Студенти ЛДУФК здали кров для воїнів Збройних Сил України

Абілітаційний ХАБ «ProЖиттЯ» минулого тижня, а саме в четвер, 6-го червня поточного року, організував збір крові студентів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського для військовослужбовців Збройних Сил України.

Захід відбувся за підтримки Львівського обласного центру служби крові та групи «Золотий донор» Благодійного фонду «Із янголом на плечі».

Дякуємо за активність студентам Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Сьогодні свідоме рішення цих молодих людей врятує комусь Життя.

Волонтерський рух Абілітаційного ХАБу «ProЖиттЯ» і надалі буде організовувати ініціативу «Здай кров для ЗСУ».

Слідкуйте за нами в Telegram та Facebook

Вдячні кожному, хто відгукнувся та став не байдужим. Дякуємо Вам, хлопці та дівчата!

Ваша кров – це врятовані Життя наших Захисників!

Робимо все для Перемоги!
Приєднуйтесь!