Викладачі ЛДУФК імені Івана Боберського – учасники ХVI міжнародної конференції «Потреби та стандарти сучасної реабілітації» у Жешуві

Впродовж двох днів, 8-го і 9-го лютого поточного року, у Польщі, в Жешувському університеті відбулася традиційна, уже 16-та за ліком міжнародна конференція «Потреби та стандарти сучасної реабілітації». Учасниками цьогорічного форуму були понад 200 викладачів та практиків з усіх куточків Польщі, а також делегації зі Словаччини і України, в складі якої були й представники Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Від Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського участь у конференції взяли: проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професор Андрій Вовканич (як член наукового комітету); професор кафедри анатомії і фізіології Зоряна Коритко з доповіддю з царини медичної реабілітації «Використання SIPAP-терапії в комплексній реабілітації постковідних пацієнтів», а також викладач кафедри терапії та реабілітації Оксана Баран з доповіддю за матеріалами свого дисертаційного дослідження «Актуальність формування системи компетенцій та програм спеціалізації фізичних терапевтів у педіатрії».

Зазначимо, що її доповідь викликала зацікавлення та спричинила дискусію, яка, сподіваємось, допоможе здобувачці в її науковому пошуку.

У кулуарах конференції професор Андрій Вовканич провів ряд зустрічей з питань можливої подальшої співпраці.

Зокрема, було підтверджено підтримку Жешувським університетом проведення конференції «Молода спортивна наука України», а також урочистої академії, присвяченої 30-річчю кафедри терапії та реабілітації, обговорено питання відновлення чотиристоронньої наукової співпраці (Польща – Словаччина – Німеччина – Україна) у сфері фізичної реабілітації / фізичної терапії, а також проведення міжнародної конференції, присвяченої питанням історії розвитку реабілітації в Україні та Польщі у ХХ – ХХІ століттях.