Вийшов друком словник-довідник «Українські медичні абревіатури»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського вийшов друком словник-довідник українських медичних абревіатур.

АВТОРИ:

Федір Музика – кандидат біологічних наук, професор, перший проректор;

Ольга Романчук – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри української та іноземних мов;

Мирослава Данилевич – докторка педагогічних наук, професорка, деканка факультету терапії та реабілітації;

Ростислав Коваль – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри української та іноземних мов;

Галина Макух – докторка біологічних наук, провідна наукова співробітниця, завідувачка регіонального центру неонатального скринінгу (КНП «Львівський обласний клінічний перинатальний центр»), керівниця генетичної лабораторії «ЛеоГен» (м. Львів).

У словнику-довіднику в абетковому порядку представлено часто вживані медичні абревіатури, скорочення та їхнє розшифрування. Словник-довідник охоплює абревіатури з акушерства та гінекології, анатомії, анестезіології, біохімії, венерології, вірусології, генетики, гігієни, дерматології, ендокринології, ерготерапії, імунології, кардіології, неврології, неонатології, нефрології, онкології, ортопедії, офтальмології, педіатрії, психології, пульмонології, реабілітації, ревматології, стоматології, травматології, трансплантології, урології, фармакології, фізичної терапії, фізіології, хірургії та інших медичних галузей.

Призначений для використання у практичній роботі лікарів, фізичних терапевтів, ерготерапевтів; освітньому процесі студентів, аспірантів медичних та багатогалузевих закладів освіти; у науковій діяльності.

Українські медичні абревіатури: словник-довідник / Федір Музика, Ольга Романчук, Мирослава Данилевич, Ростислав Коваль, Галина Макух. Львів: Компанія «Манускрипт», 2023. 108 с.

ISBN 978-617-8364-06-9