Олексій Гуцуляк і Василь Кравець у матчі-відповіді Ліги Європи УЄФА зіграли за «Дніпро-1» проти празької «Славії»

Футболісти «Дніпра-1» напередодні, 17-го серпня, зіграли проти празької «Славії» поєдинок у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2023/2024. У стартовому складі дніпрян на поле Košická futbalová aréna у словацькому місті Кошице вийшли й двоє випускників кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – захисник Василь Кравець та півзахисник Олексій Гуцуляк.

ФУТБОЛ. ЛІГА ЄВРОПИ2023/2024. ТРЕТІЙ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РАУНД. ДРУГИЙ МАТЧ

«Дніпро-1» (Дніпро, Україна) – «Славія» (Прага, Чехія) – 1:1 (2:0)

17 серпня. Кошице (Словаччина). Košická futbalová aréna.
Початок – 21:00

Арбітр – Хесус Хіль Мансано (Іспанія).

Асистенти арбітра: Анхель Невадо, Хавьєр Мартінес (обидва – Іспанія).

Четвертий арбітр – Мігель Анхель Ортіс Аріас (Іспанія).

«ДНІПРО1»: Кінарейкін, Пасіч, Сарапій, Кравець (Сваток, 73), Каплієнко, Рубчинський (Танчик, 77), Бабенко, Гуцуляк, Піхальонок (Лєднєв, 73), Горбунов (Ківінда, 65), Філіппов (Білл, 65).

Запасні: Валеф, Пуріта, Горін, Когут.

Головний тренер – Олександр Кучер.

«СЛАВІЯ»: Коларж, Масопуст (Доудєра, 71), Усу, Голеш (к), Провод, Шевчик, Дорлі (Громада, 85), Шранц (Влчек, 71), Зафейріс, Юречка (Юрасек, 85), ван Бюрен (Хитіл, 76).

Запасні: Мандус, Сиротник, Тіджані, Боржил, Томич.

Головний тренер – Їндржих Трпишовський.

Голи: Рубчинський (45+1) – Юречка (52).

Попередження: Гуцуляк (25), Бабенко (70).

Перший матч – 0:3

У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону-2023/2024 «Дніпро-1» не зумів обіграти празьку «Славію». Тиждень тому віце-чемпіони України поступилися чехам на їхньому полі з рахунком 0:3. Тепер же дніпряни проводили матч-відповідь у словацькому місті Кошице.

У першому таймі команди створили чимало моментів, проте на висоті були голкіпери. А перед самою перервою Рубчинському вдався потужний удар здалеку, який змусив Коларжа капітулювати – 1:0.

На початку другого тайму команди обмінялися небезпечними моментами Піхальонка й ван Бюрена, а на 52-й хвилині «Славія» відігралася. Провод перехопив м’яч у центрі поля, віддав розрізний пас на Юречку, і той реалізував вихід сам на сам із Кінарейкіним – 1:1.

Надалі ближчими до другого гола були чехи, та в підсумку поєдинок завершився нічиєю. Це означає, що дніпряни вибувають у Лігу конференцій, де в плей-оф раунді зустрінуться зі словацьким «Спартаком». Першу гру «Дніпро-1» проведе в гостях 24-го серпня, а матч-відповідь – удома 31-го серпня.

Своєю чергою «Славія» в плей-оф раунді Ліги Європи протистоятиме іншій українській команді – луганській «Зорі». Перший матч пройде у Празі 24-го серпня, другий – на полі луганців 31-го серпня.