Студентка ЛДУФК Адріяна Гавронська здобула академічну стипендію імені Героїв Небесної Сотні

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1135 від 14-го серпня 2024 року «Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні на 2024/2025 навчальний рік» Гавронській Адріяні Андріївні – студентці шостого курсу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – призначена стипендія імені Героя Небесної Сотні Василя Мойсея за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія».

Адріяна – відмінниця навчання, учасниця Групи активної реабілітації, вже понад рік працює фізичним терапевтом у «Клінічному центрі дитячої медицини», активно займається науковою роботою і підвищенням професійної кваліфікації. Вона брала участь у понад десяти наукових конференціях і семінарах Всеукраїнського і міжнародного рівнів, має наукові публікації. Окрім того, Адріяна є активною волонтеркою (плетіння маскувальних сіток, виготовлення окопних свічок, формування харчових наборів для Збройних Сил України), а також співає у народній вокальній студії Вікторії Кирилюк.

Щиро вітаємо Адріяну зі здобуттям іменної стипендії та бажаємо подальших звершень!