ЛДУФК – учасник Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу в умовах євроінтеграції»

Напередодні, 11-го травня поточного року, відбулася у змішаному форматі (оф-лайн / он-лайн) Міжнародна науково-практична конференція «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу в умовах євроінтеграції». Організатором заходу виступив Чернівецький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету. Учасником конференції була й делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Науково-педагогічний колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського та студенти, які працюють у наукових гуртках, взяли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформація готельно-ресторанного бізнесу в умовах євроінтеграції». А завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу, доктор ветеринарних наук, професор Марія Паска виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Реалії ресторанного бізнесу в сучасних умовах».

У роботі конференції було представлено загалом п’ять напрямів:

▶ Розвиток готельно-ресторанного бізнесу регіону в післявоєнний період: моделі управління та маркетингові інструменти.

▶ Трансформація готельно-ресторанного бізнесу в кризових умовах.

▶ Транскордонне співробітництво: готельно-ресторанний бізнес як комплексна складова туристичної сфери регіону.

▶ Фінансово-економічне та обліково-аналітичне забезпечення ефективності функціонування підприємств готельно-ресторанного бізнесу в умовах євроінтеграції.

▶ Іншомовна комунікативна компетентність фахівця сфери гостинності.

Колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу та студенти-гуртківці висловлюють щиру подяку організаторам конференції за можливість долучитися до її роботи, отримати нові знання та представити результати наукових досліджень. Спільно переможемо!