Наші видання: «Організація туристичних подорожей»

Вийшов друком навчально-методичний посібник «Організація туристичних подорожей». Посібник підготував колектив авторів – викладачів нашого Університету: кандидат географічних наук, старший викладач кафедри туризму Павло Вікторович Кучер, доктор філософії, викладач кафедри туризму Оксана Василівна Никига, викладач кафедри спортивного туризму Костянтин Володимирович Лабарткава, кандидат географічних наук, викладач кафедри туризму Діана Степанівна Цесьців, доктор філософії, викладач кафедри туризму Соломія Романівна Мороз.

Організація туристичних подорожей : навч.-метод. посіб. / Павло Кучер, Оксана Никига, Костянтин Лабарткава, Діана Цесьців, Соломія Мороз. – Львів: ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2024. – 136 с.

ISBN 978-617-8135-09-6

У посібнику визначено зміст, мету й завдання навчальної дисципліни «Організація туристичних подорожей», подано структуру навчальної програми курсу, лекційні та семінарські заняття, оцінювання студентів, методи контролю, теми самостійної роботи, словник термінів.

Матеріал курсу викладено у п’ятнадцяти темах, до кожної з яких запропоновано рекомендовану літературу, теми й зміст семінарських і практичних занять, завдання для самостійної роботи, тестові завдання, теми рефератів.

Для студентів, магістрантів, аспірантів, слухачів післядипломного навчання та підвищення кваліфікації, викладачів закладів вищої освіти, які готують фахівців для сфери обслуговування спеціальності 242 «Туризм і рекреація».

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Наталія Величкович