ЛДУФК забезпечив волонтерську підтримку та долучився до суддівства комплексних змагань «Ігри Незламних – 2024» (Фото)

Впродовж двох днів, 4-го і 5-го жовтня поточного року, у Львові відбулися комплексні змагання для учасників бойових дій «Ігри Незламних – 2024», впродовж яких наші Воїни демонстрували свою силу, швидкість, витривалість, бойовий дух і незламність у шести видах спорту. До проведення звітного заходу долучилися й студенти, магістранти, аспіранти та викладачі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Змагання «Ігри Незламних – 2024» були організовані Управлінням спорту та молодіжної політики Львівської міської ради.

Ці змагання – не про медалі, а про перемогу над собою! Кожен учасник показав, що його стійкість та дух не знають меж!

У програмі змагань «Ігри Незламних2024» були турніри з шести видів спорту:

▶ Веслування на тренажері
▶ Настільний теніс
▶ Пауерліфтинг
▶ Петанк
▶ Плавання (50 м, 100 м вільний стиль, брас)
▶ Стрільба з лука

У проведенні змагань волонтерську підтримку забезпечили студенти факультету фізичної культури і спорту (декан – професор Марія Розторгуй) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Координатори волонтерської підтримки:

Аліна Передерій – професор кафедри теорії спорту та фізичної культури
Неоніла Нерода – доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури

До суддівства змагань були залучені працівники та здобувачі освіти нашого Університету:

Сергій Антонов – доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури, головний суддя змагань зі стрільби з лука
Богдан Ємчик – аспірант кафедри теорії спорту та фізичної культури, суддя змагань зі стрільби з лука
Євген Лукащук – магістрант 14-М групи факультету ФКіС (ОПП «Адаптивний спорт та спорт ветеранів війни»), головний суддя змагань з пауерліфтингу та з веслування на тренажері.

В якості тренера зі стрільби з лука проявила себе Тетяна Ящишин – магістрантка групи 21-М факультету фізичної культури і спорту.

Величезна подяка студентамволонтерам, які допомагали в організації, а саме:

▶ Уляні Бойко – керівнику волонтерської групи
▶ Ользі Матушевській
▶ В’ячеславу Ганусяку
▶ Вікторії Мірошніковій
▶ Василю Тиндику
▶ Ігорю Калініченку
▶ Ярославу Ніколайчуку
▶ Максиму Глиняному
▶ Іллі Панову
▶ Дмитру Гульову
▶ Андрію Даху
▶ Максиму Глиняному
▶ Анастасії Пташник
▶ Сергію Капустенку
▶ Данилу Ковальчуку

Без вашої підтримки та відданості ці змагання були б неможливими!
Величезна подяка кожному, хто долучився до організації і підтримав наших Героїв!

Світлини Володимира Якімчука