Оновлено склад та обрано керівництво Ради молодих вчених ЛДУФК

У вівторок, 21-го травня поточного року, відбулись загальні збори Ради молодих вчених (РМВ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, на яких було затверджено оновлений проєкт положення про РМВ, організаційну структуру, логотип та обрано керівництво Ради нашого Університету.

За ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків – професора Мар’яна Пітина в нашому Університеті офіційно відновлено роботу Ради молодих вчених (РМВ).

За результатами відкритого голосування одноголосно підтримано оновлений проєкт положення про РМВ, організаційну структуру та логотип Ради нашого Університету.

До складу Ради увійшли представники різних структурних підрозділів нашого закладу вищої освіти, на основі яких сформовано Президію РМВ, серед них:

Павло Кучер – голова РМВ (кафедра туризму);

Ганна Гук – заступник голови РМВ (кафедра теорії та методики фізичної культури );

Мар’яна Мостова – секретар РМВ (кафедра інформатики та кінезіології).

Члени Ради молодих вчених:

Оксана Никига, Соломія Мороз (обоє – кафедра туризму)

Роман Наконечний, Соломія Михальчук, Юлія Лазурко (усі троє – кафедра теорії спорту та фізичної культури)

Софія Смирновська (кафедра водних та неолімпійських видів спорту)

Ірина Кибало (кафедра гімнастики)

Богдан Кисляк (кафедра хореографії та мистецтвознавства)

Соломія Копитко (кафедра терапії та реабілітації)

Марта Ільків (кафедра фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини)

Михайло Островський (кафедра стрільби та технічних видів спорту)

В’ячеслав Чирка (кафедра готельно-ресторанного бізнесу)

Оксана Худоба (кафедра спортивного туризму)

Юрій Когут (кафедра легкої атлетики)

Таким чином, більшість кафедр Університету отримали своє представництво у Раді молодих вчених. Запрошуємо ініціативних молодих науковців нашого Університету до співпраці в різних напрямках наукової, громадської та волонтерської діяльності.

Разом до перемоги! Все буде Україна!