Викладачі та студенти ЛДУФК долучилися до проведення волейбольного благодійного турніру до Дня ЗСУ пам’яті бійця НГУ «Азов» Артема Притики

У Львові, на ігровому майданчику спорткомплексу ВСП Технологічного фахового коледжу у неділю, 3-го грудня поточного року, відбувся благодійний аматорський турнір з волейболу до Дня Збройних Сил України пам’яті бійця НГУ «Азов» Артема Притики (позивний – Атом), який героїчно загинув, захищаючи на війні з москалями-загарбниками свободу, незалежність та цілісність України. До проведення змагань долучилися й викладачі та студенти кафедри спортивних і рекреаційних ігор (завідувач – доцент Валерій Мельник) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

З вітальним словом перед початком змагань виступив батько Артема Притики – Олег Притика, який не тільки подякував організаторам і учасникам турніру за хорошу ініціативу та активну громадянську позицію, а й розповів про славний, бойовий і героїчний шлях свого сина.

Зазначимо, що в рамках турніру відбувся збір коштів на безпілотники, які названі в честь Атома.

Відвідали захід і безпосередньо взяли участь у турнірі й почесні гості – начальник Управління спорту ЛМР, випускник нашого Університету, заслужений тренер України Антон Нікулін, а також наші славні і титуловані богатирі – Василь Вірастюк, Володимир Рекша та Павло Кордіяка, імена яких добре знані в спортивному світі далеко за межами нашої держави. До слова, Володимир Рекша і Павло Кордіяка також вищу освіту здобули в стінах ЛДУФК імені Івана Боберського.

Головним суддею турніру був доцент кафедри спортивних і рекреаційних ігор, президент Федерації волейболу Львівської області Володимир Левків. Головний секретар – доцент цієї кафедри Василь Ковцун. А старший викладач Надія Лібович та студентки факультету фізичної культури Діана-Анна Картюк і Софія Раткевич, які навчаються на другому та третьому курсах відповідно, обслуговували матчі турніру в якості арбітрів.

Участь у турнірі взяли шість аматорських команд. Дві з них було сформовано з військовослужбовців ВЧ-А2478 та 216 батальону, одну – учнів Ліцею імені Героїв Крут. Ще три команди – ЛКП «Спортресурс», «Богатирі», «Олімп» – сформували волонтери. Зазначимо, що за команду «Богатирі» грав Василь Вірастюк, а за «Спортресурс» – Антон Нікулін.

Згідно з Регламентом турніру, на попередньому етапі команди було розподілено на дві групи – по три в кожній. За підсумками поєдинків в одне коло, найсильніші команди груп в очному протистоянні визначили переможця, а колективи, які стали другими, розіграли підсумкове третє місце. Зазначимо, що усі матчі грали з трьох сетів – тобто для виграшу зустрічі необхідно було перемогти у двох партіях.

РЕЗУЛЬТАТИ УСІХ МАТЧІВ ТУРНІРУ:

Група «А»

Ліцей імені Героїв Крут – «Олімп» – 2:0 (25:18, 25:15)

ВЧ-А2678 – «Олімп» – 2:0 (25:16, 25:21)

Ліцей імені Героїв Крут – ВЧ-А2678 – 2:1 (25:20, 23:25, 25:15)

Група «Б»

216 батальйон – ЛКП «Спортресурс» – 2:1 (25:22, 19:25, 25:20)

«Спортресурс» – «Богатирі» – 2:1 (25:19, 17:25, 26:24)

216 батальйон – «Богатирі» – 2:1 (25:23, 19:25, 27:25)

Матч за третє місце

ВЧ-А2678 – «Спортресурс» – 2:1 (16:25, 25:14, 25:19)

Фінал

Ліцей імені Героїв Крут – 216 батальйон – 2:1 (26:24, 22:25, 25:18)

ПІДСУМКОВА КЛАСИФІКАЦІЯ КОМАНД:

1. Ліцей імені Героїв Крут
2. 216 батальйон
3. ВЧ-А2678
4. «Спортресус»
5. «Богатирі»
6. «Олімп»

А головний підсумок турніру – це 29 800 гривень, які зібрали організатори і усі вони підуть на підтримку наших Воїнів, зокрема – на закупку безпілотників.

Дякуємо усім! Слава Україні! Героям Слава!
Разом до Перемоги!