У матчі 28-го туру УПЛ сезону-2023/2024 футболісти «Руху» в гостях зіграли внічию з «Оболонню»

В гостьовому поєдинку 28-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого закладу вищої освіти, в Києві зіграв проти столичної «Оболоні». Гра завершилася безгольовою нічиєю.

«Оболонь» (Київ) – «Рух» (Львів) – 0:0

11 травня. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена». Початок – 15:30. Сонячно. Температура +18°C. 700 глядачів

Арбітр – Олександр Шандор (Львів).

Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Суми), Дмитро Запороженко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу – Сергій Лисенчук (Київська обл.).

Арбітр VAR – Андрій Коваленко (Полтава).

Асистент арбітра VAR – Світлана Грушко (Київська обл.) Віталій Скобля (Суми).

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Делегат УАФ – Юрій Іванченко (Київська обл.).

«ОБОЛОНЬ»: Кичак, Осман, Дубко, Карась, Грисьо (Нагієв 84), Мединський-к, Косовський, Черненко, Чернов (Суханов 65), Краснопір, Тарануха (Вишневський 72).

Головний тренер – Валерій Іващенко.

«РУХ»: Ледвій, Роман, Холод, Слюсар, Сич, Підгурський, Таллес (О. Федор, 70), Пастух, Квасниця (Непейпієв, 70), Плюман (Руніч, 46), Карабін (Теслюк, 34 (Притула, 78)).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

Попередження: Косовський (55) – Холод (28), Теслюк (73), Слюсар (90+1), Роман (90+2).

У 28-му турі УПЛ «Рух» завітав до Києва, де зустрівся зі столичною «Оболонню». Через дискваліфікацію основних центральних захисників Слюбика та Дідика головний тренер «жовто-чорних» Віталій Пономарьов випустив у стартовому складі Холода та Слюсара, а також замість Олега Федора з перших хвилин вийшов Плюман.

Активніше поєдинок розпочали господарі, втім першу нагоду відзначитись мали саме львів’яни. Так, Сич блискуче вкинув аут у карний майданчик, де Слюсар виграв боротьбу, але пробив повз ворота. Крім того, неточно здалеку стріляв Таллес.

«Оболонь» у свою чергу створила кілька небезпечних моментів після стандартів, а найреальнішу нагоду забити мав Черненко, проте Ледвій у тому епізоді парирував удар зі штрафного. Тоді як після розіграшу кутового момент мали і «рухівці»: загрозливо пробивав Теслюк, удар якого після рикошету від захисника відбив голкіпер «пивоварів». Наприкінці тайму кияни втекли у контратаку – Краснопір намагався перекинути Ледвія та не влучив у ворота.

У другій половині гри «жовто-чорні» почали активніше атакувати і знову момент після стандарту мав Слюсар, втім Кичак спіймав м’яч після удару Дениса. Вже у наступній атаці Підгурський головою замикав подачу Таллеса – м’яч влучив у стійку. Після цього на полі було багато боротьби, але жодна із команд так і не змогла забити гол у цій зустрічі. У підсумку, нічия з рахунком 0:0.

Додамо, що свій наступний матч «Рух» зіграє вдома з одеським «Чорноморцем» у неділю, 19-го травня. Стартовий свисток арбітра про початок зустрічі на «Арені Львів» пролунає о 15:30.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 28го ТУРУ

11 травня (субота)

«Ворскла» (Полтава) – «Минай» – 2:3
13:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського
Арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород)
Голи: Павлюк (36), Глущенко (55) – Ременяк (74), Павлюк (80, авт.), Вітенчук (90+5, пен.).

«Оболонь» (Київ) – «Рух» (Львів) – 0:0
15:30. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»
Арбітр – Олександр Шандор (Львів)

«Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ) – 1:0
18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Олексій Деревінський (Хмельницький)
Гол: Судаков (33, пен.).

12 травня (неділя)

«Олександрія» – «Дніпро-1» (Дніпро) – 1:0
13:00. Олександрія. КСК «Ніка»
Арбітр – Дмитро Панчишин (Харків)
Гол: Шостак (18).

«Чорноморець» (Одеса) – «Металіст 1925» (Харків) – 3:0
15:30. Одеса. Стадіон «Чорноморець»
Арбітр – Клим Заброда (Суми)
Голи: Васильєв (45), Штогрін (52), Бойчук (58).

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Полісся» (Житомир) – 0:1
18:00. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник»
Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Гол: Танковський (25).

13 травня (понеділок)

«Колос» (Ковалівка) – ЛНЗ (Черкаси) – 1:3
15:30. Ковалівка. Стадіон «Колос»
Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське)
Голи: Бондаренко (24) – Чорноморець (44, авт.), Наумець (62), Ейнел (67).

«Зоря» (Луганськ) – «Верес» (Рівне) – 1:1
18:00. Київ. Стадіон «Лівий берег»
Арбітр – Дмитро Кубряк (Одеса)
Голи: Яцик (10) – Вантух (60, авт.).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 28го ТУРУ