Вітання Наталії Сороколіт з успішним захистом докторської дисертації! (Фото)

12-го жовтня 2023 року на першому засіданні оновленої спеціалізованої вченої ради Д 35.829.01 Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського відбувся офіційний захист докторської дисертації за спеціальністю 24.00.02 «Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення» Сороколіт Наталії Стефанівни – доцента кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувачка – професорка Іванна Боднар) нашого Університету.

Тема дисертації: «Теоретико-методологічні підходи до трансформації фізичного виховання учнів у закладах загальної середньої освіти».

Науковий консультант: Москаленко Наталія Василівна – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, проректор з наукової діяльності Придніпровської державної академії фізичної культури і спорту.

Офіційні опоненти:

▶ Бєлікова Наталія Олександрівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії фізичного виховання та рекреації Волинського національного університету імені Лесі Українки.

▶ Пангелова Наталія Євгенівна – доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

▶ Мосейчук Юрій Юрійович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Ректорат та науково-педагогічний колектив нашого Університету щиро вітають Наталію Стефанівну Сороколіт та її наукового консультанта Наталію Василівну Москаленко з успішним захистом докторської дисертації та бажають їм міцного здоров’я, щастя, успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та подальших наукових досягнень!