Вікторія Романчишин посіла друге місце на Всеукраїнському інтелектуальному змаганні серед студентів спеціальності «Менеджмент»

В Одеському національному економічному університеті 18-го квітня поточного року відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського інтелектуального змагання серед студентів, які навчаються за спеціальністю 073 «Менеджмент». Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського представляла магістрантка першого року навчання факультету туризму Вікторія Романчишин.

Із 120-ти учасників Всеукраїнського інтелектуального змагання серед студентів спеціальності «Менеджмент», за результатами конкурсного відбору та оцінювання, до фіналу було допущено 60.

Наш заклад вищої освіти гідно представила здобувач другого (магістерського) рівня спеціальності 073 «Менеджмент» Вікторія Романчишин (науковий керівник – завідувачка кафедри економіки та менеджменту, докторка економічних наук, професорка Наталія Павленчик).

Робота Вікторії Романчишин, яка була представлена у Секції 4. Управління людськими ресурсами та знаннями підприємства, доповіддю на тему «Самоменеджмент жінок в українській політиці та його вплив на ефективність управління людськими ресурсами та знаннями підприємства», відзначена Дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Вікторію Романчишин та її наукового керівника Наталію Павленчик із відзнакою Всеукраїнського інтелектуального змагання серед студентів та бажаємо їм міцного здоров’я, щастя і нових наукових здобутків!

Разом до перемоги! Все буде Україна!