У матчі 26-го туру УПЛ сезону-2023/2024 футболісти «Руху» на «Арені Львів» здобули вольову звитягу над «Вересом»

У домашньому матчі 26-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого закладу вищої освіти, на полі «Арени Львів» зустрівся з «Вересом» із Рівного, який наразі веде боротьбу за збереження прописки в елітному дивізіоні українського футболу.

«Рух» (Львів) – «Верес» (Рівне) – 3:1 (0:1)

27 квітня. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 18:00. Сонячно. Температура +18°C. 1280 глядачів

Арбітр – Олександр Солов’ян (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Станіслав Марулін (Херсонська обл.), Сергій Старча (Київська обл.).

Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Арбітр VAR – Ігор Пасхал (Херсон).

Асистент арбітра VAR – Володимир Володін (Херсон).

Спостерігач арбітражу VAR – Віктор Швецов (Одеса).

Делегат УАФ – Сергій Задорожняк (Чернівці).

«РУХ»: Ледвій, Сич, Слюбик (Слюсар, 85), Холод, Роман, Пастух, Таллес (Притула, 76), О. Федор (Підгурський, 58), Плюман (Руніч, 58), Квасниця (Лях, 84), Карабін.

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

«ВЕРЕС»: Когут, Балан, Жуліо Сезар, Кучеренко (Банада, 75), Шевченко (В. Шарай, 68), Курко, Кучеров, Морозко, Дахновський (Шастал, 68), Яго (Годя, 75), Гайдучик (Сміян, 79).

В.о. головного тренера – Олег Шандрук.

Голи: Слюбик (48), Таллес (59), Карабін (65) – Слюбик, 30 (авт.).

Попередження: Таллес (33) – Дахновський (3), Яго (60).

У 26-му турі Української Прем’єр-ліги «Рух» на своєму полі приймав «Верес». «Жовто-чорні» підходили до цього матчу із безвиграшною серією, яка тривала три матчі – дві нічиї та одна поразка. Відтак у день міста Львова «рухівці» хотіли потішити вболівальників перемогою.

Господарі створили перший дійсно гострий момент у матчі: Карабін вивів Таллеса на ударну позицію, втім захисник встиг заблокувати постріл півзахисника «жовто-чорних». Згодом здалеку небезпечно пробивав Пастух – повз ворота. А після цього Слюбик підставив голову під подачу гравця «Вереса» й м’яч відправився у сітку воріт «рухівців» – 0:1.

Проте вже у дебюті другого тайму Слюбик виправив свою помилку, зрівнявши рахунок у матчі – 1:1. Вже за одинадцять хвилин львів’яни вийшли вперед: Таллес блискучим обвідним ударом здалеку поцілив у ворота – 2:1. Тоді як на 65-й хвилині Карабін після передачі Сича обіграв захисника та влучно пробив, забивши третій гол у ворота «Вереса». Наприкінці матчу небезпечно пробивав зі штрафного Роман, втім голкіпер гостей – випускник нашого закладу вищої освіти Богдан Когут здійснив сейв та врятував свою команду від ще одного пропущеного м’яча. У підсумку, яскрава вольова перемога «Руху» з рахунком 3:1.

Додамо, що свій наступний поєдинок «жовто-чорні» зіграють на виїзді проти «Олександрії». Цей матч відбудеться у суботу, 4-го травня. Початок протистояння на КСК «Ніка» стартує о 13:00.