У Львівському державному палаці естетичного виховання учнівської молоді 29-го квітня поточного року відбувся Всеукраїнський семінар «Мистецтво сучасної хореографії в Україні. Локальний та світовий контекст». Цей семінар було проведено в Міжнародний день танцю, а ініціатором його проведення було Міністерство освіти і науки України та керівництво Львівського палацу естетичного виховання. Учасником заходу була й делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Дуже цікаво організатори семінару розробили порядок виступів спікерів і колективів сучасного танцю, тобто після кожного теоретичного виступу відбувався творчий показ молодих артистів: танцтеатру «Життя», дитячої студії танцювального театру «Життя-Смайлики», колективу сучасного танцю Львівського фахового коледжу культури і мистецтв тощо.

Цікавими і змістовними були й виступи спікерів, які презентували різні проблеми сучасного танцю. Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського з доповіддю «Удосконалення акробатичної підготовки учнів хореографічних колективів сучасного танцю» представляла завідувачка кафедри хореографії та мистецтвознавства, професорка Валентина Сосіна – кандидат педагогічних наук, майстер спорту з художньої гімнастики. Валентина Юріївна поділилась з присутніми проблемами вивчення та удосконалення акробатичних елементів у представників сучасного танцю.

На семінарі були присутніми викладачі і студенти кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого закладу вищої освіти, кафедри режисури і хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, численні представники хореографічної спільноти України.

Разом до перемоги! Все буде Україна!