Троє студентів ЛДУФК нагороджені дипломами Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 024 «Хореографія»

15-го травня поточного року, в урочистій обстановці у приміщенні Львівського шахового клубу відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт зі спеціальності 024 «Хореографія» у 2023/2024 навчальному році. Поважне журі відзначило наукові роботи й представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Серед переможців конкурсу були троє студентів кафедри хореографії та мистецтвознавства (завідувачка – професорка Валентина Сосіна) нашого закладу вищої освіти. Зокрема, дипломи за другі місця отримали:

Аліна Лучкевич – студентка третього курсу факультету педагогічної освіти (науковий керівник – Народна артистка України, професор Ірина Мазур)

Максим Кадикало – студент четвертого курсу факультету педагогічної освіти (науковий керівник – професор, кандидат педагогічних наук, завідувачка кафедри Валентина Сосіна)

Іван Петрів – магістрант (науковий керівник – доктор наук мистецтвознавства, професор Роман Одрехівський)

Наукові керівники студентів отримали подяки від організаторів заходу.

Щиро дякуємо студентам, їхнім науковим керівникам за гідне представлення нашого закладу вищої освіти, а також Збройним Силам України за можливість приймати участь у таких заходах!

Разом до Перемоги! Все буде Україна!