У ЛДУФК розпочала свою роботу новостворена Психологічна служба

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського розпочала свою роботу Психологічна служба, яку створено для надання психологічної підтримки всім учасникам освітнього процесу – здобувачам освіти, науково-педагогічним працівникам, співробітникам кафедр та відділів університету.

Психологічна служба Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського створена Наказом ректора №208-р від 11.04.2024 р. з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу засобами практичної психології, захисту психічного здоров’я усіх його учасників, а також гуманізації стосунків у студентських та викладацьких колективах.

ОСНОВНІ ФОРМИ РОБОТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ:

▶ індивідуальні психологічні консультації;

▶ пізнавальні зустрічі на психологічну тематику;

▶ тематичні психологічні тренінги;

▶ тестування особистісних якостей;

▶ співпраця з кураторами академічних груп.

Для здобувачів освіти та працівників ЛДУФК імені Івана Боберського участь у всіх формах роботи повністю анонімна та безкоштовна.

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ПРОВОДИТЬ:

▶ психологічну корекцію труднощів у спілкуванні студентів і несприятливих форм емоційного реагування;

▶ індивідуальне консультування – психологічну допомогу студентам і працівникам, які відчувають труднощі у навчанні та праці, та перебувають у кризовому стані;

▶ профілактику та усунення труднощів соціально-психологічної адаптації до нових умов життя.

Психологічна служба надає допомогу в навчанні здоровому способі життя, підтримці психічного та фізичного здоров’я, підвищення психологічної культури, стресостійкості студентів в сфері навчання і міжособистісного спілкування, а так само, допомоги у створенні сприятливого мікроклімату, подоланні конфліктів у студентських групах та педагогічних колективах.

КОНТАКТИ:

м. Львів, вул. Т. Костюшка, 11; кафедра педагогіки та психології (кабінет №318)

Керівник психологічної служби
практичний психолог, доцент кафедри педагогіки та психології
Матвійчук Тетяна Фартівна

Про дату і час консультації можна дізнатись за зверненням за цим Email:
dopomohaldufk@ukr.net

Зайти на Психологічну службу ЛДУФК можна