ЛДУФК гостинно приймав VI Міжнародну конференцію з науки, культури та спорту (Фото)

25-27 квітня 2018 року Львівський державний університет фізичної культури приймав VI Міжнародну конференцію з науки, культури та спорту, до участі в якій зголосилось понад 450 науковців, викладачів, митців, представників спортивних організацій з 15 країн світу, зокрема, з України, Туреччини, Іраку, Йорданії, США, Польщі, Албанії, Румунії. 

Львівський державний університет фізичної культури уперше був співорганізатором цього поважного наукового заходу. Попередні конференції відбулися у Туреччині, Боснії та Герцеговині, Македонії, Казахстані. 

Урочистості відкриття відбулися в актовій залі Львівського національного університету ім. Івана Франка. Відкрили засідання співголови конференції – професор Мутлу Туркмен, генеральний секретар Міжнародної асоціації науки, культури і спорту, який, зокрема, проінформував присутніх про основні напрямки діяльності очолюваної ним асоціації, розповів про наукові видання, які публікуються під її егідою та професор Андрій Вовканич, проректор з науки та зовнішніх зв’язків Львівського державного університету фізичної культури. 

З вітальним словом до учасників звернулись ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Євген Приступа та Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович

У церемонії відкриття взяли також участь професор Ердал Зорба, багаторічний голова федерації «Спорт для всіх» Туреччини, почесний член правління міжнародної організації «Спорт для всіх»; Альпер Кабакчі, голова федерації каное Туреччини; професор Муса Ілдіс, голова наглядової ради турецько-казахського університету Ахмета Єзеві: професор Фахретдін Гьокташ, радник голови Наукової ради Туреччини. 

Феєричні виступи Театру спорту ЛДУФК під керівництвом Аліни Сениці стали найбільшою окрасою події. 

 

Іванна Литвинець, 
культурно-мистецький відділ 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ