У ЛДУФК відбулася V Міжнародна конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі ФКіС та сфері обслуговування»

У четвер, 27-го квітня поточного року, в Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського, на кафедрі економіки та менеджменту, під керівництвом професора Наталії Павленчик відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-соціальні відносини в галузі фізичної культури і спорту та сфері обслуговування».

Учасниками конференції стали 165 представників 27-ми закладів вищої освіти України і восьми закордонних закладів-партнерів з Бразилії, Казахстану, Канади, Німеччини, Польщі та Чехії.

З вітальним словом до учасників звернулися проректор з наукової роботи та зовнішніх зв’язків нашого Університету, професор Андрій Вовканич, директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти Людмила Горохова, декан факультету туризму, доцент Володимир Холявка, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування доцент Оксана Грицина, декан факультету фізичної терапії і ерготерапії, професор Мирослава Данилевич, завідувач кафедри спортивного туризму, доцент Андрій Кухтій, завідувач кафедри готельно-ресторанного бізнесу, професор Марія Паска, в.о. завідувача кафедри туризму, доцент Володимир Худоба.

Тематика наукових доповідей була різноплановою та багатогранною:

• Пріоритети і перспективи розвитку економіки України в умовах глобалізації та євроінтеграції;

• Соціально-економічні засади розвитку менеджменту та маркетингу в сучасних умовах;

• Трансформація сфери обслуговування: сучасні виклики, тенденції та домінанти інноваційного розвитку;

• Актуальні проблеми розвитку сфер фізичної культури та спорту, рекреації та реабілітації в ринкових умовах;

• Сучасні тенденції та стратегії розвитку туристичної галузі;

• Соціально-гуманітарні аспекти функціонування сфери менеджменту, туризму, готельно-ресторанної справи та фізичної культури і спорту.

Висловлюємо щиру вдячність за цікаві презентативні доповіді професору Тетяні Дракохруст (Західноукраїнський національний університет); професору Василю Липчуку (Львівський національний університет Ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького); професору Ользі Комеліній (Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»); доценту Андрію Головко (Університету сталого розвитку Еберсвальде, Німеччина); доценту Лесі Бондаренко (Білоцерківський національний аграрний університет).

Дискусії були цікавими, плідними та змістовними, що дозволило розширити горизонти знань і напрацювати пропозиції щодо перспектив розвитку співпраці в галузі науки та освіти.

Конференція пройшла в доброзичливій атмосфері дискусій і плідної співпраці науковців різних спрямувань.

Дякуємо усім учасникам та організаторам за плідну працю і окремо технічному модератору ZOOM-зустрічі доценту Ірині Стахів.