Футболісти «Руха» у грі 19-го туру УПЛ сезону-2023/2024 в Ковалівці обіграли місцевий «Колос»

В гостьовому матчі 19-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, у Ковалівці зустрівся з тамтешнім «Колосом». У підсумку протистояння завершилося перемогою «Руху» з рахунком 1:0.

«Колос» (Ковалівка) – «Рух» (Львів) – 0:1 (0:1)

2 березня. Ковалівка. Стадіон «Колос». Початок – 18:00. Температура +6°C. 473 глядачі

Арбітр – Віталій Романов (Дніпро).

Асистенти арбітра: Андрій Семенов (Дніпро), Ігор Рибченко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Олександр Кран (Харків).

Арбітр VAR – Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистент арбітра VAR – Олександр Корнійко (Миргород).

Спостерігач арбітражу VAR – Валерій Курганов (Черкаси).

Делегат УАФ – Олег Кучер (Рівне).

«КОЛОС»: Фесюн, Лучкевич (Гусол, 83), Бондаренко, Бурда, Цуріков, Богданов, Демченко, Топалов (Ільїн, 64), Тотовицький (Безбородько, 64), Дієго (Велетень, 55), Паулаускас (Салабай, 83).

Головний тренер – Ярослав Вишняк.

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський, Таллес (Притула, 56 (Холод, 90+2)), Пастух, Плюман (Лях, 68), Квасниця (Руніч, 56), Климчук (Карабін, 68).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

Гол: Сич (4).

Попередження: Безбородько (73), Богданов (74), Ільїн (86) – Підгурський (69).

У 19-му турі УПЛ «Рух» у Ковалівці зустрівся з місцевим «Колосом». У порівнянні з попереднім поєдинком головний тренер «жовто-чорних» Віталій Пономарьов дещо змінив стартову одинадцятку: Роман повернувся після дискваліфікації та вийшов на позиції лівого захисника замість Ляха, Плюман, якому у день поєдинку виповнилося 29 років, зіграв зліва в атаці замість Руніча, а Таллес зайняв на полі місце Олега Федора.

«Рухівці» блискавично розпочали поєдинок: Сич обігрався на фланзі з Квасницею, після чого влучним ударом у дотик в дальній кут правий захисник «жовто-чорних» вже на 4-й хвилині відкрив рахунок у зустрічі. До слова, це дебютний гол Сича в УПЛ.

За мить Олексій ще раз небезпечно пробивав, цього разу здалеку, але захисник «Колоса» заблокував цю спробу. Згодом Квасниця головою переправляв м’яч у ворота – голкіпер впорався з цим ударом. Також здалеку стріляв Плюман, але не влучив у площину. Тоді як «Колос» у першій половині гри кілька разів вибігав у атаки, втім ковалівці так і не створили небезпечних моментів поблизу володінь Ледвія.

Другий тайм «жовто-чорні» могли також розпочати із забитого голу та не пощастило – м’яч після удару Климчука з гострого кута від поперечки пролетів вище воріт. А «Колос» тим часом створив перший свій момент у грі: після подачі з флангу Бурда вдарив повз площину. «Рух» відповів ударом Плюмана зі штрафного – постріл на себе прийняла стінка.

Згодом потужно з лінії карного майданчика пробивав Притула, але не влучив у ворота. А наприкінці матчу у гру довелося вступати Ледвію, який відбив небезпечний удар впритул у виконанні Безбородька. Водночас на останніх хвилинах «рухівці» впевнено довели справу до логічного, переможного кінця.

У підсумку, важлива виїзна перемога «жовто-чорних» з рахунком 1:0. В наступному турі «Рух» зіграє на виїзді проти «Дніпра-1». Поєдинок на «Дніпро-Арені» відбудеться у п’ятницю, 8-го березня, а стартовий свисток пролунає о 13:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 19го ТУРУ

1 березня (п’ятниця)

«Полісся» (Житомир) – ЛНЗ (Черкаси) – 0:1 (0:0)
18:00. Житомир. Центральний міський стадіон «Полісся»
Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Гол: Олійник (90+3).

2 березня (субота)

«Минай» – «Металіст 1925» (Харків) – 2:0 (1:0)
13:00. Минай. Стадіон «Минай»
Арбітр – Роман Блавацький (Львів)
Голи: Корнійчук (31), Скиба (90+1).

«Динамо» (Київ) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:0 (1:0)
15:30. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського
Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)
Гол: Шепелєв (38).

«Ворскла» (Полтава) – «Верес» (Рівне)- 2:1 (0:1)
15:30. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського
Арбітр – Клим Заброда (Суми)
Голи: Мякушко (48, 81) – Мрвальєвич (41).

18:00. Ковалівка. Стадіон «Колос»
Арбітр – Віталій Романов (Дніпро)

3 березня (неділя)

«Оболонь» (Київ) – «Дніпро-1» (Дніпро) – 0:1 (0:1)
15:30. Київ. Стадіон «Оболонь»
Арбітр – Ігор Пасхал (Херсон)
Гол: Філіппов (37).

«Олександрія» – «Зоря» (Луганськ) – 0:0
15:30. Олександрія. КСК «Ніка»
Арбітр – Олексій Деревінський (Хмельницький)

«Шахтар» (Донецьк) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 5:2 (2:1)
18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.)
Голи: Конопля (10), Криськів (22, 82), Бондаренко (68), Траоре (90+3) – Прінс (20), Стецьков (85).