Студентки ЛДУФК імені Івана Боберського – учасниці програми академічної мобільності

Вікторія Хабровська та Софія Ванько – студентки другого курсу факультету туризму (в.о. декана – Володимир Холявка) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, що навчаються на кафедрі економіки і менеджменту (завідувачка кафедрою – професор Наталія Павленчик) за спеціальністю 073 «Менеджмент», розпочали навчання на факультеті гуманітарних та соціальних наук у Карконоському університеті прикладних наук в Єленій Гурі (Польща).

Навчання другокурсниць факультету туризму нашого закладу вищої освіти Вікторії Хабровської та Софії Ванько на факультеті гуманітарних та соціальних наук в Карконоському університеті прикладних наук в Єленій Гурі відбувається у рамках міжнародної академічної мобільності за програмою «Erasmus+». Координатором з польського боку є Марек Руневич.

Вдячні нашим польським партнерам за багаторічну та плідну співпрацю.