Турнір з адаптаційних ігор в рамках реалізації третього, заключного етапу проєкту «RITA – Зміни в регіоні» (Фото)

В рамках реалізації третього, заключного етапу проєкту «RITA – Зміни в регіоні» «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕРГОТЕРАПІЇ АДАПТАЦІЙНИМИ ІГРАМИ (UKRAIŃSKIE CENTRUM TERAPII ZAJĘCIOWEJ POPRZEZ GRY ADAPTACYJNE)», реалізованого на базі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, 8-го квітня поточного року, було проведено турнір з адаптаційних ігор серед учнів п’ятих, восьмих і дев’ятих класів Львівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №82.

Безпосереднім реалізатором заходу став Польсько-український адаптаційний центр – Львів (координатори – Марта Кібукевич та Марта Гринів).

Турнір був насичений різноманітними завданнями, які розвивали не лише фізичні та інтелектуальні здібності, а й командний дух. Учасники проявляли неймовірну кмітливість та винахідливість, шукаючи найкращі рішення.

Цей турнір став чудовим способом не лише провести час, а й навчити учнів важливим навичкам співпраці та командної роботи. Було видно, що кожен учасник отримав величезну порцію задоволення та нових знань.

Нагородження переможців відбулося в укритті під час повітряної тривоги. Перше місце здобула команда «Рисі» учнів 8-Б класу, друге місце – команда «Тигри» учнів 5-А класу і третє місце – команда «Леви» учнів 9-А класу.

Організатори проєкту «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕРГОТЕРАПІЇ АДАПТАЦІЙНИМИ ІГРАМИ (UKRAIŃSKIE CENTRUM TERAPII ZAJĘCIOWEJ POPRZEZ GRY ADAPTACYJNE)», партнери AZS WSG University (Польща) в рамках проєкту «RITA – Зміни в регіоні», який реалізовує Фонд «Fundacja Edukacja dla Demokracji» висловлюють щиру вдячність ректору Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Ярославу Свищу за сприяння роботи центру, начальнику управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради Андрію Закалюку, а також директору Львівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №82 Тетяні Іванів, вчителям та волонтерам центру за проведення турніру з адаптаційних ігор на базі вищезазначеної школи.