Студентів та працівників ЛДУФК запрошують на Міжнародний фітнес-день For Fit Day 2024

Управління спорту та молодіжної політики Львівської міської ради запрошує студентів, професорсько-викладацький склад та усіх працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на Міжнародний фітнес-день For Fit Day 2024 – наймасштабнішу фітнес-подію осені у Львові! Для студентів, викладачів та працівників нашого Університету особлива пропозиція: знижка – 50%!

Ласкаво просимо на FOR FIT DAY 2024 – на Вас чекають захоплюючі тренування, майстер-класи, лекторій, конкурси, призи, зіркові виконавці та безмежне натхнення. Будьте у центрі трендів на FFD 2024 – де зустрічається пристрасть та турбота про тіло і душу!

ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ
02 листопада 2024 року

АДРЕСА:
м. Львів, вул. Старознесенська, 24–26
(вхід з вул. Кордуби)

Також організатори заходу долучаються до збору коштів у благодійний фонд «Unbroken»

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРА
+38 (068) 559-03-88

Разом до Перемоги! Все буде Україна!