ЛДУФК імені Івана Боберського приймає чемпіонат України-2023 зі спортивної акробатики

Шістнадцятий рік поспіль у Львові відбувається чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юніорів та юнаків. Головне змагання національного рівня гостинно приймає акробатично-гімнастичний зал спортивного корпусу (вул. Дудаєва, 8) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а в організації та проведенні змагань активну участь беруть викладачі та студенти кафедри гімнастики (завідувач – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Олег Бубела).

Цього року учасниками чемпіонату України зі спортивної акробатики серед юніорів та юнаків стали представники десяти регіонів України, включаючи прифронтові області – Миколаївську, Харківську, Сумську, Дніпропетровську, а це 97 складів, 209 учасників, які змагаються у двох вікових категоріях (юніори та юнаки) та чотирьох номінаціях – програма першого розряду, програма кандидатів у майстри спорту, програма 12–18 років і програма 13–19 років.

На урочистому відкритті змагань, яке розпочалося з хвилини мовчання та Державного Гімну України учасників привітали:

▶ представник Мінмолодьспорту України, головний тренер національної збірної команди України, член технічного комітету Міжнародної федерації гімнастики, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії Юрій Голяк;

▶ начальник управління молоді та спорту Львівської обласної війської адміністрації Роман Хім’як, який вищу освіту здобув у нашому Університеті;

▶ президент спортивного клубу СК ЛДУФК «Скіф», кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Володимир Левків;

▶ віце-президент Львівської обласної федерації гімнастики, завідувач кафедри гімнастики, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Олексій-Олег Бубела;

▶ головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, старший тренер національної збірної команди України, викладач кафедри гімнастики Костянтин Кукурудз.

Додамо, що змагання триватимуть три дні, впродовж яких загалом буде розіграно три десятка комплектів нагород. У складі збірної команди Львівської області в змаганнях беруть участь й студенти ЛДУФК імені Івана Боберського – змішана пара та жіноча група (вікова категорія 13–19 років).