Валентина Сосіна – учасниця VII Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

У рамках VII Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи», що тривала впродовж двох днів, 29-го та 30-го листопада поточного року, в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м. Київ), відбулося пленарне засідання «Актуальні проблеми підготовки хореографів у закладах вищої освіти». Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського на заході представляла професорка Валентина Сосіна – завідувачка кафедри хореографії та мистецтвознавства.

Основними організаторами конференції були Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України, Національний олімпійський комітет України, Національний університет фізичного виховання і спорту України, Міжнародна федерація студентського спорту, Європейська асоціація студентського спорту, Міжнародна рада спортивної науки та фізичного виховання.

Програма пленарного засідання VII Міжнародної конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми і перспективи» була досить різноплановою і охоплювала теми, пов’язані з історією становлення спортивного бального танцю, ідентичністю українського народного танцю, значенням класичного танцю і особливістю фахової підготовки бакалавра хореографії, спортивного хореографа, формуванням індивідуальної освітньої траєкторії через наукові пошуки здобувачів тощо.

Зазначимо, що загалом на звітній конференції було заслухано 15 доповідей, в тому числі три доповіді, представлені у дискусійній студентській платформі.

Від нашого закладу вищої освіти з доповіддю «Особливості професійної підготовки спортивного хореографа» виступила завідувачка кафедри хореографії та мистецтвознавства, професор, кандидат педагогічних наук Сосіна Валентина Юріївна, яка одночасно була модератором даної конференції.