ЛДУФК імені Івана Боберського гостинно провів традиційні змагання за програмою «Дитяча легка атлетика World Athletics» (Фото)

У легкоатлетичному манежі навчально-спортивного комплексу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського кафедра легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого закладу вищої освіти, за доброю традицією останніх років, напередодні Різдвяно-новорічних свят, а саме 14-го грудня, провела змагання для юних легкоатлетів міста Львова за програмою «Дитяча легка атлетика World Athletics».

Загалом до участі в змаганнях за програмою «Дитяча легка атлетика World Athletics» було запрошено
команди з дев’яти навчальних закладів міста Лева, а саме
:

Ліцей №18 м. Львова, представник – випускник ЛДУФК Тарас Пащак (директор – Олег Мохнацький);

СЗШ №31 м. Львова, представник – випускник ЛДУФК Артем Шикунець (директор – Христина Бережанська);

СЗШ №32 м. Львова, представник – Віталій Музика (директор – Микола Пинянський);

Ліцей №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради, представники – випускник ЛДУФК Павло Голець і Тамара Хіміон (директор – Марія Богач);

СЗШ №48 м. Львова, представник – випускник ЛДУФК Руслан Кльоз (директор – Роман Гарасим);

СЗШ №49 м. Львова, представник Олена Яндола (директор – Уляна Грамоліна);

СЗШ №63 м. Львова, представник Оксана Ткач (директор – Світлана Свинчук);

СЗШ №86 м. Львова, представники – випускники ЛДУФК Артур Назарук та Андрій Горгота (директор – Руслана Струк);

Ліцей Сихівський, представник – випускник ЛДУФК Ростислав Галамай (директор – Іван Ухніцький).

До складу кожної команди входили шість учнів 2011 – 2012 років народження – три хлопчики і три дівчинки. Заздалегідь у школи були надіслані запрошення та програма змагань з описом естафет та змагальних вправ, аби діти змогли потренуватись. На початку змагань для учасників була проведена загальна розминка під керівництвом студентки четвертого курсу нашого закладу вищої освіти Марії Івкевич.

Змагання проходили у веселій, захопливій атмосфері. Дехто з дітей вперше брав участь у таких змаганнях. А деякі школи традиційно боролись за призові місця та жадали реваншу на цьогорічних змаганнях. Тому представники команд інколи виявляли більше азарту, аніж діти. Змагання відбувались у два етапи. Спочатку було два півфінали, за результатами яких по три кращі колективи відбирались для фінальної естафети. Відтак, у фіналі брали участь шість команд.

Отже, у цьогорічних змагання за програмою «Дитяча легка атлетика World Athletics» перемогу здобув Ліцей №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради, срібні нагороди здобули учні ЗОШ №32 м. Львова, а бронзовими призерами стали учні Ліцею №18 м. Львова.

Нагадаємо, як розподілились призові місця минулого року, адже досить цікаво спостерігати за боротьбою між школами. Перемогу рік тому здобув Ліцей №18 м. Львова, срібні нагороди завоювали учні ЗОШ №32 м та бронзовими призерами стали учні Ліцею №46 імені В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради.

Усі діти, які брали участь у змаганнях, знову ж таки традиційно, нагороджені медалями, грамотами і солодкими подарунками та сувенірною продукцією, а переможці та призери – додатково нагороджені кубками-красенями й медалями.