Христина Філевич визнана найціннішою гравчинею п’ятого ігрового тижня жіночої баскетбольної Суперліги

Матчами в Івано-Франківську, Рівному та Вінниці продовжився регулярний чемпіонат жіночої баскетбольної Суперліги сезону-2023/2024. За підсумками зіграних матчів Федерація баскетболу України визначила символічну збірну п’ятого ігрового тижня та назвала ім’я MVP – найціннішої та найкориснішої гравчині. З приємністю повідомляємо, що нею стала Христина Філевич – випускниця кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Валерій Мельник) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Один з лідерів національної збірної України Христина Філевич на клубному рівні грає за БК «Франківськ–Прикарпаття», який є чинним чемпіоном країни. Зазначимо, що вона вдруге поспіль потрапляє до символічної збірної тижня.

СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 5го ІГРОВОГО ТИЖНЯ ЖІНОЧОЇ БАСКЕТБОЛЬНОЇ СУПЕРЛІГИ:

Ольга Алексейчик (БК «Франківськ–Прикарпаття») – у середньому за гру 17,0 очка, 4,0 підбирання, 7,5 передачі;

Оксана Фастова («Динамо–УДУ» Київ) – 24,0 очка, 7,5 підбирання, 3,5 передачі;

Христина Філевич (БК «Франківськ–Прикарпаття») – 21,0 очка, 10,5 підбирання, 6,0 передачі;

Анастасія Кучерьонок (БК «Рівне–ОШВСМ») – 22,0 очка, 3,5 підбирання, 1,5 передачі;

Анна Ольховик (БК «Київ–Баскет») – 15,0 очка, 11,5 підбирання, 4,0 передачі.

ПОТОЧНА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЖІНОЧОЇ СУПЕРЛІГИ:

1. БК «Київ–Баскет» – 20 очок (10 перемог / 0 поразок)
2. БК «Франківськ–Прикарпаття» – 18 (8 / 2)
3. «Рівне–ОШВСМ» – 14 (4 / 6)
4. «ІнтерХім–СДЮСШОР» Одеса – 13 (3 / 7)
5. «Динамо–УДУ» Київ – 11 (2 / 7)
6. «Вінниця–Медуніверситет» – 1 (2 / 7)