Фотофакт: Напередодні Великодня у ЛДУФК малювали писанки

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського напередодні Воскресіння Христового відбувся майстер-клас з писанкарства у традиційній восковій техніці з використанням спеціальних фарб. Ділилася знаннями давньої української традиції режисерка культурно-мистецького відділу, відома львівська писанкарка Зоряна Грегорійчук.

Долучилися до заходу не лише студенти різних факультетів нашого закладу вищої освіти, а й школярі загальноосвітніх середніх шкіл нашого міста.

Відтак усі присутні на майстер-класі змогли побачити прекрасні роботи писанкарки не лише у книжках, а й на виставці в нашому Університеті.

Упродовж спілкування зі студентами та школярами пані Зоряна зазначила, що кожна писанка – по-своєму неповторна і унікальна. Адже іноді потрібно три години щоб її створити, а іноді й трьох днів замало. Однак при цьому на завершення процесу творчості на кожного чекає особливий результат.