Троє викладачів ЛДУФК отримали нагороди до Всесвітнього дня науки

8-го листопада у Будинку вчених відбулися урочистості з нагоди вручення обласних премій працівникам закладів вищої освіти та наукових установ. Вручив дипломи знаним фахівцям голова Львівської ОДА Олег Синютка. Очільник Львівщини зокрема привітав присутніх зі святом Всесвітнього дня науки та подякував усім за роботу і внесок у розвиток української науки.

Вручення обласних премій відбувається щорічно до Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, заснованого ЮНЕСКО у 2001 році. Цього року дипломи отримали 30 відомих вчених та 120 молодих дослідників.

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 30.10.2018 № 1143/0/5-18 «Про призначення обласних премій для працівників наукових установ та закладів вищої освіти у 2018 році» відзнаки отримали й троє представників професорсько-викладацького складу нашого Університету – завідувач кафедри біохімії та гігієни, доктор біологічних наук, старший науковий співробітник Юрій Борецький, професор кафедри теорії і методики фізичної культури, доктор наук з фізичного виховання і спорту, старший науковий співробітник Юлія Павлова і викладач кафедри теорії спорту та фізичної культури, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Сергій Смирновський.

 

Назад

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ