«Карпати» Мирона Маркевича у грі 6-го туру футбольної Першої ліги-2023/2024 перемогли «Епіцентр» і одноосібно очолили турнірну таблицю

У матчі шостого туру чемпіонату України з футболу серед клубів Першої ліги сезону-2023/2024 львівські «Карпати», головним тренером яких є один з найавторитетніших вітчизняних фахівців Мирон Маркевич – випускник та Почесний професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, у домашній грі на полі рідного стадіону «Україна» з рахунком 2:0 обіграли «Епіцентр» з міста Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Ця перемога дозволила «зелено-білим» одноособово займати перше місце.

«Карпати» (Львів) – «Епіцентр» (Кам’янець-Подільський) – 2:0 (0:0)

2 вересня. Львів. Стадіон «Україна». Початок – 13:00

Арбітр – Вадим Артем Михайлюк (Житомир).

Асистенти арбітра: Михайло Юхименко (Луцьк), Владислав Дрикін (Рівне).

Четвертий арбітр – Ярослав Леськів (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Микола Левко (Чернівці).

«КАРПАТИ»: Кожухар, Бабогло, Порох, Сухар, Полегенько, Рябов (Клименко, 63), Чачуа, Костенко (Романюк, 46), Картушов (Равлик, 73), Демченко (Мизюк, 82), Іґор Невес (Крістіан, 73).

Запасні: Ільющенков, Векляк, Едуардо, Матвєєв.

Головний тренер – Мирон Маркевич.

«ЕПІЦЕНТР»: Чернобай, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Кристін, Глущук (Миронюк, 65), Ліповуз (Кравчук, 76), Беженар, Ляшенко (Бендера, 34), Стень (Гринь, 65), Гірний.

Запасні: Жмурко, Козловський.

Головний тренер – Сергій Нагорняк.

Голи: Крістіан (74), Равлик (81).

Попередження: Порох (61) – Гірний (42).

Команди спокійно розпочали поєдинок, не форсуючи події на футбольному полі. «Епіцентр» створив кілька моментів біля воріт «зелено-білих». У першому епізоді удар Максима Гірного парирував Андрій Кожухар. Згодом Гірний не встиг замкнути простріл Андрія Ляшенка. «Леви» відповіли своїми моментами. Спочатку удар Яна Костенка заблокували захисники суперника. Згодом Єгор Демченко бив головою після навісу Амбросія Чачуа – м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки воріт.

По перерві «Карпати» продовжували тиснути на ворота суперника. Спочатку Іґор Невес мав нагоду відзначитися, але його удару забракло влучності. Згодом удар Демченка з близької відстані заблокували захисники гостей. Ключовою стала 73-тя хвилина поєдинку. Мирон Маркевич провів подвійну заміну, випустивши на поле двох новачків «Карпат»: бразильця Крістіана та Віталія Равлика.

І вже через хвилину бразилець відкрив рахунок. Павло Полегенько виконав подачу з флангу, яку вдало замкнув Крістіан – 1:0. Згодом Віталій Равлик отримав м’яч поблизу штрафного майданчика «Епіцентр» та потужно пробив. Кіпер гостей Сергій Чернобай був безсилий проти такого удару – 2:0.

Карпатівці після перемоги у звітній грі вийшли на одноосібне перше місце в турнірній таблиці, набравши 16 очок. У наступному, сьомому турі підопічні Мирона Маркевича у гостях зіграють проти волочиського «Агробізнеса», головний тренером якого є Олександр Чижевський – також випускник кафедри футболу ЛДУФК імені Івана Боберського. Матч відбудеться у найближчу суботу, 9-го вересня. Початок протистояння – о 16:00.