У грі 13-го туру УПЛ-2023/2024 футболісти «Руху» на «Арені Львів» зіграли внічию з «Оболонню»

В 13-му турі чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, на полі «Арени Львів» приймав столичну «Оболонь». У підсумку гра завершилася бойовою нічиєю з рахунком 2:2.

«Рух» (Львів) – «Оболонь» (Київ) – 2:2 (1:1)

6 листопада. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 19:00. Похмуро.
Температура +10˚C.

Арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса).

Асистенти арбітра: Євген Данильченко (Луганськ), Дмитро Оганєсян (Луганськ).

Четвертий арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса).

Спостерігач арбітражу – Віктор Дердо (Чорноморськ).

Арбітр VAR – Андрій Коваленко (Полтава).

Асистент арбітра VAR – Олександр Корнійко (Миргород).

Спостерігач арбітражу VAR – Михайло Овчар (Калуш).

Делегат УАФ – Віктор Наскалов (Закарпатська обл.).

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Едсон (Соломон, 63), Пастух (Карбін, 80), Сапуга, Руніч (Таллес, 51), Квасниця, Теслюк (Плюман, 62).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

«ОБОЛОНЬ»: Кичак, Осман, Дубко, Карась, Лук’янчук, Прокопенко, Косовський, Слободян (Груша 60), Черненко (Фатєєв 84), Суханов (Вовкун 78), Краснопір.

Головний тренер – Валерій Іващенко.

Голи: Квасниця (3), Карабін (83) – Суханов (37), Краснопір (49).

Попередження: Слюбик (32), Едсон (53), Роман (60), Квасниця (70) – Прокопенко (87), Вовкун (90+5).

У 13-му турі УПЛ сезону-2023/2024 «Рух» вдома, на «Арені Львів» приймав столичну «Оболонь». Це була остання домашня гра «жовто-чорних» у рідних стінах перед зимовою паузою. Крім того, львів’яни були налаштовані перервати безвиграшну серію на «Арені Львів», яка тривала шість матчів. У стартовому складі «Руху», в порівнянні з попереднім матчем проти «Дніпра-1», відбулась одна зміна – замість травмованого Климчука з перших хвилин з’явився Квасниця.

І вже на 3-й хвилині Ілля відзначився голом – нападник на дальній штанзі замкнув навіс Романа та відкрив рахунок у матчі – 1:0. «Рухівці» створили ще одну небезпечну нагоду, коли пробивав Сапуга, але захисники заблокували цей удар. Згодом «Оболонь» небезпечно втекла у контратаку, де Краснопір не зміг підрізати м’яч у ворота після прострілу з правого флангу.

Після цього епізоду кияни заволоділи ініціативою і створили кілька моментів. Спочатку Ледвій парирував удар зі штрафного. А на 37-й хвилині Суханов змістився з лівого флангу та пробив здалеку у ближній кут, зрівнявши рахунок у матчі – 1:1. За кілька хвилин Суханов міг оформлювати «дубль» – постріл із середньої дистанції влучив у стійку.

Другий тайм також розпочався із забитого голу – на 48-й хвилині Краснопір впевнено розібрався у штрафному майданчику «жовто-чорних» і вивів «Оболонь» вперед – 2:1. Після цього Таллес небезпечно пробивав злету, але м’яч пролетів вище воріт. Згодом Сич потужно стріляв здалеку і воротар гостей не без проблем відбив цей удар. Ще один момент був у Таллеса – м’яч після рикошету розминувся зі стійкою. Схожий епізод трапився через кілька хвилин, але цього разу у гру вступив голкіпер «Оболоні».

Втім «Рух» таки зрівняв рахунок: Квасниця на фланзі зібрав на собі чотирьох опонентів і віддав у вільну зону Карабіну, який влучно пробив у ближній кут – 2:2. У компенсований час Соломон мав нагоду забити, але з ударом впорався воротар. Також міг забивати Квасниця – голкіпер здійснив блискучий сейв, а Карабін невдало зіграв на добиванні…

У підсумку, бойова нічия з рахунком 2:2. Додамо, що в наступному матчі, в межах 14-го туру «жовто-чорні» на виїзді зіграють із «Чорноморцем». Матч в Одесі відбудеться у неділю, 12-го листопада. Стартовий свисток арбітра пролунає о 17:00.