Акредитація освітніх програм: які новації та виклики для ЗВО

Кафедри факультету туризму: готельно-ресторанного бізнесу (завідувачка – професорка Марія Паска), кафедра економіки та менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) та кафедра туризму(завідувачка – професорка Мирослава Данилевич), а також гаранти освітніх програм Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського 5-го вересня долучилися до обговорення ключових питань у сфері якості вищої освіти, відвідавши спільний захід ГО «Прогресильні» та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Акредитація освітніх програм: які новації та виклики для ЗВО?».

Провідні експерти – голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрій Бутенко, заступниця голови НАЗЯВО Олена Єременко та заступник голови НАЗЯВО, голова Апеляційного комітету Іван Назаров розповіли, якою буде акредитація по-новому, які зміни відбудуться у процедурі здійснення акредитації освітніх програм за Положенням 2024 року та як здійснюватиметься постакредитаційний моніторинг.

Учасники зустрічі обговорили впровадження рекомендацій, отриманих внаслідок акредитації та можливі проблеми, з якими можна стикнутися під час нових процесів оцінювання.

Наші гаранти освітніх програм вдячні організаторам за надзвичайно корисну інформацію.