017/2018 з футболу

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

29 травня 2018 р.

30-31 травня в Києві проходитиме «Фінал чотирьох» XVII чемпіонату України з футболу серед команд закладів вищої освіти. Організатори турніру – Всеукраїнська футбольна асоціація студентів та Федерація футболу України за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Детальніше »

Смолоскипна естафета «Вогонь пам’яті Героїв» (Фото)

29 травня 2018 р.

У неділю, 27 травня, Львівський державний університет фізичної культури спільно з обласною державною адміністрацією провів традиційну легкоатлетичну естафету «Вогонь пам’яті Героїв». Зберігаючи давні традиції, саме у травні Львівщина вшановує усіх полеглих, хто ціною свого життя крізь роки проніс ідею незалежної України.

Детальніше »

Студенти-важкоатлети ЛДУФК – найсильніші в Універсіаді Львівщини-2018

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

29 травня 2018 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури традиційно впевнено вибороли чемпіонство Універсіади Львівщини-2018, набравши рекордні 1257 очок! Другими фінішували представники Львівського національного аграрного університету (768 очок), третіми – важкоатлети Національного університету Львівська політехніка (654 очок).

Детальніше »

Вітаємо з відзнакою!

28 травня 2018 р.

Ректорат університету щиро вітає доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора кафедри теорії та методики фізичної культури Павлову Юлію Олександрівну з відзначенням Почесною Грамотою Львівської обласної державної адміністрації за вагомі наукові здобутки і бажає їй подальшої плідної наукової та викладацької діяльності.

Детальніше »

Жіноча команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» – чемпіон України у Студентській лізі (Фото)

ВОЛЕЙБОЛ. Студентська ліга України 

28 травня 2018 р.

Днями у місті Лева відбувся фінальний тур чемпіонату України – «Студентська ліга». Поточний лідер турніру жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Василь Ковцун) у домашніх стінах здобула дві перемоги й виборола головний приз – красень-кубок, ставши найсильнішою командою України в студентській лізі сезону 2017-2018 років.

Детальніше »

Геннадію Єдинаку – 55!

26 травня 2018 р.

Сьогодні, 26-го травня, свій 55-й день народження відзначає професор кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць в тому числі в іноземних періодичних виданнях Єдинак Геннадій Анатолійович! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Геннадія Анатолійовича та щиро бажає йому міцного здоров’я, любові й поваги від рідних...

Детальніше »

День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження

25 травня 2018 р.

Напередодні відзначення свого професійного свята колектив редакційно-видавничого відділу Університету дякує всім авторам і директорові бібліотеки ЛДУФК Ірині Рудольфівні Свістельник за співпрацю та сподівається на її успішне продовження, адже завдяки спільним творчим пошукам світ побачили НАШІ ВИДАННЯ!

Детальніше »

У ЛДУФК відбулася церемонія нагородження кращих спортсменів Львівщини у березні та квітні (Фото)

25 травня 2018 р.

В актовому залі ЛДУФК відбулося нагородження кращих спортсменів Львівщини за підсумками березня та квітня 2018 року. Окрім спортсменів Соломії Братейко (настільний теніс) та Анастасії Возняк (художня гімнастика), пам’ятні нагороди отримали тренери спортсменок Віктор Дідух та Олена Єресько.

Детальніше »

Усі на пробіг: Смолоскипна легкоатлетична естафета «Вогонь пам’яті Героїв»

25 травня 2018 р.

У неділю, 27-го травня, з нагоди відзначення у Львівській області Свята Героїв студенти і професорсько-викладацький склад нашого вишу запрошуються до участі у традиційній смолоскипній легкоатлетичній естафеті «Вогонь пам’яті Героїв». У естафеті беруть участь команди спортивно-педагогіних кафедр, кафедри фізичної терапії та ерготерапії і кафедри спортивного туризму.

Детальніше »

«Галичанка» сьогодні у Львові зіграє із збірною України

ГАНДБОЛ. Товариська гра 

25 травня 2018 р.

У Львові в палаці спорту «Галичина» 25 травня о 19:00 розпочнеться один з найцікавіших матчів сезону – незмінний чемпіон України останніх чотирьох років, львівська «Галичанка», кольори якої здебільшого захищають випускниці чи студентки ЛДУФК, зустрінеться із національною збірною України.

Детальніше »

Cьогодні у Львові стартує шостий тур ватерпольної Суперліги України сезону-17/18

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-17/18 

25 травня 2018 р.

Сьогодні, 25-го травня, у Львові стартує шостий, заключний тур XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги, поєдинки якого пройдуть на водному майданчику басейну СКА.

Детальніше »

Плей-оф позаду, попереду – «Фінал чотирьох» (Фото)

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

24 травня 2018 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури у середу, 23-го травня, зіграла матч-відповідь стадії плей-оф чемпіонату вищих навчальних закладів України з футболу сезону-2017/2018.

Детальніше »

Анастасія Горлова – чемпіонка України серед молоді

ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ 

24 травня 2018 р.

Радісна звістка надійшла з Дніпра, де завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років. Львівська спортсменка Анастасія Горлова, котра вищу освіту здобуває у нашому виші, стала чемпіонкою України серед молоді до 23 років у байдарці-одиночці на дистанції 200 м.

Детальніше »

Вирішальні матчі волейболісток ЛДУФК у Студентській лізі

ВОЛЕЙБОЛ. Студентська ліга-17/18 

24 травня 2018 р.

Сьогодні у Львові стартує фінальний тур серед жіночих команд Студентської ліги, матчі якого прийматиме спорткомплекс ЛТК (вул. Пулюя, 20). У вирішальній стадії змагань боротьбу за нагороди продовжують три команди, зокрема й колектив нашого вишу.

Детальніше »

Навчальний посібник «Основи медичних знань»

НАШІ ВИДАННЯ 

23 травня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником «Основи медичних знань». Автори – викладачі кафедри здоров’я людини нашого Університету, кандидати наук з фізичного виховання і спорту, доценти Віра Романівна БУДЗИН і Оксана Володимирівна ГУЗІЙ. Навчальний посібник містить необхідний матеріал найважливіших розділів курсу «Основи медичних знань», теоретичні положення, основні поняття, актуальні проблеми. На сучасному рівні описано невідкладні стани, методи їх оцінювання, розкрито принципи надання першої допомоги...

Детальніше »

ЛДУФК (Львів) – «Альянс-СНАУ» (Суми). Онлайн! (Відео)

Футбол. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

23 травня 2018 р.

Запрошуємо на онлайн-трансляцію поєдинку за участі команди Львівського державного університету фізичної культури, яка сьогодні, 23-го травня, зіграє матч-відповідь стадії плей-оф чемпіонату вищих навчальних закладів України з футболу сезону-2017/2018. Наші хлопці проведуть другий раунд двоматчевого протистояння за путівку на «Фінал чотирьох» з командою «Альянс-СНАУ», яка представляє Сумський національний аграрний університет. Початок трансляції о 17:00.

Детальніше »

Ольга Заяць і Володимир Гоза – переможці турніру пам’яті Якова Куценка

ВАЖКА АТЛЕТИКА 

23 травня 2018 р.

Студенти Львівського державного університету фізичної культури Ольга Заяць і Володимир Гоза стали переможцями Всеукраїнського відкритого турніру пам’яті заслуженого майстра спорту Якова Куценка, який вперше приймав Чорноморськ Одеської області.

Детальніше »

Софія Прийма та Дмитро Дробина – стипендіати Фонду ім. Володимира Кузя

23 травня 2018 р.

22 травня 2018 р. під час засідання Вченої ради ЛДУФК відбулося вручення іменних стипендій Фонду ім. Володимира Кузя, які призначають найкращим студентам «за успіхи в навчанні, спорті, високий рівень національної свідомості та активну громадську позицію».

Детальніше »

У ЛДУФК відбудеться нагородження кращих спортсменів Львівщини

22 травня 2018 р.

Ректор Львівського державного університету фізичної культури, професор Євген Приступа та голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський нагородять кращих спортсменів Львівщини за підсумками виступів на змаганнях у березні та квітні поточного 2018 року. Окрім спортсменів Соломії Братейко (настільний теніс) та Анастасії Возняк (художня гімнастика), пам’ятні нагороди отримають також тренери спортсменок – Віктор Дідух і Олена Єресько відповідно.

Детальніше »

Лідія Тимошенко завоювала п’ять золотих медалей у Туреччині

ПЛАВАННЯ 

22 травня 2018 р.

Чергового успіху на міжнародному рівні досягла завжди життєрадісна Лідія Тимошенко (старший викладач кафедри спортивного туризму ЛДУФК), котра на Відкритому чемпіонаті Туреччини з плавання у категорії MASTERS виборола п’ять золотих медалей, вигравши усі дистанції, у яких стартувала – 50, 100 і 200 м брасом, 50 м вільним стилем і змішана комплексна естафета 4х50 метрів. Загалом, у Туреччині за нагороди вели боротьбу понад 400 плавців різних вікових категорій з 12-ти країн світу. Українська делегація налічувала майже 40 осіб, 23 з яких представляли місто Лева.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Ігор Лесько виграв Кубок України

ПАНКРАТІОН 

22 травня 2018 р.

Радісна звістка надійшла до Львова із Чернівців, де завершився Кубок України з панкратіону. Студент другого курсу ЛДУФК (факультет спорту) Ігор Лесько (тренери – Олег Согор, Ігор Кукурудзяк) переміг усіх своїх суперників вагової категорії 71 кг і виграв Кубок України у розділі фул-контакт (MMA).

Детальніше »

Ярослав Свищ – «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

22 травня 2018 р.

Завідувача кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доцента Свища Ярослава Степановича відзначено Указом Президента України. Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 135 / 2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки». Серед відзначених і представник нашого університету. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки...

Детальніше »

Представники ЛДУФК долучилися до проведення Lviv Union Basket Open – 2018 (Фото)

22 травня 2018 р.

У Львові упродовж трьох днів, з 18-го по 20-е травня, вперше було проведено міжнародні змагання з баскетболу на візках Lviv Union Basket Open – 2018, до організації та проведення якого безпосередньо долучилися й професорсько-викладацький склад і студенти нашого вишу.

Детальніше »

ЛДУФК відвідала делегація Карконоського університету міста Єленя Ґура (Фото)

21 травня 2018 р.

Упродовж п’яти днів, з 14-го по 18-е травня цього року, з метою науково-педагогічного стажування за програмою ERASMUS+ Львівський державний університет фізичної культури відвідала делегація з Карконоської Державної Вищої Школи, що у польському місті Єлєня Ґура. У складі делегації гостей були декан природничо-технічного факультету, доктор Віолетта Пальчевська та керівник відділу фізичного виховання цього факультету доктор Яцек Фалькенберг.

Детальніше »

Останній крок до «Фіналу чотирьох»: Усі на футбол – вболіваймо за наших!

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

21 травня 2018 р.

Команда ЛДУФК у середу, 23-го травня, зіграє матч-відповідь стадії плей-оф чемпіонату ВНЗ України з футболу сезону-2017/2018. Наші хлопці проведуть другий раунд двоматчевого протистояння за путівку на «Фінал чотирьох» з командою «Альянс-СНАУ», яка представляє Сумський національний аграрний університет.

Детальніше »

«Галичанка» – срібний призер Кубка України-2018 з гандболу

ГАНДБОЛ 

21 травня 2018 р.

В Ужгороді, на паркеті палацу спорту «Юність», минулими вихідними завершився Кубок України 2018 року серед жіночих команд. Цього року за почесний національний трофей у «Фіналі чотирьох» боровся квартет найсильніших жіночих команд Суперліги – львівська «Галичанка», ужгородські «Карпати», херсонська «Дніпрянка» та миколаївський «Реал».

Детальніше »

Вітання з ювілеєм приймає Коритко Зоряна Ігорівна!

21 травня 2018 р.

Сьогодні, 21-го травня, свій ювілей святкує професор кафедри анатомії та фізіології Львівського державного університету фізичної культури, доктор біологічних наук, член фізіологічного та біохімічного товариств, автор близько двох сотень наукових публікацій та учасник понад 60 міжнародних та вітчизняних наукових з’їздів, конференцій і конгресів Зоряна Ігорівна Коритко! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Зоряну Ігорівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові й поваги від рідних, колег по роботі, студентів та усіх, хто її оточує...

Детальніше »

Шедеври V-го творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2018» (Фото)

20 травня 2018 р.

Упродовж трьох місяців тривав динамічний марафон творчого конкурсу «Олімпійська писанка». ЛДУФК став епіцентром події, куди звідусіль привозили цікаві роботи, виконані в найоригінальніших матеріалах і техніках...

Детальніше »

Дві «5» Олега Юліановича Бубели!

20 травня 2018 р.

Сьогодні, 20-го травня, виповнюється 55 років з дня народження завідувача кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, доцента, кандидата наук з фізичного виховання і спорту Бубели Олега Юліановича! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Олега Юліановича з ювілеєм та щиро бажає йому міцного здоров’я, любові від рідних і родинного щастя, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто його оточує, матеріального достатку...

Детальніше »

Високі нагороди П’ятого творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2018» (Фото)

19 травня 2018 р.

Днями в актовому залі ЛДУФК відбулася церемонія закриття і нагородження переможців, призерів та дипломантів V-го творчого конкурсу «Олімпійська писанка-2018». Загалом на виставці, яка експонувалася упродовж трьох тижнів, було представлено понад 100 конкурсних робіт.

Детальніше »

«Галичанка» побореться за Кубок України

ГАНДБОЛ 

18 травня 2018 р.

Гандбольна львівська «Галичанка», яка вчетверте поспіль стала чемпіоном України, а в її складі виступають здебільшого випускниці і студентки Львівського державного університету фізичної культури, найближчими вихідними 19-20 травня в Ужгороді побореться за ще один трофей – Кубок України.

Детальніше »

Ювілей Любові Іванівни Веселовської!

18 травня 2018 р.

Сьогодні, 18-го травня, вітання з ювілеєм приймає багаторічний старший лаборант кафедри біохімії та гігієни Веселовська Любов Іванівна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Любов Іванівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від чоловіка, синів, невісток й онуків, поваги від колег по роботі та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів у трудовій діяльності, а також якомога більше світлих і радісних днів та звершення усіх життєвих задумів!

Детальніше »

Вітання з ювілеєм приймає Людмила Петрівна Сущенко!

18 травня 2018 р.

Сьогодні, 18-го травня, свій ювілей святкує професор кафедри фітнесу та рекреації Львівського державного університету фізичної культури, доктор педагогічних наук, відмінник освіти України Сущенко Людмила Петрівна! З цієї нагоди увесь колектив університету сердечно вітає Людмилу Петрівну та щиро бажає їй міцного здоров’я, любові від рідних, поваги від колег по роботі, студентів та усіх, хто її оточує, матеріального достатку, успіхів у педагогічній діяльності і науковій роботі, а також звершення усіх життєвих планів!

Детальніше »

Гостьова нічия, як перший крок до «Фіналу чотирьох»

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-2017/2018 

17 травня 2018 р.

Команда ЛДУФК сьогодні, 17-го травня, зіграла перший поєдинок плей-оф чемпіонату вищих навчальних закладів України з футболу сезону-2017/2018. Наші хлопці провели у Сумах перший раунд боротьби за путівку на «Фінал чотирьох» з командою «Альянс-СНАУ», яка представляє Сумський національний аграрний університет.

Детальніше »

Навчальний посібник «Клінічна біохімія»

НАШІ ВИДАННЯ 

17 травня 2018 р.

Вийшло друком друге, виправлене і доповнене видання навчального посібника «Клінічна біохімія» для студентів вищих навчальних закладів фізкультурного профілю спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». Автор – кандидат біологічних наук, професор кафедри біохімії та гігієни нашого Університету Марія Григорівна СИБІЛЬ. Посібник містить такі розділи: теоретичні аспекти клінічної біохімії, лабораторний практикум, завдання для самостійної роботи студентів, тести для перевірки знань, додатки з нормами біохімічних показників.

Детальніше »

День студентської науки (Фото)

17 травня 2018 р.

16 травня у нашому виші відбулася наукова конференція студентів ЛДУФК «День студентської науки». Загалом до участі у конференції зголосилося 67 студентів. У роботі секційних та пленарного засідань взяли участь 387 студентів та представників професорсько-викладацького складу.

Детальніше »

WBC нагородила Олександра Усика спеціальною нагородою

БОКС 

17 травня 2018 р.

Президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейман, який знаходиться з робочим візитом у Києві, передав українському боксеру, випускнику аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександру Усику спеціальну нагороду від організації.

Детальніше »

Команда ЛДУФК – чемпіон Універсіади Львівщини-2018 з футзалу!

ФУТЗАЛ. Універсіада Львівщини-2018 

16 травня 2018 р.

Чоловіча збірна Львівського державного університету фізичної культури з футзалу вчора, 15-го травня, зіграла перенесений матч Універсіади Львівщини-2018 з принциповим суперником – учасником фінальної частини чемпіонату України-2018 серед ВНЗ, командою Національного університету «Львівська політехніка» і перемогла з рахунком 4:2. Звитяга над бронзовим призером цьогорічної студентської національної першості привела збірну ЛДУФК до чемпіонства в рамках змагань за програмою Універсіада Львівщини-2018, з чим ми її й вітаємо.

Детальніше »

VIII Кубок ЛДУФК зі спортивного «Що? Де? Коли?» (Фото)

16 травня 2018 р.

У понеділок, 14 травня відбувся VIII Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?». В інтелектуальних змаганнях взяли участь 14 команд, які представляли усі факультети нашого Університету від першого до п’ятого курсу, а також професорсько-викладацький склад і працівники ЛДУФК.

Детальніше »

Студент ЛДУФК Олесь Чудовський – переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату Європи за версією ISKA

КІКБОКСИНГ 

16 травня 2018 р.

Вперше у своїй історії Україна (м. Київ) прийняла чемпіонат світу з кікбоксингу за версією ISKA, де наші спортсмени вибороли 47 золотих, 32 срібні та 22 бронзові медалі й посіли перше загальнокомандне місце. Паралельно у столиці України проходив й Відкритий чемпіонат Європи, де студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет фізичної реабілітації) Олесь Чудовський з клубу «Золотий Лев» (особистий тренер – Юрій Кардашевський) завоював три медалі: золоту – в розділі К1 Лайт, срібні – у розділах лайт і семі-контакт.

Детальніше »

Підсумки міжнародної наукової конференції (Фото)

16 травня 2018 р.

До участі у 6-й Міжнародній конференції з науки, культури і спорту, яка відбулася під гаслом «Використання спорту, культури і соціальних наук для відновлення втрачених цінностей» зголосилося понад 400 викладачів і науковців з 15 країн світу.

Детальніше »

Завтра стартує Кубок Львова зі спортивної гімнастики пам’яті Віктора Чукаріна

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА 

15 травня 2018 р.

Упродовж 16–17 травня у спеціалізованому гімнастичному залі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові (вул. Кн. Ольги, 3а) відбудуться відкриті змагання зі спортивної гімнастики «Кубок міста Львова», присвячені пам’яті олімпійського чемпіона, уславленого випускника, а згодом і заслуженого тренера України та завідувача кафедри гімнастики Львівського державного університету фізичної культури, доцента Віктора Чукаріна.

Детальніше »

Жіноча команда ЛДУФК з стрітболу зіграє у фінальній частині Студентської ліги-2018

СТРІТБОЛ 

15 травня 2018 р.

У спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Самчука, 14), що в Стрийському парку міста Лева, відбулися зональні змагання Студентської ліги зі стрітболу (баскетбол у форматі 3х3 на один кошик) серед жінок. Участь у турнірі взяло шість команд: по дві з НУ «Львівська політехніка» і Львівського державного університету фізичної культури, а також команди із Тернополя та Івано-Франківська.

Детальніше »

Випускник ЛДУФК Василь Козар знову очолив «Галичанку»

ГАНДБОЛ 

15 травня 2018 р.

Після того, як вчетверте поспіль «Галичанка» завоювала «золото» вітчизняної Суперліги України, керівництво клубу доволі несподівано вирішило змінити тренерський штаб команди. Відтак, до матчів Кубка України, які відбудуться в Ужгороді 19-20 травня «Галичанку» готує випускник нашого університету Василь Козар, котрий уже був її наставником з 2007 року по листопад 2015 року.

Детальніше »

У ЛДУФК пройшла XI міжнародна науково-практична конференція «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення» (Фото)

14 травня 2018 р.

10-11 травня 2018 року в нашому виші відбулася XI міжнародна науково-практична конференція «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення». У конференції взяли участь 148 науковців і практиків із 39 закладів вищої освіти, науково-дослідних закладів та установ із 5 країн...

Детальніше »

Міжнародна наукова конференція «Physical Activity and Health in Interdisciplinary Approach»

13 травня 2018 р.

11 травня в Академії Яна Длугоша в м. Ченстохова (Польща) відбулася ІІІ Міжнародна наукова конференція «Physical Activity and Health in Interdisciplinary Approach» в якій взяли участь молоді науковці з 8 країн світу...

Детальніше »

Доценти ЛДУФК на міжнародному стажуванні за програмою ERASMUS+ (Фото)

12 травня 2018 р.

З 23 по 27 квітня міжнародне стажування за програмою ERASMUS+ у Жешувському університеті (інститут фізичної терапії) проходили доценти кафедри фізичної терапії та ерготерапії Катерина Тимрук-Скоропад та Олег Білянський. Була насичена програма навчання та обміну досвідом...

Детальніше »

Ірина Кленіна: «Для бронзових медалей забракло ротації складу»

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга 

11 травня 2018 р.

Хоч і сезон у жіночій Вищій баскетбольній лізі чемпіонату України уже завершився, однак львівські баскетболістки досі перебувають у бойовому настрої. Поговорити з головним тренером «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», викладачем кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури Іриною Кленіною вдалось лише після чергового тренування команди.

Детальніше »

15 травня у ЛДУФК відбудеться нагородження переможців конкурсу «Олімпійська писанка – 2018»

11 травня 2018 р.

В актовій залі головного корпусу Львівського державного університету фізичної культури у вівторок, 15-го травня, відбудеться нагородження переможців та дипломантів традиційного, уже п’ятого за ліком творчого конкурсу «Олімпійська писанка – 2018». Початок заходу – о 12:00. Запрошуються усі бажаючі, вхід – вільний.

Детальніше »

Фотофакт: Анна Музичук отримала від «Барселони» іменну футболку

ШАХИ 

10 травня 2018 р.

Третій номер жіночого рейтингу Міжнародної федерації шахів (ФІДЕ) та лідера національної збірної України, випускниця ЛДУФК Анна Музичук отримала в подарунок від каталонського футбольного клубу «Барселона» іменну футболку. Українська шахістка Анна Музичук побувала на матчі іспанської Прімери «Барселона» – «Вільярреал» (5:1) і отримала в подарунок від каталонського клубу іменну футболку.

Детальніше »

Гостьова перемога у галицькому дербі

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України 

9 травня 2018 р.

Вчора відбулися заключні матчі попереднього етапу чемпіонату України з футболу сезону-17/18 серед команд вищих навчальних закладів. Зокрема збірна Львівського державного університету фізичної культури свій заключний поєдинок провела у гостях проти футбольного клубу «Тернопіль-Педуніверситет».

Детальніше »

Захоплююча мандрівка студентів ЛДУФК експозицією Музею визвольної боротьби України (Фото)

9 травня 2018 р.

Студенти першого курсу факультету фізичного виховання (група 1-ФК) під керівництвом доцента кафедри олімпійської освіти Андрія Сови відвідали Музей визвольної боротьби України, що розташувався у будівлі колишнього стрілецького товариства по вул. Лисенка, 23а. Дорогою до музею, студенти також ознайомилися з пам’ятками історії...

Детальніше »

Троє представників ЛДУФК виступлять на Євро-2018 з карате у Сербії

КАРАТЕ 

9 травня 2018 р.

Завтра, 10-го травня, в сербському місті Нові-Сад стартує європейська першість з карате WKF 2018 року. Заявка української збірної нараховує 17 спортсменів (11 чоловікві та шість жінок), серед них й троє представників Львівського державного університету фізичної культури – випускники Катерина Крива і Галина Мельник, а також студент-слухач факультету перепідготовки Ярослав Горуна.

Детальніше »

Вікторія Тріфан виборола «бронзу» молодіжної першості України з дзюдо

ДЗЮДО 

8 травня 2018 р.

Упродовж двох днів, 4-го і 5-го, травня у Дніпрі тривав молодіжний чемпіонат України-2018 з дзюдо, який є відбірковим до чемпіонату Європи-2018 серед молоді U-23 в Будапешті (Угорщина). У змаганнях в місті на берегах Дніпра взяли участь близько 300 спортсменів з 22 регіонів України, серед яких і дзюдоїсти з нашого вишу.

Детальніше »

Ветерани-випускники ЛДУФК зіграли у матчі, присвяченому 100-літтю ФК «Дніпро» (Фото)

ФУТБОЛ 

8 травня 2018 р.

Ветерани «Дніпра» та «Карпат», склад яких майже повністю був сформований з випускників Львівського державного університету фізичної культури, зіграли товариський матч присвячений 100-річчю ФК «Дніпро». Олімпійські чемпіони, чемпіони СРСР, медалісти чемпіонатів України – за грою живих легенд можна було спостерігати вчора, 7-го травня, у Винниках. На місцевому стадіоні імені Богдана Маркевича відбувся товариський матч між ветеранами «Карпат» та «Дніпра», приурочений до визначної річниці.

Детальніше »

«Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення»

НАШІ ВИДАННЯ 

8 травня 2018 р.

Вийшов друком збірник матеріалів ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми активізації рекреаційно-оздоровчої діяльності населення». До збірника увійшли статті, що стосуються історичних, соціально-економічних аспектів рекреаційної і туристичної діяльності, проблем розвитку рекреаційно-туристичних зон, територій, об’єктів; «Спорту для всіх» в Україні та за кордоном; змісту рекреаційно-оздоровчої діяльності різних груп населення; проблем адаптивної фізичної культури; питань підготовки фахівців.

Детальніше »

Гладкий Віктор – чемпіон Європи!

ПАУЕРЛІФТИНГ 

8 травня 2018 р.

7 травня 2018 року назавжди увійде в історію розвитку львівського пауерліфтингу, бо студент 3 курсу ЛДУФК (факультет фізичного виховання) Віктор Гладкий у ваговій категорії до 83 кг серед юніорів виборов звання чемпіона Європи. У присіданнях зі штангою Віктору підкорилась вага 305 кг, у жимі лежачи – 222,5 кг та у тязі становій – 292,5 кг

Детальніше »

Студенти ЛДУФК проходять практику в Польщі

7 травня 2018 р.

27 квітня 2018 року студенти 2 курсу факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури під керівництвом заступника декана факультету туризму доцента Кухтія А.О. та старшого викладача кафедри туризму Чикайло Ю.І., в рамках виробничої практики, здійснили виїзд до Республіки Польщі. З теплими привітаннями і урочистим тортом, студентів привітали директор пан Лешек Харатик та працівники закладу готельно-відпочинкового комплексу «Панорама Морська».

Детальніше »

Практичні заняття в національному природному парку «Синевир» (Фото)

7 травня 2018 р.

3-4 травня студенти 3 курсу факультету туризму (група 32-Т) ЛДУФК під керівництвом доцента кафедри туризму Худоби В.В. в рамках практичних занять з дисципліни «Сільський та екологічний туризм» мали змогу відвідати Національний природний парк «Синевир», водоспад Шипіт та мальовниче село-музеїв Колочаву.

Детальніше »

Богдан Фітель – срібний призер Євро-2018 з пауерліфтингу серед юнаків

ПАУЕРЛІФТИНГ 

7 травня 2018 р.

Радісна звістка надійшла із чеського міста Плзень, де відбувається чемпіонат Європи-2018 з пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків і жінок. У ваговій категорії до 59 кг серед юнаків студент першого курсу Львівського державного університету фізичної культури (факультет спорту) Богдан Фітель у складі збірної України виборов три малі медалі (срібну – в присіданнях, золоту – у жимі лежачи і бронзову – у тязі становій) та срібну нагороду в сумі триборства.

Детальніше »

Квартет першокурсників ЛДУФК зіграє за збірну України U-18 на «Кубку Словаччини»

ФУТБОЛ 

7 травня 2018 р.

Юніорська збірна України U-18 з футболу, сформована з гравців не старше 2000 року народження сьогодні, 7-го травня, стартує на традиційному міжнародному турнірі «Кубок Словаччини – 2018». До табору «синьо-жовтих» запрошено й четверо студентів першого курсу кафедри футболу (завідувач – доцент Андрій Дулібський) Львівського державного університету фізичної культури – воротар Андрій Артим, захисник Петро Харжевський та півзахисники Іван Желізко і Орест Панчишин. Зазначимо, що усі вони є гравцями юніорської команди львівських «Карпат» U-19.

Детальніше »

Андрій Проценко – п’ятий на етапі легкоатлетичної «Діамантової ліги» у Досі

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

7 травня 2018 р.

Представник Львівського державного університету фізичної культури Андрій Проценко розпочав міжнародний сезон-2018 з виступу на першому етапі «Діамантової ліги» в Досі, де посів п’яте місце в секторі для стрибків у висоту і отримав свої перші «діамантові» очки у 2018 році.

Детальніше »

Вручення відзнаки імені професора Ахмета Хамді Тургута (Фото)

6 травня 2018 р.

Під час VI Міжнародної конференції з науки, культури і спорту відбулося вручення відзнак імені професора Ахмета Хамді Тургута у трьох номінаціях: «Наука», «Культура і мистецтво» і «Спорт». Однією з нагород було вшановано представника Львівського державного університету фізичної культури.

Детальніше »

Перестало битися серце Боровської Ганни Володимирівни

6 травня 2018 р.

Сьогодні, 6-го травня, на 65-му році життя перестало битися серце головного бухгалтера ЛДУФК (1994-2017 рр.) Боровської Ганни Володимирівни. Ректорат та увесь колектив університету сумують і висловлюють щирі співчуття рідним, друзям та колегам по роботі покійної.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК працювали волонтерами на обласному фіналі дитячих змагань «Олімпійське лелеченя»

5 травня 2018 р.

У Львові, на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» (вулиця Янева, 10) відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» – «Olympic move UA», в організації, проведенні та суддівстві якого активну участь взяли студенти четвертого курсу факультету спорту та магістри Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Детальніше »

«Галичанка» грандіозно й по-спортивному відсвяткувала своє четверте чемпіонство поспіль (Фото)

ГАНДБОЛ. Суперліга-17/18 

4 травня 2018 р.

Інтригуючий фінал, зіркові гості, бризки шампанського й конфеті, море квітів, подарунків й привітань – так у Львові грандіозно завершився ХІІІ, заключний тур жіночої гандбольної Суперліги в рамках чемпіонату України сезону-17/18.

Детальніше »

Курси підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики України на базі ЛДУФК (Фото)

4 травня 2018 р.

Напередодні, 3 травня 2018 року о 14:00 на базі Львівського державного університету фізичної культури відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України та системи Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ) були проведені курси підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики України 2 рівня (тренери клубів та навчальних закладів).

Детальніше »

VIII Кубок ЛДУФК зі спортивного «Що? Де? Коли?

4 травня 2018 р.

14 травня 2018 року в аудиторії №317 о 15.00 розпочнеться VIII Кубок Львівського державного університету фізичної культури зі спортивного «Що? Де? Коли?. Запрошуються команди, сформовані зі студентів одного факультету у складі 4–6 осіб. Заявки слід подавати до 14 травня.

Детальніше »

Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» фінішувала четвертою

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

3 травня 2018 р.

Баскетбольна жіноча команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» фінішувала четвертою у чемпіонаті України серед клубів вищої ліги. У вирішальному матчі за «бронзу» студентки ЛДУФК вдома поступилися (45:57) фарм-клубу столичної команди «Київ-Баскет», яка цьогоріч виграла жіночу Суперлігу.

Детальніше »

«Галичанка» – чемпіон Балтійської гандбольної ліги сезону–2017/2018

ГАНДБОЛ. Балтійська ліга-17/18 

3 травня 2018 р.

Вирішальний п’ятий тур Балтійської жіночої гандбольної ліги Львів готувався прийняти у травні. Але організатори вирішили його не проводити, а чемпіона та призерів визначити за підсумками чотирьох проведених турів. Відтак, львівська «Галичанка», за яку виступають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, стала чемпіоном Балтійської ліги сезону 2017/2018 рр.

Детальніше »

Кубки Ліги чемпіонів у Львові

ФУТБОЛ 

2 травня 2018 р.

У понеділок, 30-го квітня, всі львів’яни та гості міста Лева мали чудову нагоду побачити на власні очі головні трофеї європейського клубного футболу – кубки жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА, доторкнутися до них та сфотографуватися разом із ними. Кубки побували на «Арені Львів», де були представлені вихованцям футбольних ДЮСШ Львівщини, юним футболістам, а потім відправилися у центр міста – у сквер В’ячеслава Чорновола.

Детальніше »

Мошовська Ірина – бронзовий призер II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія»

2 травня 2018 р.

З 26 по 27 квітня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія». ЛДУФК на даному заході представляла студентка V курсу факультету фізичної реабілітації Мошовська Ірина.

Детальніше »

Ми знаємо усе про твою майбутню професію! (Відео)

2 травня 2018 р.

Долучайся до команди фахівців кафедри теорії та методики фізичної культури і ми поділимося з тобою своїми профеційними знаннями та практичним досвідом. Здобувай освіту з нами за спеціальністю Фізична культура та отримай низку переваг. Ми очікуємо саме на тебе!

Детальніше »

У новому рейтингу ФІДЕ Анна Музичук – третя, Марія Музичук – восьма

ШАХИ. Рейтинг ФІДЕ 

1 травня 2018 р.

Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) сьогодні, 1-го травня, оприлюднила оновлений рейтинг-лист. До першої десятки списку у жінок, як і раніше, входять дві українки, випускниці Львівського державного університету фізичної культури – Анна Музичук (коефіцієнт Ело – 2564) та її молодша сестра, екс-чемпіонка світу Марія Музичук (2532), які посідають третє і восьме місця відповідно.

Детальніше »

Доля «бронзи» вирішиться у Львові 3 травня

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

30 квітня 2018 р.

Жіноча команда нашого вишу «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» після переконливої домашньої перемоги над БК «КСЛІ-Київ-Баскет» (76:60) поступилася на останніх хвилинах виїзної зустрічі у столиці України – 48:50. Відтак, доля «бронзи» жіночої вищої ліги України вирішиться у третій грі, яка відбудеться на майданчику Львівської обласної ДЮСШ 3 травня.

Детальніше »

ЛДУФК гостинно приймав VI Міжнародну конференцію з науки, культури та спорту (Фото)

30 квітня 2018 р.

25-27 квітня 2018 року Львівський державний університет фізичної культури приймав VI Міжнародну конференцію з науки, культури та спорту, до участі в якій зголосилось понад 450 науковців, викладачів, митців, представників спортивних організацій з 15 країн світу, зокрема, з України, Туреччини, Іраку, Йорданії, США, Польщі, Албанії, Румунії.

Детальніше »

«Галичанка» в Ужгороді достроково стала чемпіоном України!

ГАНДБОЛ. Суперліга України 

30 квітня 2018 р.

У неділю, 29-го квітня, в Ужгороді завершився передостанній тур фінальної частини змагань жіночої Суперліги в рамках чемпіонату України з гандболу сезону-17/18. В заключному матчі львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці та студентки Львівського державного університету фізичної культури, зіграла унічию з тамтешніми «Карпатами» (20:20) й достроково стала чемпіоном України – вчетверте поспіль!

Детальніше »

ХІ Дитячий форум у Львові: програма фізкультурно-спортивних заходів

ДИТЯЧИЙ СПОРТ 

29 квітня 2018 р.

Відповідно до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23-го квітня 2018 року №337/0/5-18 Синютки О.М., з метою популяризації української дитячої книги і сприяння розвитку видавничої справи, забезпечення належної підготовки та проведення Дитячого форуму у Львові, управління фізичної культури та спорту інформує про те, що з 10-го до 13-го травня поточного року у Львівському Палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника,17) відбудеться ХІ Дитячий форум.

Детальніше »

3-го травня у ЛДУФК відбудуться курси підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики

ЛЕГКА АТЛЕТИКА 

29 квітня 2018 р.

У четвер, 3-го травня, о 14:00 на базі ЛДУФК відповідно до плану роботи Федерації легкої атлетики України та системи Міжнародної федерації легкої атлетики заплановано проведення курсів підвищення кваліфікації та сертифікації тренерів з легкої атлетики України 2 рівня (тренери клубів та навчальних закладів).

Детальніше »

Студентки ЛДУФК перемогли киянок у першій грі за «бронзу»

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

28 квітня 2018 р.

Баскетбольна команда вищої ліги нашого вишу «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» на домашньому майданчику обласної ДЮСШ перемогла «КСЛІ-Київ-Баскет» (76:60) у першому матчі «бронзової» серії до двох перемог. У разі повторної звитяги у Києві 30 квітня саме студентки ЛДУФК стануть бронзовими призерами сезону-2017/2018.

Детальніше »

Росіяни пропонували Усику гроші, аби він погодився боксувати з Гассієвим у Москві

БОКС. Всесвітня суперсерія 

28 квітня 2018 р.

Росіяни хочуть провести фінальний бій Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) у першій важкій вазі між українцем, випускником аспірантури ЛДУФК Олександром Усиком та своєю зіркою Муратом Гассієвим у Москві. Заради цього вони пропонували Усику хабаря. Про це заявив президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав’ялов.

Детальніше »

Баскетболістки ЛДУФК розпочинають «бронзову» серію плей-оф

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

27 квітня 2018 р.

Жіноча баскетбольна команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури та вихованок львівської СДЮСШ ІВС «Спартак» (тренери – викладачі кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Ірина Кленіна та Ігор Романчук), розпочинає боротьбу за бронзові нагороди чемпіонату України серед клубів жіночої Вищої ліги сезону-17/18.

Детальніше »

Міжнародний фестиваль «Світ психології – 2018»

26 квітня 2018 р.

У рамках міжнародного фестивалю «Світ психології – 2018» 16–20 травня у Києві пройдуть VІІ міжнародні Челпанівські психолого-педагогічні читання та презентація номінантів та лауреатів Премії імені В.А. Роменця – фахової відзнаки України у галузі психології і педагогіки.

Детальніше »

Кафедра педагогіки та психології взяла участь у V регіональному науковому семінарі до Дня психолога

26 квітня 2018 р.

20 квітня 2018 року викладачі кафедри педагогіки та психології взяли участь у V регіональному науковому семінарі до Дня психолога на тему «Видатні постаті психології: історія, сучасність та перспективи», який проходив на базі кафедри практичної психології та педагогіки навчально-наукового інституту психології та соціального захисту Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Детальніше »

Радехів: Профорієнтаційна робота для майбутніх абітурєнтів від викладачів факультету туризму

26 квітня 2018 р.

19 квітня 2018 року в кіноконцертній залі телестудії «Радехів» відбулась зустріч старшокласників загальноосвітніх шкіл м. Радехова та Радехівського району із викладачами факультету туризму Львівського державного університету фізичної культури, зокрема: доц. Павленчик А.О., доц. Худобою В.В., ст. викладачем Гуцуляк В.Р. та викладачем Радзімовською О.В.

Детальніше »

Вроцлав: Міжнародна конференція в Польщі за участі студентів факультету туризму (Фото)

25 квітня 2018 р.

19 квітня 2018 року студенти факультету туризму відвідали III Międzynarodowa Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa «O Ukrainie interdyscyplinarnie na Uniwersytecie Wrocławskim» Uniwersytet Wrocławski Wydział Filologiczny Instytut Filologii Słowiańskiej в Польщі. На конференції свої наукові роботи представили: студентка 1 курсу спеціальності Менеджент Владислава Беспала «Features of Human resource management in Ukrainian hotels» (керівник наукової роботи Криштанович С. В.).

Детальніше »

Студенти ЛДУФК – призери II етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

25 квітня 2018 р.

18-20 квітня 2018 року у Національному університеті фізичного виховання і спорту України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт». Участь в Олімпіаді взяли 52 представники із 18 вищих навчальних закладів України. Програма Олімпіади включала три конкурси: тестування з дисциплін «Загальна теорія підготовки спортсменів» та «Професійний спорт» і творчий конкурс з дисципліни «Олімпійський спорт».

Детальніше »

Медальні здобутки першокурсників ЛДУФК (Фото)

ВЕЛОСПОРТ. Чемпіонат України 

25 квітня 2018 р.

На львівському велотреку СКА Збройних сил України завершився весняний чемпіонат України з велоспорту (трек) у різних вікових групах (юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки та молодші дівчата). На цих змаганнях гідно представили свій навчальний заклад першокурскники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Солтис Богдана та Лола Любомир (обоє – факультет спорту).

Детальніше »

Щоколова Єлизавета – призерка ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка»

25 квітня 2018 р.

18-20 квітня 2018 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з науки «Регіональна економіка». Олімпіада проходила у 2 тури. Перший тур – комп’ютерне тестування, другий тур – письмове завдання, яке передбачало теоретичні питання, аналітичні, ситуаційні та розрахункові задачі.

Детальніше »

Надважлива домашня перемога збірної ЛДУФК

ФУТБОЛ. Чемпіонат України серед ВНЗ 

25 квітня 2018 р.

24 квітня на стадіоні СКІФ збірна команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського здобула надзвичайно важливу перемогу над ФК «Кременець-Академія» Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка (2:0) у матчі передостаннього туру Чемпіонату України серед ВНЗ (Західна конференція). Попереду у наших студентів-футболістів – виїзд до Тернополя, після чого й визначиться остаточна турнірна доля команди кафедри футболу ЛДУФК.

Детальніше »

Профорієнтаційна робота для школярів від викладачів ЛДУФК

24 квітня 2018 р.

Викладачі кафедри економіки, менеджменту та готельно-ресторанного бізнесу та кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури в рамках профорієнтаційної роботи відвідали м. Долина Івано-Франківської обл.

Детальніше »

Збірна ЛДУФК з вільної боротьби – переможець першості ВНЗ Львівщини

ВІЛЬНА БОРОТЬБА 

24 квітня 2018 р.

Команда Львівського державного університету фізичної культури перемогла в командній першості чемпіонату області з вільної боротьби серед ваших навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації та відновила статус лідера у цьому виді спорту серед вишів Львівщини.

Детальніше »

Літературний редактор. Хто він?

23 квітня 2018 р.

LITOSVITA – Центр літературної освіти (здійснює освітні програми у сфері літератури, книжкової та редакторської справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом) 21–22 квітня вперше у Львові зорганізував Школу редагування, у якій взяли участь редактор Уляна МАКСИМІВ, провідний редактор Єлизавета ЛУПИНІС і керівник редакційно-видавничого відділу нашого Університету Оксана БОРИС.

Детальніше »

Відійшов у інший світ Байцар Юрій Іванович

23 квітня 2018 р.

Сьогодні, 23-го квітня, на 70-му році життя перестало битися серце старшого викладача кафедри зимових видів спорту Львівського державного університету фізичної культури, судді національної категорії з лижного спорту Байцара Юрія Івановича. Ректорат та увесь колектив університету разом зі студентами сумують і висловлюють щирі співчуття рідним, друзям та колегам по роботі покійного.

Детальніше »

Завтра футболісти ЛДУФК у матчі чемпіонату ВНЗ України-17/18 прийматимуть ФК «Кременець Академія»

ФУТБОЛ. Чемпіонат ВНЗ України-17/18 

23 квітня 2018 р.

Попередній етап чемпіонату України з футболу сезону-17/18 серед команд вищих навчальних закладів виходить на фінішну пряму. Наразі командам у Західній Конференції залишилося зіграти по два матчі. Зокрема, завтра, 24-го квітня, свій передостанній поєдинок зіграє збірна Львівського державного університету фізичної культури, яка на своєму полі прийматиме ФК «Кременець Академія», що представляє Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію імені Тараса Шевченка. Принципове протистояння на стадіоні «Арена СКІФ» (Львів, вулиця Черемшини, 17) розпочнеться о 14:00.

Детальніше »

Чотири перемоги «Галичанки» у Литві

ГАНДБОЛ. Балтійська ліга 

23 квітня 2018 р.

У передостанньому турі Балтійської ліги чемпіон України львівська «Галичанка», кольори якої захищають здебільшого випускниці чи студентки Львівського державного університету фізичної культури, здобули чотири перемоги і зазнали однієї поразки.

Детальніше »

Мошовська Ірина – призерка ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади «Фізична реабілітація» зі спеціальності «Здоров’я людини»

23 квітня 2018 р.

З 19 по 20 квітня 2018 року на базі Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади «Фізична реабілітація» зі спеціальності «Здоров'я людини». ЛДУФК на даному заході представляло троє студентів (Мошовська Ірина, Гаргас Юрій та Манюк Андрій) та член журі доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії Крук Богдан Романович.

Детальніше »

Вагома заявка ватерполістів «Динамо» на повернення чемпіонського титулу

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-2017/2018 

22 квітня 2018 р.

Учора ввечері матчем лідерів вітчизняного ватерполо – збірної Харківщини та львівського «Динамо», в складі якого грає чимало нинішніх студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а очолює команду тренерський тріумвірат у складі Ігоря Зінкевича, Олексія Шведова і Віктора Момота, які вищу освіту здобули у стінах нашого університету – завершився п’ятий, передостанній тур XXVII чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги сезону-2017/2018.

Детальніше »

Презентація книги викладачів ЛДУФК у «Львівській політехніці»

21 квітня 2018 р.

У четвер, 26-го квітня, у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» (вул. С. Бандери, 12; аудиторія – 217), в рамках авторського проекту Ірини Фаріон «Від книги до мети», відбудеться зустріч із науковцями кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури доцентами Ярославом Тимчаком і Андрієм Совою, а також презентація їхньої книги «Іван Боберський – основоположник української тіловиховної та спортової традиції». Початок – о 16:00. Вхід – вільний.

Детальніше »

Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» змагатиметься за «бронзу»

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

20 квітня 2018 р.

Жіноча баскетбольна команда нашого вишу (головний тренер – Ірина Кленіна), яка виступає у вищій лізі України, не змогла вийти у фінал, програвши два матчі півфінальної серії запорізькій «Козачці-КПУ». Тепер студентки-баскетболістки ЛДУФК змагатимуться за «бронзу».

Детальніше »

Шахова королева Анна Музичук і майстер народної творчості Марія Янко відкрили у ЛДУФК виставку «Олімпійська писанка» (Фото)

20 квітня 2018 р.

У середу, 18 квітня 2018 року в читальній залі Львівського державного університету фізичної культури відбулося відкриття виставки творчих робіт «V-го творчого конкурсу» Олімпійська писанка». Загалом представлено близько 100 робіт з 9-ти районів Львівської області та м. Львова і Снятинського району Івано-Франківської області. У церемонії взяли участь когорта знаних львівських митців і прославлених спортсменів. Виставка триватиме до 4 травня. Її ознаменували святом сучасної української калокагатії.

Детальніше »

Анна Ушеніна – бронзовий призер, Марія Музичук – з путівкою на майбутній Кубок світу

ШАХИ. Євро-2018 

20 квітня 2018 р.

У Словаччині завершився особистий чемпіонат Європи з шахів, який виграла росіянка Валєнтіна Гуніна. Українка Анна Ушеніна стала бронзовим призером, а випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук фінішувала 14-ою й разом із ще однією українкою Юлією Осьмак здобула путівку на Кубок світу-2019. Її старша сестра, також випускниця ЛДУФК Анна Музичук, має право грати в ньому, як фіналістка попереднього Кубку світу.

Детальніше »

Перестало битися серце Волкова Володимира Івановича

19 квітня 2018 р.

Сьогодні, 19-го квітня, на 68-му році життя раптово помер Волков Володимир Іванович – багаторічний завідувач студентського гуртожитку № 3 Львівського державного університету фізичної культури. Ректорат та увесь колектив університету разом зі студентами сумують і висловлюють щирі співчуття рідним, друзям та колегам по роботі покійного.

Детальніше »

Бій Усик – Гассієв перенесли на літо, але його не переноситимуть із Саудівської Аравії

БОКС: Всесвітня суперсерія 

19 квітня 2018 р.

Бій між українцем, випускником аспірантури Львівського державного університету фізичної культури Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим в рамках фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) не змінюватиме попередньо визначене місце проведення. Організатори бою не мають наміру переносити поєдинок із Саудівської Аравії. Проте, його дата поки залишається невідомою.

Детальніше »

Віктору Згобі – 50!

19 квітня 2018 р.

Сьогодні, 19-го квітня, свій 50-літній ювілей зустрічає старший викладач кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури, відмінник освіти України, суддя міжнародної категорії з гандболу, тренер збірної жіночої команди університету з гандболу Згоба Віктор Лукович!

Детальніше »

Студентки ЛДУФК зіграли два матчі волейбольної Студентської ліги

ВОЛЕЙБОЛ. Студентська ліга України 

19 квітня 2018 р.

У чемпіонаті України-2018 з волейболу серед студентських жіночих команд – Студентська ліга – відбулися два тури. Честь Львівського державного університету фізичної культури у цих змаганнях захищають студентки нашого вишу, підопічні Василя Ковцуна з команди «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», які після неоднозначної поразки у Чернівцях (2:3), у Києві впевнено перемогли опоненток з Київського Національного університету фізичного виховання і спорту України – 3:0. Вирішальний тур пройде у травні місяці у Львові.

Детальніше »

Команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» на виїзді програла «Козачці-КПУ»

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

19 квітня 2018 р.

Жіноча команда Львівського державного університету фізичної культури «ЛДУФК-СКІФ-Спартак» (головний тренер – Ірина Кленіна) поступилася у першій виїзній грі півфінальної серії матчів до двох перемог запорізькій «Козачці-КПУ» – 48:60. Повторний поєдинок у Львові – 20 квітня на майданчику Львівської обласної ДЮСШ.

Детальніше »

Шоста перемога Марії Музичук на Євро-2018

ШАХИ. Євро-2018 

19 квітня 2018 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, обігравши грузинку Мері Арабідзе білими фігурами, здобула другу перемогу поспіль на особистому чемпіонаті Європи і за тур до завершення із 7-ма очками (6 перемог, 2 нічиї) перемістилася з 10-го на 7-ме місце, що дозволяє розраховувати на потрапляння у число перших 14-ти, які за підсумками чемпіонату Європи здобудуть путівки на майбутній Кубок світу.

Детальніше »

Самбіст Ярослав Давидчук – бронзовий призер молодіжного Євро-2018

САМБО. Євро-2018 

18 квітня 2018 р.

З 13-по 15-е квітня у столиці Чехії Празі відбувся молодіжний чемпіонат Європи-2018 з боротьби самбо. Понад 200 спортсменів віком до 21-го року з 25-ти країн нашого континенту у спорткомплексі «Краловська арена» виборювали нагороди Старого Світу, серед яких і студент першого курсу 2-ї групи факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Ярослав Давидчук.

Детальніше »

Завтра у Харкові «Динамо» стартує в 5-му турі ватерпольної Суперліги-17/18

ВОДНЕ ПОЛО. Суперліга-2017/2018 

18 квітня 2018 р.

Завтра, 19-го квітня, у Харкові розпочнеться п’ятий, передостанній тур XXVII Чемпіонату України з водного поло серед клубів чоловічої Суперліги, поєдинки якого пройдуть на водному майданчику басейну спорткомплексу «Політех» столиці Слобожанщини.

Детальніше »

Баскетболістки ЛДУФК сьогодні зіграють перший матч півфіналу плей-оф Вищої ліги

БАСКЕТБОЛ. Вища ліга (жінки) 

18 квітня 2018 р.

Сьогодні, 18-го квітня, розпочнуться півфінальні зустрічі в рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону-17/18. До цієї стадії, дійшли колективи з Києва, Івано-Франківська, Львова та Запоріжжя. Місто Лева представляє команда «ЛДУФК-СКІФ-Спартак», сформована зі студенток Львівського державного університету фізичної культури та вихованок львівської СДЮСШ ІВС «Спартак» (тренери – викладачі кафедри спортивних і рекреаційних ігор ЛДУФК Ірина Кленіна та Ігор Рманчук).

Детальніше »

Львів прийматиме міжнародну зустріч з боксу Україна – Італія присвячену 10-літтю перемоги Андрія Котельника

БОКС. Міжнародна зустріч 

18 квітня 2018 р.

У Львові у вівторок, 24 квітня, відбудеться міжнародний товариський матч з боксу, присвячений 10-річчю перемоги знаменитого випускника Львівського державного університету фізичної культури Андрія Котельника в бою за титул чемпіона світу серед боксерів-професіоналів.

Детальніше »

Cьогодні у ЛДУФК відбудеться відкриття виставки «Олімпійська писанка»

18 квітня 2018 р.

У головному корпусі Львівського державного університету фізичної культури (читальна зала другого поверху) з 18-го квітня до 4-го травня триватиме виставка робіт традиційного, уже 5-го за ліком творчого конкурсу «Олімпійська писанка – 2018». Відкриття виставки відбудеться сьогодні, 18-го квітня. Початок – о 13:00. Запрошуються усі бажаючі, вхід – вільний.

Детальніше »

П’ята перемога Марії Музичук на Євро-2018

ШАХИ. Євро-2018 

18 квітня 2018 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук після двох поразок поспіль, на щастя, не знітилася, а перемогла росіянку Дарію Войт у матчі 9-го туру особистого чемпіонату Європи у Словаччині. Після цієї звитяги в активі Марії шість очок (5 перемог, 2 нічиї) і вона піднялася на 10-те місце.

Детальніше »

Навчальний посібник «Оздоровче плавання»

НАШІ ВИДАННЯ 

17 квітня 2018 р.

Пропонуємо ознайомитися з навчальним посібником «Оздоровче плавання». Автори – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри теорії спорту та фізичної культури Юрій Аркадійович БРІСКІН, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, докторант Тетяна Євгенівна ОДИНЕЦЬ, доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри теорії спорту та фізичної культури Мар’ян Петрович ПІТИН і кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету підвищення кваліфікації, перепідготовки, післядипломної та заочної освіти нашого Університету Олег Юрійович Сидорко.

Детальніше »

Друга поспіль поразка віддалила Марію Музичук від лідера

ШАХИ. Євро-2018 

17 квітня 2018 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, на жаль, зазнала другої поспіль поразки на особистому чемпіонаті Європи у Словаччині. Після програшу від поточного лідера турніру росіянки Валєнтіни Гуніної Марія Музичук білими фігурами поступилася Клаудії Кулон з Польщі.

Детальніше »

Оглядова екскурсія сакральними місцями Львівщини (Фото)

16 квітня 2018 р.

12 квітня студенти 2 курсу факультету туризму ЛДУФК під керівництвом старшого викладача кафедри туризму Чикайло Ю.І., викладача Курах О.С. та аспіранта Кучера П. В. в рамках практичних занять з дисципліни «Релігійний туризм» здійснили оглядову автобусну екскурсію «Середньовічна Жовква, Крехівський монастир, Страдчанська печера».

Детальніше »

Ватерполісти львівського «Динамо» виграли турнір «Кубок Лодзі -2018»

ВОДНЕ ПОЛО 

16 квітня 2018 р.

У польському місті Лодзь завершився традиційний міжнародний турнір «Кубок Лодзі -2018». Серед чотирьох учасників за почесний трофей на водному майданчику басейну Bay of Sport змагалися й ватерполісти львівського «Динамо», в складі якого грає низка студентів та випускників Львівського державного університету фізичної культури, а тренують команду заслужений тренер України Ігор Зінкевич та Олексій Шведов, які вищу освіту здобували у стінах нашого вишу.

Детальніше »

Василь Андрухів посів третє місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді-2018

16 квітня 2018 р.

Студенти ЛДУФК взяли участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади-2018 зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура), що відбулась у період з 4-го по 6-е квітня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України м. Київ.

Детальніше »

Жіноча збірна ЛДУФК – переможець Універсіади Львівщини-2018

ФУТЗАЛ 

16 квітня 2018 р.

Жіноча збірна з футзалу Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського провела чергові календарні матчі Універсіади Львівщини-2018 за підсумками яких достроково, за тур до фінішу, стала недосяжною для своїх суперниць!

Детальніше »

«Галичанка» наблизилася до чемпіонства

ГАНДБОЛ. Суперліга України (жінки) 

16 квітня 2018 р.

Діючі чемпіонки України, гандболістки львівської «Галичанки», кольори якої здебільшого захищають випускниці чи студентки Львівського державного університету фізичної культури, здобули дві важливі перемоги у першому з трьох фінальних раундів жіночої суперліги України й ще більше наблизилися до чергового чемпіонського титулу, який команда може достроково вибороти уже в наступному турі.

Детальніше »

Марія Музичук у сьомому турі шахового Євро-2018 зазнала першої невдачі

ШАХИ. Євро-2018 

15 квітня 2018 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук, на жаль, зазнала поразки в матчі сьомого туру особистого чемпіонату Європи, що триває у Високих Татрах (Словаччина). Рейтинг-фаворит Євро-2018 чорними фігурами поступилася в партії з росіянкою Валентиною Гуніною. Відтак, у доробку екс-чемпіонки світу Марії Музичук залишилося 5 очок (4 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка). Тепер, після сьогоднішнього дня відпочинку, їй доведеться наздоганяти лідерів у чотирьох турах, що залишилися.

Детальніше »

Студенти ЛДУФК відвідали презентацію альбому «Оксана Литвин – Ярослав Сахро. Дотик золотого руна»

14 квітня 2018 р.

Напередодні, 13 квітня 2018 року в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького відбулася презентація альбому творів самобутніх митців Оксани Литвин та Ярослава Сахра. Їх творчий тандем– виняткове мистецьке явище в українській культурі. На заході були присутні кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри олімпійської освіти Олена Падовська разом зі студентами І групи факультету фізичного виховання.

Детальніше »

Марія Музичук перемогла росіянку Овод і наздогнала поточних лідерів

ШАХИ. Євро-2018 

14 квітня 2018 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук здобула важливу перемогу в шостому турі особистого чемпіонату Європи у Словаччині. Білими фігурами Марія змусила росіянку Євгєнію Овод визнати поразку. Після цього успіху в активі Марії Музичук 5 очок (4 перемоги, 2 нічиї) і вона наздогнала поточних лідерів. З однією шахісткою з числа лідерів – росіянкою Валєнтіною Гуніною Марія гратиме сьогодні, 14 квітня.

Детальніше »

Перемога збірної ЛДУФК з футзалу над принциповим суперником з Дрогобича

ФУТЗАЛ: Універсіада Львівщини-2018 

13 квітня 2018 р.

Чоловіча збірна Львівського державного університету фізичної культури з футзалу на майданчику спорткомплексу СКІФ перемогла команду Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (4:0) у календарному матчі Універсіади Львівщини-2018.

Детальніше »

У Львові сьогодні розпочинається перший фінальний тур гандбольної Суперліги

ГАНДБОЛ: Суперліга (жінки) 

13 квітня 2018 р.

З 13-го по 15-е квітня Львів прийматиме перший фінальний тур чемпіонату України з гандболу серед клубів жіночої Суперліги сезону-2017/2018. Матчі туру відбудуться на майданчику спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. М. Черемшини, 31). Вхід для глядачів – вільний.

Детальніше »

Друга нічия Марії Музичук на Євро-2018

ШАХИ: Євро-2018 

13 квітня 2018 р.

Випускниця Львівського державного університету фізичної культури Марія Музичук успішно відіграла п’ять партій особистого чемпіонату Європи-2018 з шахів у Високих Татрах (Словаччина). Після стартових двох перемог і нічиєї Марія обіграла Ольгу Зіміну, котра представляє Італію, після чого підписала мирову з білорускою Анастасією Зязулкіною.

Детальніше »

Ватерполісти «Динамо» стартують на міжнародному турнірі «Кубок Лодзі -2018»

ВОДНЕ ПОЛО 

13 квітня 2018 р.

Cьогодні, 13-го квітня, у Польщі стартує традиційний міжнародний турнір «Кубок Лодзі -2018» з водного поло, серед учасників якого буде й львівське «Динамо», в складі якого грає чимало студентів та