Костянтин Ваксман виступить у складі юніорської збірної України на Кубку Європи зі стрільби з лука

У Луцьку впродовж трьох днів, з 15-го по 17-те березня поточного року, відбувся матч сильніших лучників України серед юніорів та кадетів – вікові категорії U-21 та U-18 відповідно. У змаганнях серед юніорів третє місце за підсумками триденної боротьби виборов Костянтин Ваксман – студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

За підсумками матчу сильніших лучників України серед юніорів U-21 та кадетів U-18, окрім переможців і призерів, визначався й склад збірних України даних вікових категорій, яка з 15-го по 20-те квітня поточного року, в столиці Болгарії Софії захищатиме спортивну честь синьо-жовтого прапора на першому етапі Кубка Європи-2024 серед молоді.

За підсумками звітних змагань в категорії юніорів U-21 до складу збірної команди України відібралися:

юніори – Іван Романюк (Чернівецька обл.), Богдан Ільїн (Сумська обл.), Констянтин Ваксман і Павло Сорока (обидва – Львівська обл.);

дівчата – Дар’я Коваль (Сумська обл.), Ірина Горлач (м. Київ), Ірина Ярмак (Харківська обл.), Поліна Ткаченко (Одеська обл.).

Додамо, що тренером Констянтина Ваксмана є заслужений тренер України Сергій Антонов – доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури нашого закладу вищої освіти, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, майстер спорту міжнародного класу.