Делегація ЛДУФК імені Івана Боберського – учасник науково-практичного семінару з нагоди Міжнародного Дня музеїв (Фото)

У рамках співпраці між Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського та Управлінням туризму Львівської міської ради 24-го травня поточного року було проведено науково-практичний семінар з нагоди Міжнародного Дня музеїв для викладачів, аспірантів, працівників музеїв міста Львова і області.

Захід розпочався із знайомства та привітань.
З вітальним словом до учасників семінару звернулися
:

Христина Лебедь – начальниця Управління туризму Львівської міської ради;

Ірина Оленич – проректорка ЛДУФК імені Івана Боберського, кандидатка географічних наук;

Володимир Холявка – декан факультету туризму ЛДУФК імені Івана Боберського, доцент, кандидат економічних наук;

Володимир Худоба – в.о. завідувача кафедри туризму ЛДУФК імені Івана Боберського, доцент, кандидат географічних наук.

Програма звітного науково-практичного семінару
з нагоди Міжнародного Дня музеїв
:

• доповідь Романа Скабари (кандидат географічних наук, доцент кафедри спортивного туризму) на тему «Музеї Львівщини в освітньо-виховному процесі спеціальності 242 «Туризм» в ЛДУФК імені Івана Боберського».

• лекція-тренінг Світлани Криштанович (докторка педагогічних наук, професорка кафедри педагогіки і психології) а тему «Комунікація як джерело успіху в музейному просторі».

• зустріч-презентація Марії Паски (докторка ветеринарних наук, професорка, завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу) «Здорова тарілка».

• доповідь Тетяни Божук (докторка географічних наук, професорка кафедри туризму) на тему «Настільна гра як метод пізнання музею».

Учасники семінару також мали нагоду:

• апробувати інтелектуально-едукаційну гру на прикладі Жовківщини з тим, щоб створювати такого плану настільні ігри для своїх музеїв;

• відвідати з екскурсією головний корпус нашого Університету (будівлю колишнього Галицького Крайового банку), яку провела Ліля Гула (викладачка кафедри олімпійської освіти);

• обговорити ініціативи і труднощі, які існують у представлених на Семінарі музеях;

• поділитися враженнями від роботи на Семінарі протягом дня;

• отримати сертифікати (тривалість семінару – 8 годин).

Модерувала семінар Тетяна Божук – професорка кафедри туризму ЛДУФК імені Івана Боберського.

В семінарі взяли участь представники музеїв міста Львова і області,
викладачі та аспіранти нашого Університету:

Мар’яна Назарчук (Музей Уляни Кравченко (Бібрський опорний ліцей імені Уляни Кравченко);

• завідувач відділу Роксоляна Козак і Наталія Сидор (Художньо-меморіальний музей Івана Труша);

• завідувач відділення Оксана Жмурко (Художньо-меморіальний музей Леопольда Левицького);

Роман Патик (Музей історії Львівської залізниці);

Оксана Кумецька (представниця проєкту «Музей-архів В. Ольхом’яка» в КЗ ЛОР ЛОНПБ (КЗ ЛОР «Львівська обласна науково-педагогічна бібліотека»);

Христина Рябуха (Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького);

Олександра Кирик (Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові);

Оксана Никига, Діана Цесьців (викладачки кафедри туризму);

Валентина Лабарткава (викладачка, аспірантка), Орест Горак (аспірант).

Сердечна подяка керівництву Університету, учасникам Семінару і спікерам за плідно проведений час.