Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського

Львівський державний
університет
фізичної культури
імені Івана Боберського

LERMOV

Назва проєкту: Навчання через рух! Інноваційні та міждисциплінарні методи навчання в дошкільній та початковій освіті (LERMOV)

Номер проєкту: 2024-1-PL01-KA220-HED-000250640

Термін реалізації проєкту: 01.09.2024-28.02.2027

Міжнародна програма: Erasmus+ KA220 HED – Партнерство у сфері вищої освіти, співфінансується програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

Мета проєкту: запровадження та розвиток науково-обґрунтованих інноваційних та міждисциплінарних методів у роботі з дітьми 5-10 років, у тому числі з особливими освітніми потребами та проблемами адаптації, для підвищення компетентності в інноваційних методах навчання та викладання. Методи проєкту поєднують процес навчання з фізичною активністю для сприяння та підтримки академічного, моторного, когнітивного, емоційного та соціально-морального розвитку студента.

Вплив проєкту: результатами проєкту стане підвищення компетентності викладачів, вчителів та студентів шляхом впровадження інноваційних методів навчання, підтверджених мікрокредитами, книга «Навчання через рух! Інноваційні та міждисциплінарні методи навчання в дошкільній та початковій освіті», а також програму курсу «Навчання через рух!».

 

Цілі проєкту

  • Підвищити навички та компетенцію студентів і викладачів університету у застосуванні інноваційних, міждисциплінарних, рухових методів навчання в дошкільній та початковій освіті для дітей віком 5-10 років, а також озброїти їх практичними інструментами та стратегіями для ефективного впровадження цих методів у свою педагогічну практику, підтверджено мікрореєстраційними даними.
  • Підтримати професійний розвиток викладачів, надаючи їм передові знання та інструменти для впровадження інноваційних методів навчання у свою освітню практику.
  • Створити рамки для сертифікації компетенцій, набутих під час навчання, за допомогою мікрокредитів, визнаних у всьому ЄС.
  • Підвищити навички та здібності команди проєкту в управлінні та вирішенні міжнародних проєктів.
  • Розробити низку навчальних матеріалів, включаючи книгу, щоб полегшити використання цих інноваційних методів навчання вчителями та учнями, які пройшли навчання під час проекту всіма партнерами.
  • Створити адаптований силабус, який можна застосовувати в різних дисциплінах і контекстах вищої освіти. Забезпечення доступності та інклюзивності навчальних матеріалів для всіх студентів і персоналу, включно з особами з обмеженими можливостями чи особливими освітніми потребами.
  • Розповсюдження припущень проєкту, навчальних матеріалів і публікацій серед спільноти вищої освіти та за її межами, гарантуючи, що знання про інноваційні методи досягають широкої аудиторії.
  • Заохочувати обмін знаннями та найкращими практиками між педагогами з різних країн для збагачення досвіду навчання та побудови мережі закладів, які займаються просуванням інноваційного, міждисциплінарного та науково обґрунтованого навчання в дошкільній та початковій освіті в Європейському Союзі та за його межами.

[згорнути]
Цільові групи

Цільовими групами проєкту є студенти та викладачі вищих навчальних закладів та зовнішні стейкхолдери, пов’язані з освітою, спортом та здоров’ям. Проект має на меті принести користь людям із місцевих, регіональних, національних та європейських спільнот.

Зокрема, основними цільовими  групами проєкту є:

  • Члени проектних команд у кожній партнерській організації (21 особа)
  • Студенти та викладачі ЗВО, які беруть участь у навчанні (1260 осіб)
  • Зовнішні стейкхолдери: представники державних установ: мерії, управління освіти; освітні організації: центри підготовки педагогів, заклади підтримки дошкільної та ранньої освіти, місцеві та регіональні університети, директори та вчителі початкових шкіл та дошкільних закладів, спортивні організації та асоціації, місцеві, регіональні та національні громади (280 осіб)
  • Волонтери проєкту (42 особи)
  • Одержувачі навчальних матеріалів (мінімум 3000 переглядів веб-сайтів і відео та мінімум 2000 завантажень)
  • Реципієнти результатів проекту (мін. 1000 установ).

Наш проєкт охопить широку аудиторію шляхом просування його через різні канали, включаючи соціальні мережі та веб-сайти, а також опубліковані навчальні матеріали та електронну книгу «Навчання через рух! Інноваційні та міждисциплінарні методи навчання в дошкільній та початковій освіті».

Широкою цільовою групою будуть студенти та викладачі вищих навчальних закладів, які не беруть участь у проєкті, педагоги, психологи, вчителі шкіл, директори, члени спортивних клубів, батьки та вихователі.

[згорнути]

 

Координатор проєкту: Академія фізичного виховання ім. Польських Олімпійців у Вроцлаві (Польща)

Партнери проєкту:

  • Університет ім. Адама Міцкевича в Познані (Польща)
  • Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської (Польща)
  • Варшавський Університет (Польща)
  • Університет ім. Арістотеля в Салоніках (Греція)
  • Римський університет «Форо Італіко» (Італія)

Координатор проєкту у ЛДУФК: Наталія Сороколіт – професор кафедри теорія і методика фізичної культури.

Сайт та соціальні медіа проєкту:

▶ https://learningbymoving.awf.wroc.pl

▶ https://www.facebook.com/share/15yLu5yweG

▶ https://www.instagram.com/learning.by.moving?igsh=c2kyeno1cmRzNmFj

 


 

Co-financed by the EU. The views and opinions expressed are solely those of the author(s) and do not necessarily reflect those of the European Union or the Foundation for the Development of the Education System. Neither the European Union nor the Foundation for the Development of the Education System are responsible for them.

Прокрутка до верху