Вітання Олександрі Петрусенко з успішним захистом дисертації!

На засіданні разової спеціалізованої вченої ради 3/23 у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського 15-го вересня 2023 року відбувся захист дисертаційної роботи аспірантки кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету Олександри Петрусенко, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка» за спеціальністю 014 «Середня освіта (фізична культура)».

Дисертаційну роботу, виконану під керівництвом завідувачки кафедри теорії та методики фізичної культури нашого Університету, докторки наук з фізичного виховання та спорту, професорки Боднар Іванни Романівни на тему «Удосконалення адаптивної поведінки школярів з розладами аутичного спектра при використанні програми пріоритетного розвитку координаційних здібностей», детально проаналізували і після публічної наукової дискусії одноголосно підтримали члени разової спеціалізованої вченої ради у складі:

Голови – докторки педагогічних наук, професорки кафедри фітнесу та рекреації, декана факультету фізичної терапії та ерготерапії Львівського державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, професорки Данилевич Мирослави Василівни;

Рецензента:

▶ доцента кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидата наук з фізичного виховання та спорту, доцента Римар Ольги Василівни;

Офіційних опонентів:

▶ директора Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування, доктора медичних наук, професора Григуса Ігоря Михайловича;

▶ професорки кафедри професійного, неолімпійського та адаптивного спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України, докторки наук з фізичного виховання та спорту, професорки Когут Ірини Олександрівни;

▶ доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, кандидата педагогічних наук, доцента Чопика Романа Володимировича.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету щиро вітають дисертантку Олександру Петрусенко та її наукову керівничку – професорку Боднар Іванну Романівну – з успішним захистом дисертації та бажають їм здоров’я, щастя і нових здобутків у науково-педагогічній діяльності!

По завершенні захисту Олександра Петрусенко поділилася своїми враженнями з інформаційним відділом нашого Університету: «Захист дисертації – це фініш після тривалої, подекуди дуже важкої роботи. І ось нарешті захист відбувся… Урааааа! І відбувся успішно… – це ще приємніше. Приємно, що підтримкою було багато оточуючих. А сім’я переживала це все разом зі мною і створювала належні умови для роботи, як могла. Тому я вдячна всім , хто долучився і допомагав, хто тримав кулаки».