Футболісти «Руху» у п’ятому турі чемпіонату України-2024/2025 сьогодні на «Арені Львів» зіграють з «Інгульцем», а «Карпати» завтра на «Україні» – з «Ворсклою»

Упродовж трьох днів, з 30-го серпня по 1-ше вересня поточного року, буде зіграно усі вісім матчів чергового, п’ятого туру футбольного чемпіонату Української Прем’єр-ліги сезону-2024/2025, в більшості клубів якої грають студенти та випускники кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а головними тренерами львівського «Руху» та луганської «Зорі» є Віталій Пономарьов і Младен Бартуловіч, які диплом про вищу освіту здобули у стінах нашого закладу вищої освіти.

ФУТБОЛ. УПЛ2024/2025. РОЗКЛАД МАТЧІВ 5го ТУРУ

30 серпня (п’ятниця)

«Оболонь» (Київ) – «Зоря» (Луганськ)
15:30. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»
Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське)

«Рух» (Львів) – «Інгулець» (Петрове)
18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Дмитро Панчишин (Харків)

31 серпня (субота)

«Карпати» (Львів) – «Ворскла» (Полтава)
13:00. Львів. Стадіон «Україна»
Арбітр – Володимир Новохатній (Черкаси)

«Олександрія» – «Колос» (Ковалівка)
15:30. Олександрія. Стадіон КСК «Ніка»
Арбітр – Клим Заброда (Суми)

«Чорноморець» (Одеса) – «Полісся» (Житомир)
18:00. Одеса. Стадіон «Чорноморець»
Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)

1 вересня (неділя)

«Верес» (Рівне) – «Лівий Берег» (Київ)
13:00. Рівне. Стадіон «Авангард»
Арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.)

«Динамо» (Київ) – ЛНЗ (Черкаси)
15:30. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського
Арбітр – Олександр Шандор (Львів)

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Шахтар» (Донецьк)
18:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»
Арбітр – Денис Шурман (Київська обл.)

Додамо, що матч юніорської першості «Карпати» U-19 (Львів) – «Ворскла» U-19 (Полтава) відбудеться сьогодні, 30-го серпня, на полі стадіону навчально-спортивного комплексу «Скіф» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Початок зустрічі – о 13:00. Зазначимо, що новим старшим тренером «Карпат» U-19 призначено Олега Голодюка, який вищу освіту здобув у стінах нашого закладу вищої освіти. Допомагають йому Денис Кожанов, а також випускники нашого університету Андрій Сапуга і тренер воротарів Богдан Стронціцький.

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ 4го ТУРУ