ЛДУФК – учасник «Форуму майбутньої професії»

Представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – заступник декана педагогічного факультету Павло Кучер та заступник відповідального секретаря приймальної комісії Іван Каратник – взяли участь у «Форумі майбутньої професії». Захід відбувся 17-го травня поточного року в Ліцеї №1 Пустомитівської міської ради (вул. Паркова, 2).

Звітний захід «Форум майбутньої професії» складався з двох частин:

1 частина – представлення університету в актовому залі, де наші представники ознайомили учнів шкіл Пустомитівської територіальної громади із спеціальностями, на яких навчаються студенти, правилами вступу, практиками під час навчання, умовами навчання та перспективами працевлаштування після здобуття освіти;

2 частина – виступ в аудиторії, представлення відеоролика про ЛДУФК імені Івана Боберського та презентація стосовно можливості вступу, ознайомлення з умовами навчання, спеціальностями, освітніми програмами, факультетами та матеріально-технічною базою Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Павло Кучер та Іван Каратник запросили усіх бажаючих на навчання до нашого закладу вищої освіти зі славними спортивними та науково-педагогічними традиціями.