Наші видання: «Спортивна морфологія»

Вийшов друком навчальний посібник «Спортивна морфологія» – третє видання, доповнене. Посібник підготував колектив авторів – викладачів кафедри анатомії та фізіології нашого Університету: кандидат біологічних наук, професор Федір Васильович Музика, кандидат біологічних наук, доцент, завідувач кафедри Любомир Степанович Вовканич, кандидат біологічних наук, доцент Мирослава Яківна Гриньків, кандидат біологічних наук, доцент Софія Михайлівна Маєвська та кандидат біологічних наук, доцент Тетяна Миколаївна Куцериб.

Спортивна морфологія : навч. посіб. / кол. авт.: Музика Ф., Вовканич Л., Гриньків М., Маєвська С., Куцериб Т.; за ред. Ф. Музики. – 3-тє вид., доповн. – Львів: ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2024. – 180 с.

ISBN 978-617-8135-08-9

Посібник містить теоретичну інформацію, питання для самопідготовки і контрольні питання, список рекомендованої літератури й опис лабораторних робіт з основних розділів спортивної морфології, виконання яких сприятиме формуванню у студентів необхідних знань, умінь і навичок з антропометрії та конституційної морфології.

Зміст посібника відповідає навчальній програмі зі спортивної морфології.

Для студентів закладів вищої освіти галузі фізичного виховання та спорту, зокрема для підготовки фахівців з фізичної культури і спорту, фізичної терапії й ерготерапії, фізичної реабілітації.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Наталія Величкович