Зустріч студентів 1-го курсу спеціальності 073 «Менеджмент» із завідувачем кафедри та гарантом освітньої програми

1 жовтня 2024 року відбулася зустріч студентів першого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського із завідувачем кафедри економіки та менеджменту, доктором економічних наук, професором Павленчик Наталією Федорівною та гарантом освітньої програми першого (бакалаврського) рівня спеціальності «Менеджмент», кандидатом економічних наук, доцентом Гуцуляк Вікторією Романівною. Під час зустрічі були детально розглянуті ключові характеристики освітньої програми, можливості здобуття знань та навичок у сфері менеджменту, а також перспективи професійного розвитку випускників у різних галузях економіки, зокрема у сфері обслуговування.

Особливу увагу приділили формуванню загальних та фахових компетентностей, які забезпечують готовність випускників до ефективного управління підприємствами та організаціями. Також обговорювали основні та вибіркові компоненти програми, зокрема вибіркові дисципліни, що складають 25% навчання, та надали рекомендації щодо критеріїв їх вибору для поглиблення знань і професійних навичок.

Окрім цього, розглядали питання підвищення якості освітнього процесу, можливості навчання на магістерському рівні та здобуття наукового ступеня. Студенти отримали цінні поради щодо успішного старту кар’єри та подальшого професійного розвитку у сфері менеджменту.