Тетяна Мисан – «Лауреат першої премії» Міжнародного фестивалю-конкурсу «Золота осінь культур» у Польщі

У польському місті Ланцут 29-го жовтня поточного року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Золота осінь культур». На цьому фестивалі гідно представила нашу країну і Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського студентка третього курсу факультету педагогічної освіти нашого закладу вищої освіти Тетяна Мисан.

Третьокурсниця кафедри хореографії та мистецтвознавства (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) Тетяна Мисан за підсумками міжнародного конкурсу «Золота осінь культур» виборола звання «Лауреат першої премії».

Тетяна Мисан виконала сольний танець «Дощик» у постановці заслуженого працівника культури України Валентини Вартовник – доцента кафедри хореографії та мистецтвознавства нашого Університету.