«Теорія і методика фізичного виховання»

Вийшов друком курс лекцій «Теорія і методика фізичного виховання». Автори – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Олена Боднарчук, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент цієї ж кафедри Наталія Семенова і кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри зимових видів спорту Маркіян Стефанишин.

Боднарчук О.
Теорія і методика фізичного виховання: курс лекцій / Олена Боднарчук, Наталія Семенова, Маркіян Стефанишин. – Львів : ЛДУФК ім. Івана Боберського, 2023. – 184 с.

ISBN 978-617-8135-05-8

У виданні викладено теоретичний курс навчальної дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання». Подано загальні основи та закономірності, які визначають зміст і форми побудови процесу фізичного виховання.

Для студентів вищих навчальних закладів, коледжів, що готують фахівців із фізичного виховання та спорту, вчителів фізичної культури.

Випусковий редактор Оксана Борис
Редактори Єлизавета ЛупинісОльга Громик