ЛДУФК імені Івана Боберського проводить набір на курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, за сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді і спору України, проводить набір на курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів вищої, першої та другої категорій.

Навчання проводитиметься в період з 24-го травня 2023 року до 6-го червня 2023 року. Навчання проходитиме за змішаною (очно-дистанційною) формою. По закінченні навчання слухачам видається свідоцтво встановленого зразка.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ:

2000 гривень –
для вищої категорії тренерів-викладачів;

1700 гривень –
для першої категорії тренерів-викладачів;

1500 гривень –
для другої категорії тренерів-викладачів.

Оплата може здійснюватися на місці або по перерахунку

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА КУРСИ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

▶ заява з обов’язковим зазначенням телефону та електронної адреси;

▶ копія диплому про вищу фізкультурну освіту;

▶ довідка (скерування) з місця праці (для працевлаштованих).

Документи подавати (надсилати поштою) у деканат факультету післядипломної та заочної освіти ЛДУФК імені Івана Боберського за адресою: вул. Костюшка, 11, м. Львів, 79007, (головний корпус). Телефон – (032) 255–32–05.

Декан факультету післядипломної та заочної освіти –
Сидорко Олег Юрійович.