У матчі 6-го туру УПЛ-2023/2024 футболісти «Руху» на «Арені Львів» зіграли внічию з «Металістом 1925»

У шостому турі чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, на полі «Арени Львів» приймав харківський «Металіст 1925». Поєдинок завершився внічию з рахунком 1:1.

«Рух» (Львів) – «Металіст 1925» (Харків) – 1:1 (1:1)

3 вересня. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 19:00

Арбітр – Сергій Задиран (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Євген Гашков (Чернівці).

Четвертий арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ).

Спостерігач арбітражу – Василь Мельничук (Сімферополь).

Делегат УАФ – Юрій Бондаренко (АР Крим).

«РУХ»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Едсон (Руніч, 80), Таллес (Пастух, 68), Сапуга, Теслюк (Квасниця, 56), Плюман (Соломон, 56), Климчук.

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

«МЕТАЛІСТ 1925»: Мозіль, Жичиков, Безуглий, Курило, Червак, Габелок, Русин (Фарина 76), Ткачук (Дмитренко 46), Мартинюк, Юсов (Ременюк 60), Сидоров (Чирук 83).

Головний тренер – Галовський Де Ласерда Едмар.

Голи: Жичиков (30, авт.) – Русин (25).

Попередження: Дідик (66), Руніч (89) – Мартинюк (61), Жичиков (66).

Вилучення: Мартинюк (72, друге попередження).

Після перенесеної гри з «Дніпром-1» у шостому турі «Рух» вдома приймав «Металіст 1925». З перших хвилин «рухівці» почали активно пресингувати та створили кілька небезпечних нагод: Плюман зі штрафного пробив повз ворота, а згодом і удару головою Климчука також не вистачило точності.

Далі малюнок гри суттєво не змінився і «жовто-чорні» продовжили атакувати. Зокрема, Таллес небезпечно бив здалеку, а потім зі штрафного пробив Климчук – воротар впорався з цією спробою. Втім «Металіст 1925» знайшов свій шанс у контратаці: на 25-й хвилині ексгравець «Руху» Русин втік від захисників львів’ян, змістився у центр і поцілив у нижній кут – 0:1. Але вже за п’ять хвилини «Рух» провів атаку правим флангом, звідки Сапуга прострілив у штрафний майданчик, а Жичиков зрізав м’яч у свої ворота – 1:1. Після цього «жовто-чорні» забрали м’яч під свій контроль і мали кілька моментів, але не реалізували їх.

У другому таймі «Рух» атакував ворота «Металіста 1925», але ці атаки не мали завершення. Серед небезпечних нагод можна виокремити дальній постріл Слюбика, після якого м’яч просвистів повз дальню дев’ятку. Згодом Квасниця на дриблінгу пройшов у штрафний майданчик і прострілив вздовж воріт: Руніч не дістався до м’яча, а Соломон не добив у ворота сферу, яка відскочила до нього. Перед цим на 72-ій хвилині матчу харків’яни залишились в меншості після вилучення Мартинюка, який отримав другий «гірчичник». Але «жовто-чорні» не використали свої моменти. В підсумку – нічия 1:1, і «Рух» продовжує свою безпрограшну серію, яка тепер триває дев’ять ігор (п’ять перемог та чотири нічиїх).