Визначився переможець та призери турніру з футзалу серед команд студентів кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (Фото)

На цьому тижні завершився традиційний турнір з футзалу серед команд студентів кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (завідувач – доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Ігор Лапичак). За першість вели боротьбу п’ять команд, а перші два місця посіли першокурсники факультету фізичної культури. Також було визначено кращих воротаря, гравця та бомбардира турніру.

Турнір з футзалу серед команд студентів кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проводиться для популяризації футзалу, визначення кандидатів у збірну нашого закладу вищої освіти, пропаганди здорового способу життя та підвищення спортивної майстерності гравців.

До участі в змаганнях зголосилися п’ять команд. У реєстраційній заявці кожної команди було 14 гравців. Кожен матч проходив у форматі двох таймів по 20 хвилин (перерва – 5 хвилин). Усі ігри відбулися в Універсальному манежі навчально-спортивного комплексу СКІФ (вул. Черемшини, 17). Турнір проводився згідно «Правил гри з футзалу», затвердженими ФІФА (Комітет з футзалу) в редакції 2023 року. Грали м’ячем № 4 ФІФА.

Призові місця команд визначалися за найбільшою кількістю набраних очок в матчах турніру в одне коло (перемога – 3 очки, нічия – 1, поразка – 0). У випадку рівності набраних очок у двох чи більше команд, перевагу отримувала та команда, яка мала:

• a) кращий результат в іграх між собою;
  • b) найбільшу кількість перемог у всіх іграх;
  • c) кращу різницю забитих та пропущених м’ячів у всіх іграх;
  • d) найбільшу кількість забитих м’ячів у всіх іграх;
  • e) найменшу кількість штрафних очок (за вилучення – 3, за попередження – 1).

Головний суддя турніру

І курс ФКіС-1 – ІІ курс ПО – 4:1

І курс ФКіС-2 – ІІІ курс ФКіС – 1:7

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ