«Спортивна акробатика»

Вийшла друком навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Спортивна акробатика».

При укладанні програми використано:

• наукові праці доктора педагогічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Платонова В.М.;
  • методичні матеріали заслуженого тренера СРСР, ЗМС, Тишлера А.В.;
  • лекційні та методичні матеріали доктора наук з фізичного виховання і спорту, професора, завідувача кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК ім. Івана Боберського Бріскіна Ю.А.

Програму обговорили та ухвалили Технічний комітет і тренерська рада зі спортивної акробатики Української федерації гімнастики. Навчальна програма отримала експертну оцінку фахівців Мінмолодьспорту України.

УКЛАДАЧІ:

Сениця Аліна Іванівна – старший викладач кафедри гімнастики ЛДУФК ім. Івана Боберського, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України, суддя національної категорії зі спортивної акробатики; тренер-викладач І категорії зі спортивної акробатики, член технічного комітету зі спортивної акробатики ЛОФГ;

Сениця Михайло Михайлович – старший викладач кафедри гімнастики ЛДУФК ім. Івана Боберського, суддя національної категорії зі спортивної акробатики; тренер-викладач І категорії зі спортивної акробатики, член технічного комітету зі спортивної акробатики ЛОФГ;

Кукурудз Костянтин Михайлович – тренер-викладач вищої категорії зі спортивної акробатики, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії зі спортивної акробатики, член технічного комітету зі спортивної акробатики Української федерації гімнастики, викладач кафедри гімнастики ЛДУФК ім. Івана Боберського;

Голяк Юрій Леонідович – головний тренер національної збірної команди України зі спортивної акробатики, тренер-викладач вищої категорії, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії зі спортивної акробатики, голова колегії суддів України, член технічного комітету зі спортивної акробатики Міжнародної федерації гімнастики.

КОНСУЛЬТАНТ:

Передерій Аліна Володимирівна – професор кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК ім. Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту; майстер спорту України з художньої гімнастики.

Спортивна акробатика. Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл / Уклад.: А.І. Сениця, М.М. Сениця, К.М. Кукурудз, Ю.Л. Голяк. – Київ, Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2023. – 144 с.

ISBN 978-617-8135-11-9

Навчальну програму зі спортивної акробатики розроблено для користування у навчально-тренувальному процесі ДЮСШ.

Для тренерів-викладачів, інструкторів, управлінців, спортивних суддів, спортсменів, які беруть участь у змаганнях зі спортивної акробатики, викладачів і студентів закладів вищої освіти фізкультурного профілю.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета Лупиніс, Ольга Громик