Увага: Рекомендації для закладів вищої освіти щодо запобіганню поширенню коронавірусу

Детальніше

Вартість навчання

Детальніше

Як отримати податкову знижку

Детальніше

Наявність вакантних посад для студентів ЛДУФК

Детальніше

До уваги студентів-вступників на військову кафедру!

ЗВІТ про роботу Студентського наукового товариства Львівського державного університету фізичної культури за 2016-2017 навчальний рік

«Освіта та кар'єра - День Студента 2017»

Міністерство освіти і науки України інформує, що 16-18 листопада 2017 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ. вул. Хрещатик, 2) відбудеться Тридцять друга міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра - День Студента 2017».

Детальніше »

Соціальний гуртожиток у Львівській області

У с. Вовчищовичі Мостиського району Львівської області знаходиться заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років та осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років. У соціальному гуртожитку дітям безоплатно надається кімната для проживання і надаються такі послуги: сопіально-побутові, психологічні, допомога у навчанні, працевлаштуванні, здійснення представництва інтересів, соціально-правове консультування. У закладі є кімната відпочинку, кухня, прачечна, душові з гарячою і холодною водою, інтернет.

Детальніше »

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання.

Детальніше »

Програма "Erasmus+"

безкоштовне навчання у вищому навчальному закладі Польщі (стипендія 750 EUR)

Детальніше »

НАВІГАЦІЯ ПО САЙТУ