Рада молодих вчених ЛДУФК імені Івана Боберського розширює співпрацю

У середу, 29-го травня поточного року, відбулась зустріч Ради молодих вчених Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського із членкинею РМУ при Міністерстві освіти і науки Анною Гакман – докторкою наук з фізичного виховання і спорту, професоркою кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, Головою ради молодих вчених (2021–2023) Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Анна Вікторівна поділилась з молодими вченими ЛДУФК імені Івана Боберського досвідом та актуальною інформацією про можливості залучення молодих науковців нашого закладу вищої освіти до наукових та грантових проєктів, а також про соціальні ініціативи до яких ми зможемо долучатись командою РМВ нашого університету.

Щиро дякуємо Анні Гакман за новий досвід та плідну співпрацю.