У грі 16-го туру УПЛ-2023/2024 футболісти «Руху» зіграли внічию із «Зорею»

В 16-му турі чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, в Ужгороді, на стадіоні «Авангард» зіграв номінально гостьовий поєдинок проти луганської «Зорі» – учасника групового етапу цьогорічного розіграшу Ліги конференцій УЄФА. Гра завершилася безгольовою нічиєю – 0:0.

«Зоря» (Луганськ) – «Рух» (Львів) – 0:0

4 грудня. Ужгород. Стадіон «Авангард». Початок – 13:00. Похмуро. Температура 0˚C

Арбітр – Клим Заброда (Суми).

Асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Херсонська обл.), Олексій Миронов (Полтава).

Четвертий арбітр – Денис Резніков (Кам’янське).

Спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Калуш).

Арбітр VAR – Ігор Пасхал (Херсон).

Асистент арбітра VAR – Дмитро Запороженко (Запоріжжя).

Спостерігач арбітражу VAR – Олег Деревінський (Хмельницький).

Делегат УАФ – Микола Кузнецов (Хмельницький).

«ЗОРЯ»: Сапутін, Батагов, Джордан (Данченко, 61), Боль, Кирюханцев, Мишньов, Нагнойний (Жан, 82), Чурко, Антюх (Горбач, 61), Герреро, Алефіренко (Бугай, 82).

Головний тренер – Юрій Коваль.

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Сапуга, Пастух, Плюман (Підгурський, 81), Руніч (Соломон, 69), Квасниця, Карабін (О. Федор, 69).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

Попередження: Нагнойний (65), Герреро (90+1) – Руніч (34).

«Рухівці» розпочали друге коло УПЛ в Ужгороді, де зустрілися із луганською «Зорею». У порівнянні з матчем проти «Динамо» Віталій Пономарьов зробив чотири зміни у складі «жовто-чорних»: Ледвій вийшов замість Герети, Плюман змінив Таллеса, Руніч вийшов замість Соломона, а Карабін зайняв у старті місце Едсона. При цьому на позицію опорника змістився Сапуга, а його позицію в центрі поля зайняв Пастух.

Активніше поєдинок розпочали луганці. Саме вони і створили перший момент: Чурко пробив по центру з лінії карного майданчика, але Ледвій впевнено спіймав м’яч. «Рухівці» відповіли моментом зі стандарту – Пастух після подачі з кутового пробивав з напівоберту і м’яч з рикошетом від захисника прилетів у руки голкіперу «Зорі». У середині тайму Руніч бив здалеку, але після рикошету від захисника м’яч розминувся зі стійкою воріт. Небезпечний момент наприкінці тайму створила і «Зоря», коли Герреро продавив Слюбика, пройшов Дідика та небезпечно бив у дальній кут, але Ледвій здійснив сейв.

Другий тайм розпочався з атак «жовто-чорних». Спочатку Сич пробив здалеку – голкіпер врятував «Зорю», а Квасниця на добиванні влучив у поперечину. А після цього партнери вивели Плюмана на ударну позицію, втім легіонер «Руху» вдарив повз ворота. Схожий епізод трапився на 75-й хвилині, коли Фредді знову прийняв м’яч у штрафному майданчику і бив по воротах, але не влучив у площину. Згодом Кирюханцев увірвався з лівого флангу та небезпечно пробивав – блискучий сейв здійснив Ледвій. Відтак команди так і не спромоглись розпечатати ворота суперника у цьому поєдинку.

У підсумку, нічия – 0:0, якою «Рух» перервав свою безнічийну серію у виїзних матчах, що тривала сім поєдинків. Свій заключний матч у 2023 році «жовто-чорні» зіграють у неділю, 10-го грудня, в Полтаві проти «Ворскли». Стартовий свисток цього матчу, що відбудеться на полі стадіону імені Олексія Бутовського пролунає о 13:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 16го ТУРУ

1 грудня (п’ятниця)

«Полісся» (Житомир) – «Верес» (Рівне) – 1:1 (0:0)
15:00. Рівне. Стадіон «Авангард»
Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький).
Голи: Кушніренко (68) – Шестаков (90+5).

2 грудня (субота)

«Колос» (Ковалівка) – «Оболонь» (Київ) – 0:0
13:00. Ковалівка. Стадіон «Колос»
Арбітр – Ярослав Козик (Мукачево).

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Олександрія» – 2:1 (0:1)
15:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»
Арбітр – Юрій Іванов (Донецька обл.).
Голи: По (79), Бізімана (83) – Шулянський (30).

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Ворскла» (Полтава) – 1:2 (1:2)
17:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»
Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).
Голи: Лєднєв (3) – Челядін (31), Феліпе (43).

3 грудня (неділя)

«Чорноморець» (Одеса) – ЛНЗ (Черкаси) – 1:3 (0:0)
15:00. Одеса. Стадіон «Чорноморець»
Арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ).
Голи: Штогрін (75) – Хобленко (52), Наумець (83), Олійник (90+4).

«Шахтар» (Донецьк) – «Металіст 1925» (Харків) – 2:0 (0:0)
17:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).
Голи: Зубков (59), Криськів (78, пен.).

4 грудня (понеділок)

«Зоря» (Луганськ) – «Рух» (Львів) – 0:0
13:00. Ужгород. Стадіон «Авангард»
Арбітр – Клим Заброда (Суми).

Матч «Минай» – «Динамо» (Київ) перенесено

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 16го ТУРУ